Ben10 Kraken Attack

Kahramanımız ben10 kraten attack oyunu ile sizlere doyumsuz bir eğlence sunuyor. Oyunda gölde bulunan ve adı kraken olan cavanarı ben10 ve arkadaşları yok etmek istemektedir, sizinde yardımınızla bu büyük canavarı kolaylıkla alt edebileceklerine inanıyorlar. Yapmanız gereken oyunu başlattıktan sonra boşluk tuşu ile canavara ateş etmek karakterin koştuğu yönü değiştirmek içinse yukarı ok tuşuna basmanız yeterli. Bölümler ilerliyor canavar güç kazanıyor dikkatli olun ve ben10′un bu zorlu oyunda yalnız bırakmayın.

* Reklam *
Reklam
* Reklam *

Paylaş

Oyun için aramalar

123 bakanzi, oyunlar123, 123 OYUNLAR, bakanzi oyunları, 123oyun bakanzi, bakanzi oyun, 123 oyun bakanzi, bakanzi, bakanzi 123, 123 oyunları bakanzi, 123 bakanzi oyunu, oyunlar 123, 123 oyun net, ateş ve su bakanzi, 123 oyunları, 123 oyunlar bakanzi, bakanzi oyunu, 123 oyun, oyun bakanzi, 123 BAKANZİ oyunları ateş ve su, bakanzi oyun com, bakanzi oyun oyna, 123oyun bakanzi su ve ateş, BAKANZİOYUNLARI, bakanzi ateş ve su, 123oyun su ve ateş, 123 bakanzil, zombi ezmece bakanzi, sessiz saldırı 123, bakanzi ben ten

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.