3D Counter Strike 1.5 Online

Counter Strike 1.5 oyununun 3D ve online olan sürümü karşınızda. Oyunumuz Unity 3D Player ile oynanan bir oyun bu yüzden tarayıcınızda yüklü olması gerekli. Eğer yüklü değilse yüklemeniz konusunda bir uyarı gelecektir. Gerekli bileşen tarayıcıda yüklüyse zaten oyun başlayacaktır. Single Player modunu seçerek botlarla karşılıklı olarak oynayabilirsiniz. Single Player moduna tıkladıktan sonra harita seçimi ekranı geliyor buradan oynamak istediğiniz haritayı seçin. Ekran tam ekran olacaktır korkmayın. : ) Daha sonra bot ekleme için ekranda bulunan seçeneklerden isterseniz Counter isterseniz Terorist ekibine bot ekleyebilirsiniz. Botlar zor seviyede bu yüzden ekibinizi iyi kurun. Oyuna başlamadan kendinize bir ekip seçin ve oyun başlasın. Yine CTRL tuşu oturmaya Boşluk tuşu zıplamaya yarıyor. Mermi bitince R tuşu ile doldurabilirsiniz.

Sponsor Reklam
MEGA Admin demiş ki;

Süper ötesi bir oyun

mehmet demiş ki;

aynen

furkan demiş ki;

oyun biraza dahaz

Anonim demiş ki;

nekadar sure yigiyor?

akif demiş ki) demiş ki;

çok güzel size sır bug yapın

MEGA Admin demiş ki;

super ya:)

MEGA Admin demiş ki;

acılmıyor lan oyun eskiden acılıyordu simdi :( acılmıyor.

yunus ünlü demiş ki;

çok güzel sizde oynsyın

arda demiş ki;

çokmu güzel

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

3d counter strike, 3d counter strike 1 5 oyna, cantır strike 1 5, cantır strike oyna, cantır 1 5, counter strike 1 5 oyna, kantır 1 5 oyna, 3d counter strike 1 5, cantır 1 5 oyna, 3d kantır strike, 3d cantır strike oyna, cantır strike 1 5 oyna, 3d online kantır strike, 3d oyunlar counter strike 1 5, coustrik 1 5 online, kantır 1 5, 3d kantır strike 1 5 oyna, cantır strike online oyna, cantır 1 5 oyna 3d, 3d cantır, cantır strike oyna 3d, counter 1 5 oyna, 3d counter strike 1 5 oyunu oyna, 3d oyunlar counter strike 1 5 oyna, 3d kantır 1 5, 3d online counter strike 1 5 oyna, counter strike 1 5 online oyna, kantır strike 1 5 oyna, kantır 1 5 online oyna, 3d counter 1 5

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss