Adam Temizleme

Adam Temizleme oyunu usta nişancılara ve nşancı olmak isteyenlere göre en keyifli oyundur. Elinizde bulunan tabanca ile hedefteki kişileri öldürmeniz gerekli ama dikkat edin ateş ettiğiniz her defada merminiz azalıyor mermiler bitmeden düşmanları öldürmelisiniz. Etaplardan oluşan adam temizleme oyunu toplamda 50 etaptır. Çok uzun bir oyun evde yaz tatilinde sıkıldıkça oynana ilecek keyifli bir vakit geçirme aracı olacaktır.

yuksel demiş ki;

oyun cok zeevkli sonunsa dek oynadim yaklasik ikisaat kadar zaman sonra bitirdim sonseferi

ANDAÇ demiş ki;

OYUNUN 10UNCU BÖLÜMÜNDE KALDIM

h demiş ki;

zzzzzzooooooorrrrr

Oyun için aramalar

engellenmemiş oyunlar, engellenmemiş temizlik oyunları, engellenmemiş motor oyunları, engellenmeyen oyunlar, engellenmemiş silah oyunları, adam temizleme, engellenmemiş nişan oyunları, adam temizleme Oyunu, engellenmemiş oyunlar ateş ve su, adam temizleme 3, uz temizleme oyunlari, engellenmemiş barbie giydirme, adam temizleme 4, engellenmemiş barbie oyunları, engellenmemiş oyunlar oyna smackdown 1, engellenmemiş oyunlar oyunları, engellenmemiş ateş ve su oyunları, engellenmemiş barbie giydirme oyunları, uz temizleme oyunu, engeelenmemis temizlik oyunlari, engelenmemi, ateş ve su engellenmemiş, engellenmeyen oyunlar ateş ve su oyunu, barbie giydirme oyunları engellenmemiş, engellenmeyen motor oyunları, Adam Temizleme Jet Oyunlar Nişan Oyunları, ADAM TEMIZLEMECE, engellenmemiş giydirme oyunlarını oyna, engellenmemiş oyunlar kurtlar vadisi, barbie engellenmemiş oyunları oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.