Aslanmax.com

Yaz geldi işte sizlere aslanmax.com’un bu yaz için en eğlenceli oyunu sizlerle. Langırt oynamayı herkes biraz bilir. Oynamasa bile izlemiştir. Bu oyunumuzda aslanmax dondurmaları langırt tahtasında futbolcu olarak sizlerin kontrolünde. Oyuna başlarken takıl seçmeni gerekli. Sonrasında klavyede yön tuşları ile langırt ekibinizi yönlendirebilirsiniz. Bakalım galip kim gelecek, Kral kime hediye verecek.

* Reklam *
Reklam
sıla demiş ki;

oyun çok güzel ve kazan dım…

caner demiş ki;

çok güzel ilk oynadığımda kazandım…

halil demiş ki;

oyun harika 2-0yendim ve çok mutluyum

beyza demiş ki;

mükemmel bir oyun ve 3-0 yendim yenemiyenler işallah yener diyorum

abdullah demiş ki;

çok güzel oyun 3-0 aldım

* Reklam *

Paylaş

Oyun için aramalar

aslanmax com, www aslanmax com, www aslanmaks com, www aslanmaks com oyunları, aslan max com, aslanmax, oyunlar500, wwwaslanmaks com, www aslanmaks com tr oyunları, www aslan max com, wwwaslanmaxcom, aslanmaks com, WWWASIANMAX COM, www aslan maks com tr, www aslanmaks com tr, Www aslanmax com tr, www aslanmas com, aslanmax com tr, wwwaslan max com tr, aslan max 2 izle, aslanmaks, aslanmaks izle, www com aslanmax com, www aslanmakx com, wwwoslanmax com ap4lag9, www com aslanmaks, www aslanmax com BBSELHZ, www aslanmax com oyunlar, www aslanmaxcom, www aslanmax oyunları com tr

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.