Çufçuflar Diyarı

Trt Çocuk kanalında severek izlediğiniz Çufçuflar Diyarı çizgi filmini konu alan bir oyun. Trenlerin çok sık geçtiği bir tren kavşağında geçişleri kordine etmeniz gerekli. Etaplar halinde oynanan oyunda ilk etap çok zorlanmayacağınız bir etap ama sonrası biraz zor. Çocukların gelişimi için çok faydalı olacağını düşündüğümüz bir oyun. Dikkat yeteneğinizin gelişmesi için ideal. Oyunda tren yollarından gelen trenlerin birbirine çarpmaması gerekli bunu sağlamak için Mouse yardımı ile trenlerin hızlı gitmesini veya durmasını sağlayacaksınız. Bir trenin hızlı gitmesi için Mouse sol tuşu ile 2 kez tıklayın, durması içinse 1 kez tıklamanız yeterli. İlk oyunumuz 6 etap, hepinize başarılar.

Oyunlar İlgili Etiketler : , ,
Sponsor Reklam
ömer faruk demiş ki;

çuf çuf diyarı çok güzel

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

uf uflar diyar, Çufçuflar diyarı, ufuflar, çuf çuflar diyarı oyunları, cufcuflar diyarı oyunu, cufcuflar diyarı oyna, ufuflar diyar, çufçuflar diyarı izle, çufçuflar izle, cufcuflar, çufçuflar diyarı oyunları, çufçuflar diyarı tren sürme oyunu, çuf çuflar diyarı izle, çufçuflar diyarı oyunu sürme, çuf çuflar oyunu, çuf çu7f lar oyunu oyna, çufçuflar araba sürme, çufçuflar diyarı oyunu oyna yük taşıma, çuflar diyarı oyunları, çuf çuflar oyunu sürme, cuf cuflar diyarı oyunu, çufçuflar oyunları, ateş çuf çuf tren izle çizgi film, ufuflar diyar oyunlar, çuf çuf diyarı oyunu, cuf cuf lar diyarı, cufcuflardiyari, ufuflar diyar oyna, çuf çuflar diyarı oyunları oyna, çuf çuflar tren

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss