Sponsor Reklam
Banka SoygunuOyun Görseli

Banka Soygunu

Arkadaşları ile banka soygunu gerçekleştiren ve kaçış yolunca peşlerinde ki polisleri atlatarak paraları harcamak isteyen bir hırsızlık çetesi son işinde polise çok fena enselenir, peşlerinde olan polisler bankanın para taşıma aramasına durmaksızın saldırmaktadır. Motorlar, ekip otoları, panzerler ve hatta helikopterler bile peşinizde. Seviyeleri atladıkça para kazanıyorsunuz. Silah, el bombası, keskin nişancı gibi ekstra özellikleri satın alarak polislerden kaçmaya devam ediyorsunuz. Silahın mermisi bittiğinde doldurmak için R tuşuna basmanız yeterli, kendisi otomatikte dolduruyor ama bazen az mermi kalıyor değiştirmek zaman kazandırıyor. Çok fazla polis size saldırıyor amansız bir kovalama, sonsuz bir heyecan sizleri bekliyor. Macera oyunlarında yine sizlere umduğunuzun fazlasını vermeye çalışan MegaAdmin iyi eğlenceler diler.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

2d banka soyma, banka soygunu oyunu, banka soyma oyunu, soyqun oyunlari, 2d banka soygunu, hırsız banka soygunu oyunu, banka soygunu oyunları, banka soyma oyunları, minecraft banka soygunu, 99banka soygunuoynu, hırsız oyunları banka soymak, 3d ev soygunu, bankaya baskın oyunu, cadı banka soyma ve kaçma oyunu, bank soyma oyunu, banka soy SİLAHLI, hırsız polis banka soymaca oyunu, market soyma oyunları, market soyma oyunu, marketi soy oyunu, arabalı banka soygunu silahlı, bankasoygunuoyunları, BANKADAN KAÇAMA OYUNU, BANKA SOYGUNU HIRSIZ OYUNLARI, banka soygunu oyna, banka soy, 3d soygun oyunları, banka soygunu oyunu 2, 3d silahlı banka soygunu, banka soyma oyunu indir, banka ev elmas soyma oyunu oyna, BANKA SOYUMA, BANKA SOYMAK

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss