Adam Temizleme

Adam Temizleme oyunu usta nişancılara ve nşancı olmak isteyenlere göre en keyifli oyundur. Elinizde bulunan tabanca ile hedefteki kişileri öldürmeniz gerekli ama dikkat edin ateş ettiğiniz her defada merminiz azalıyor mermiler bitmeden düşmanları öldürmelisiniz. Etaplardan oluşan adam temizleme oyunu toplamda 50 etaptır. Çok uzun bir oyun evde yaz tatilinde sıkıldıkça oynana ilecek keyifli bir vakit geçirme aracı olacaktır.

Sponsor Reklam
yuksel demiş ki;

oyun cok zeevkli sonunsa dek oynadim yaklasik ikisaat kadar zaman sonra bitirdim sonseferi

ANDAÇ demiş ki;

OYUNUN 10UNCU BÖLÜMÜNDE KALDIM

h demiş ki;

zzzzzzooooooorrrrr

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

engellenmemiş oyunlar, engellenmemiş temizlik oyunları, engellenmemiş motor oyunları, adam temizleme, engellenmeyen oyunlar, engellenmemiş silah oyunları, engellenmemiş nişan oyunları, adam temizleme 3, engellenmemiş giydirme oyunları, adam temizleme Oyunu, engellenmemiş giysi giydirme oyunları, engellenmemiş oyunlar ateş ve su, engellenmemiş barbie oyunları, engellenmemiş oyunlar oyna smackdown 1, engellenmemiş ateş ve su oyunları, adam temizleme 4, uz temizleme oyunlari, engellenmemiş barbie giydirme oyunları, engellenmemiş oyunlar oyna smackdown, yasaklanmamış oyunlar ateş ve su, uz temizleme oyunu, engellenmemiş ateş ve su oyunu, engellenmemiş barbi oyunları, engellenmemiş oyunları, engellenmemiş oyunlar oyna, ADAM TEMIZLEMECE, barbie giydirme oyunları engellenmemiş, uz temizleme oyunlar, engellenmemiş oyun, adam temizle

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss