Sponsor Reklam
Çufçuflar Diyarı Oyun Görseli

Çufçuflar Diyarı

Trt Çocuk kanalında severek izlediğiniz Çufçuflar Diyarı çizgi filmini konu alan bir oyun. Trenlerin çok sık geçtiği bir tren kavşağında geçişleri kordine etmeniz gerekli. Etaplar halinde oynanan oyunda ilk etap çok zorlanmayacağınız bir etap ama sonrası biraz zor. Çocukların gelişimi için çok faydalı olacağını düşündüğümüz bir oyun. Dikkat yeteneğinizin gelişmesi için ideal. Oyunda tren yollarından gelen trenlerin birbirine çarpmaması gerekli bunu sağlamak için Mouse yardımı ile trenlerin hızlı gitmesini veya durmasını sağlayacaksınız. Bir trenin hızlı gitmesi için Mouse sol tuşu ile 2 kez tıklayın, durması içinse 1 kez tıklamanız yeterli. İlk oyunumuz 6 etap, hepinize başarılar.

Oyunlar İlgili Etiketler : , ,
Sponsor Reklam
ömer faruk demiş ki;

çuf çuf diyarı çok güzel

İSMİNİ SÖYLEMEK İSTEMEYEN PRENSESN demiş ki;

OYUN ÇOK YAVAŞ AÇILIYOR AMA BEKLEMEYE DEĞER ÇOK AMA ÇOK GÜZEL

mıstık demiş ki;

çufff çuffff

halime demiş ki;

yaa bi türlü oyun açılmıyoya

Oyun için aramalar

uf uflar diyar, Çufçuflar diyarı, cufcuflar diyarı oyunu, ufuflar, çuf çuflar diyarı oyunları, cufcuflar diyarı oyna, çufçuflar diyarı oyunları, ufuflar diyar, cufcuflar, çufçuflar izle, çufçuflar diyarı izle, çufçuflar diyarı tren sürme oyunu, çuf çuflar diyarı izle, çuf çuflar oyunu, çufçuflar diyarı oyunu oyna yük taşıma, çuf çu7f lar oyunu oyna, çufçuflar araba sürme, çuf çuflar oyunu sürme, cufcuflardiyari, cuf cuflar diyarı oyunu, çuflar diyarı oyunları, diyarı oyunları, çufçuflar oyunları, çuf çuflar tren, cufcuflar oyunu, trt çocuk oyunları araba, çuf çuflar diyarı oyunları oyna, çuf çuf diyarı oyunu, ateş çuf çuf tren izle çizgi film, ufuflar diyar oyna, çufçuflar tren oyunu, cunter, koko çufcuflar diyarı oyunu, mickey mouse çuf çuflar diyarı oyunu tren sürme, miki fare çuf çuflar diyarı oyunu tren sürme, tufcutCUFLAR DİYARI OYUNU, cufcufların oyunu tiren sürme, cufcuflar diyarioyunlari, araba cuf cuf lar, çuf çuf oyunları, çuf çuflar diyarı oyunları 3d, çuf çuflar diyarı tren sürme oyunu, çuf çuflar diyarı treni sür, çuf çuflar oyunu oyna, çuf çuflar yarışı oyunları, Çufçuflar Diyarı online robot, çufçuflar diyarı oyna çuf çuf sür, çuf çuf tren su, çufçuflar diyarı oyunu oyna yük taşımacılığı, çufçuflar diyarı oyunu tren, çufçuflar diyarı tren, çufçuflar diyarında yuk taşıma oyunu, 2gtukhke8 gt2

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss