Sponsor Reklam
Caddede Dükkan AçmaOyun Görseli

Caddede Dükkan Açma

Cadde üzerinde dükkan açmak için tasarlanmış olan caddede dükkan açma oyununda amacımı etapları sizden istenen dükkanları açarak geçmeniz. Dükkanı kurduktan sonra halk cadde üzerinde alış veriş yapmak için geliyor. Caddede onlara ne kadar iyi hizmet sunarsanız, istediklerini ne kadar çabuk bulurlarsa sizde o kadar çok para kazanıyorsunuz. İnsanları cadde üzerinde oyalamak için müzik kutusu, baket, gazete kutusu gibi ekler var. Otobüs durağı satın alarak daha çok insanın cadde üzerinden geçmesini sağlayabiliyorsunuz. Etap seçerken hemen üzerinde ki ufak resimde sizden neler istediğini size gösteriyor. İstenenleri yerine getirerek bu güzel oyunun keyfini çıkara bilirsiniz.

Oyunla İlgili Etiketler :
Sponsor Reklam
şule yıldız demiş ki;

süper ötesi bir oyun

Oyun için aramalar

caddede dükkan açma oyunu, dükkan açma oyunları, dükkan kurma oyunları, market kurma oyunları, dükkan açma oyunu, dükkan kurma oyunu, dükkan oyunları, isletme oyunlari, market kurma oyunu, mağaza kurma oyunu, dükkan işletme oyunları, mağaza kurma oyunları, oyunlar yukle, kendi dükkanını kur oyunu, cadde dükkan açma, caddede dükkan açma, sokak kurma oyunları, isletme oyunlari 2016, cadde dükkan açma oyunları, CADDE UZERİNE DUKKAN KURMA OYUNU, dükkan açma oyunu oyna, dukkan isletme, sokak kurma oyunu, kendi mağazanı kur oyunu, mağaza kur ve işlet oyunları, market isletme oyunları oyna, alışveriş dükkanı kurma oyunları, alışveriş dükkanlarını kur oyunu, market kur oyunu, BİRŞEY KURMA OYUNU, cadde dükkanları oyunu, cadde market oyunu, cadde üstünde dükkan kurma oyunu, cadde üzeri işletme oyunu, dükan açma oyunu, dükkan açmak oyunu, dükkan işletme oyunu, dükkan kur, dükkan kur oyunu, dukkan kurma ve isletme oyunu oyna, süpermarket işletme oyunu, yemek dükkanı işletme oyunları, dukyacilik oyunu, dukyan oyunari, dukyan oyunlari, ERKEKLER İÇİN mağaza kurma oyunları, Friv caddede dükkan açma oyunu, kendi dükkanını açıp işletme oyunu, kendi marketini kur oyunu, alişveriş dükkanını kur, Almanyada dükkan açmak, bakkal dükkanı işletme oyunu, BİR CADEYE GİYİM VE KİTAPÇI AÇMA OYUNLARI, bir dükkana kendi makedini kur oyunu, birşey satma oyunları, birşeyler satma oyunları oyna, yol kenarinda isletme oyunlari, cadde dükkanı oyunu, cadde üzeri dükkan oyunu, cadde üzerinde dükkan açma oyunu, cadde yapma oyunu, caddeda dukkan oyunu oyna, caddede alışveriş kurma oyunu, caddede dükkan, caddede dukkan acma oyunlari, caddede iki katlı dükkan açma oyunu, caddede mağaza kurma, cade yapma, çarşıya dükkan açma oyunu, disko yeri isletme oyunu, dükan açma ve çalışma oyunu, dükan açmaca oyunu, dükan işletme, dukan oynu, dukana gitme oyununuoyna, dükkan açma kasiyerlik oyunları, dükkan açma oyu, dükkan açmak oyunları, dükkan i̇şletme oyunu, dükkan kurmaca, dükkan kurmaca oyunu, dükkanda telefon satma oyunları, dukyan oyunlari isletme, eğlence oyun dukanı açmak, ioasda iş kurma oyunu, iş yeri kurma oyunları, isletme oyunlari yukle, kendi butiğimi açmak istiyorum oyunu oynA, kendi butik yerini bulma ve kurma oyunu oyna, kendi dükanlarını kurma oyunları oyna, kendi dükkanın, kendi dükkanın işletme oyunları, kendi dükkanın oyunu, kendi dükkanını kur ve işlet, kendi dükkanını yarat, kendi işimizi kurma oyunları, kendi işini kur oyunu, KENDİdükkanını kur, KEnDİNE BAKKAL AÇ OYUNU, Kız glydlrme oyunu indir 320 240

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss