3D Otobüs Kullanma ve Park Etme

Bir otobüs şöförüsünüz ve 3D Otobüs Kullanma ve Park Etme oyununda göreviniz otobüsünüzü otoparkta bulunan ve size ayrılmış olan bölüme hiçbir kaza yapmadan ve istenilen süre zarfından yerleştirmeniz. Bazı park yerlerine otobüsü ters şekilde park etmeniz gerekli bu durumda park yerindeki ok işareti size yol gösterecek. Ok işaretinin gösterdiği yöne doğru otobüsün şöför kısmı gelmeli. Eğer başarılı şekilde park ederseniz bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz. Bölümler ilerledikçe oyun zorlaşıyor ve daha heyecanlı bir hâl alıyor.

Sponsor Reklam
nida demiş ki;

çok güzel

Anonim demiş ki;

açılmıyo

MEGA Admin demiş ki;

@Anonim herhangi bir sorun yok oyun sorunsuz bir şekilde açılıyor.

ronaldo demiş ki;

aberto

temhem demiş ki;

çok güzel bir oyundur

mehmet demiş ki;

çok güzel bir oyun

lina demiş ki;

açılmıyor bu oyun

gs demiş ki;

acılmıyor

    MEGA Admin demiş ki;

    Oyun açılıyor herhangi bir sorun rastlanmadı.

ali gayretli aslan demiş ki;

3D olduğu için açılmıyor yalancılar

hj demiş ki;

güzel

atmaca demiş ki;

açılmıyo

aşkın demiş ki;

bu oyun çok güzel ve çok iyi tüm levelleri bitirdim teşekkürler herkeze

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

oyun 600, oyunlar 600 oyna, en güzel 600 oyun, otobüs kullanma 3d, en iyi 600 oyun, 3d otobüs kullanma, ateş ve su 600, 600oyun, 600 oyunLar, 600 kız oyunu, 600 tane oyun oyna, oyun oyna 600, 600 kız oyunları, oyu600, otobüs kullanma filmi, motor yarışı oyna 600, giysi giydirme 600, en iyi 600 oyunlar, 600 oyun oyna, 600 oyunlar oyna, ateş ve su 600 oyna, 600 oyunu, ac 800 600oyunu, en güzel 600 oyuın

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss