Bay Becerikli ile Resim Yapma

Bay Becerikli sizler için resim yapma oyunu ile eğlenceyi zirveye ulaştırıyor. Oyun yüklenmesi tamamlandıktan sonra Skip diyerek anlatımı geçebilirsiniz. Daha sonra Draw a Picture butonuna tıplayıp kendiniz bir resim çizebilirsiniz ya da Picture Stories butonuna tıklayarak Bay beceriklinin size vereceği resmi çizebilirsiniz. Televizyonun sevilen kahramanlarından olan bay becerikli kamyoneti ile çocukları mutlu etmek için dünyanın her yerini geziyor. Sizde onunla birlikte kısa sürede bir çok faydalı şey yapabilir, bilmediğiniz bir çok şeyi öğrenerek arkadaşlarınıza da öğretebilirsiniz.

* Reklam *
Reklam
nehir demiş ki;

ben bunu çok seviyorum çunku bunu lara ablamna oyndim

nehir demiş ki;

ben bunu çok seviyorum çunku bunu oyndim

FATMA demiş ki;

ben bunu çok seviyorum çunku bunu oyndi

kübra demiş ki;

hep bana aynı şeyi söylüyor.Bir tane bir farklı şey söylese dişiimi kıracağım .

* Reklam *

Paylaş

Oyun için aramalar

bay becerikli izle, bay becerikli, bay becerikli oyunları, bay becerikli izle türkçe, resim yapma oyunu, gerçek baybecerikli resim yapma oyunları, bay becerikli oyunu, bay beceriklinin yaptıkları, bay becerikli resim yapma oyunu, bay becerikli etkinlikleri, baybecerikli oyunu, baybeceriklininyaptiklari, bay becerik oyunu, baybeceriklibarbiyapiyor, bay becerikli izle türkçe izle, baybecerik oyunları, bay becerikliyi seyret, bay becerikli resim yap oyunlari, bay becerikli oyunu oyna, bay becerikli pizza yapıyor, BAY BECERİKLİ SAAT YAPIMI, bay becerikli resimlerini yap, araba yapıp onun resmini yapmaca, bay becerikili resim cekme oyulari, bay becerikli yılan yapma, bay becerikli araba yapımı, bay beceriklinin en güzel bölümü, bay becerikli yaptıkları izle, resimyapma oyunları, bay becerikli uçak yapımı

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.