Sponsor Reklam
Caddede Dükkan AçmaOyun Görseli

Caddede Dükkan Açma

Cadde üzerinde dükkan açmak için tasarlanmış olan caddede dükkan açma oyununda amacımı etapları sizden istenen dükkanları açarak geçmeniz. Dükkanı kurduktan sonra halk cadde üzerinde alış veriş yapmak için geliyor. Caddede onlara ne kadar iyi hizmet sunarsanız, istediklerini ne kadar çabuk bulurlarsa sizde o kadar çok para kazanıyorsunuz. İnsanları cadde üzerinde oyalamak için müzik kutusu, baket, gazete kutusu gibi ekler var. Otobüs durağı satın alarak daha çok insanın cadde üzerinden geçmesini sağlayabiliyorsunuz. Etap seçerken hemen üzerinde ki ufak resimde sizden neler istediğini size gösteriyor. İstenenleri yerine getirerek bu güzel oyunun keyfini çıkara bilirsiniz.

Oyunla İlgili Etiketler :
Sponsor Reklam
şule yıldız demiş ki;

süper ötesi bir oyun

ARDA demiş ki;

MUHTEŞEMMMMMMMMM

ARDA demiş ki;

çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel

Oyun için aramalar

caddede dükkan açma oyunu, dükkan açma oyunları, dükkan kurma oyunları, market kurma oyunları, dükkan açma oyunu, dükkan kurma oyunu, dükkan oyunları, isletme oyunlari, mağaza kurma oyunu, market kurma oyunu, dükkan işletme oyunları, mağaza kurma oyunları, oyunlar yukle, kendi dükkanını kur oyunu, cadde dükkan açma, caddede dükkan açma, sokak kurma oyunları, sokak kurma oyunu, cadde dükkan açma oyunları, CADDE UZERİNE DUKKAN KURMA OYUNU, dükkan açma oyunu oyna, dukkan isletme, kendi mağazanı kur oyunu, mağaza kur ve işlet oyunları, alışveriş dükkanı kurma oyunları, alışveriş dükkanlarını kur oyunu, BİRŞEY KURMA OYUNU, süpermarket işletme oyunu, cadde dükkanı oyun, cadde dükkanları oyunu, cadde market oyunu, cadde üstünde dükkan kurma oyunu, cadde üzeri işletme oyunu, dükan açma oyunu, dükkan açmak oyunu, dükkan kur, dükkan kur oyunu, dukkan kurma ve isletme oyunu oyna, dukyan oyunari, ERKEKLER İÇİN mağaza kurma oyunları, kendi dükkanını açıp işletme oyunu, kendi marketini kur oyunu, market isletme oyunları oyna, bakkal dükkanı işletme oyunu, bakkal dükkanı oyunu oyna, bir dükkana kendi makedini kur oyunu, birşeyler satma oyunları oyna, cadde dükkan açmak, cadde dükkanı oyunu, cadde üzeri dükkan oyunu, cadde üzerinde dükkan açma oyunu, cadde yapma oyunu, caddeda dukkan oyunu oyna, caddede alışveriş kurma oyunu, caddede dukkan acma oyunlari, caddede gazete satmak şarkı yeri açmak oyunu, caddede iki katlı dükkan açma oyunu, cade yapma, yol kenarinda isletme oyunlari, dükan açma ve çalışma oyunu, dükan açmaca oyunu, dükan işletme, dukan oynu, dukana gitme oyununuoyna, dükkan açma kasiyerlik oyunları, dükkan açma oyu, dükkan açmak oyunları, dükkan i̇şletme oyunu, dükkan kurmaca, dükkan kurmaca oyunu, dükkan oyunu eba, dükkân yapma oyunu, dükkanda telefon satma oyunları, eğlence oyun dukanı açmak, iş yeri kurma oyunları, kendi butiğimi açmak istiyorum oyunu oynA, kendi butik yerini bulma ve kurma oyunu oyna, kendi dükanlarını kurma oyunları oyna, kendi dükkanın, kendi dükkanın oyunu, kendi dükkanını kur ve işlet, kendi işimizi kurma oyunları, kendi işini kur oyunu, KENDİdükkanını kur, KEnDİNE BAKKAL AÇ OYUNU, Kız glydlrme oyunu indir 320 240, mağazanı kur oyunu, maket oyun parkı, market işletme oyunları, market kurma oyunu zeka, market kurup işletme oyunu, market oyunlar market kurma, megaoyun caddede dükkan açma, montçu dükkanı oyunu, motor DÜKKAN KURMA oyunu, oyun marketini kur, oyunlar mağaza kurmaca, oyunlar mağaza kurmaca oyunları, oyunlar oyna dükkan oyunları, oyunları oynama işyeri açma

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss