Sponsor Reklam
Çufçuflar DiyarıOyun Görseli

Çufçuflar Diyarı

Trt Çocuk kanalında severek izlediğiniz Çufçuflar Diyarı çizgi filmini konu alan bir oyun. Trenlerin çok sık geçtiği bir tren kavşağında geçişleri kordine etmeniz gerekli. Etaplar halinde oynanan oyunda ilk etap çok zorlanmayacağınız bir etap ama sonrası biraz zor. Çocukların gelişimi için çok faydalı olacağını düşündüğümüz bir oyun. Dikkat yeteneğinizin gelişmesi için ideal. Oyunda tren yollarından gelen trenlerin birbirine çarpmaması gerekli bunu sağlamak için Mouse yardımı ile trenlerin hızlı gitmesini veya durmasını sağlayacaksınız. Bir trenin hızlı gitmesi için Mouse sol tuşu ile 2 kez tıklayın, durması içinse 1 kez tıklamanız yeterli. İlk oyunumuz 6 etap, hepinize başarılar.

Oyunla İlgili Etiketler : , ,
Sponsor Reklam
jkhcqjahc demiş ki;

bu oyun çoookkk sıkıcııı

ece seçkin demiş ki;

bu oyun iki kişilikmi kardeşimle oynicazda

Oyun için aramalar

uf uflar diyar, Çufçuflar diyarı, cufcuflar diyarı oyunu, ufuflar, çuf çuflar diyarı oyunları, cufcuflar diyarı oyna, çufçuflar diyarı oyunları, ufuflar diyar, cufcuflar, çufçuflar izle, çufçuflar diyarı tren sürme oyunu, çufçuflar diyarı izle, çuf çuflar diyarı izle, çufçuflar diyarı oyunu oyna yük taşıma, kız çocuklar için sürme oyunları, CUFCUFLAR OYUNU, cuf cuflar diyarı oyunu indir, çuf çuf oyunu oyna, menemen nokta terete çocuk oyunları ücretsiz oyunu oyna, hızlı çufçuflar, ÇUFÇUFLAR OYUINU, cufcflar diyarı oyunu surme, ÇUFÇUFLAR DİYARI TREN OYUNU OYNA, çufçuflar diyarı oyunu oyna, çuf çuflar diyarı oyna, çuf çuflar diyarı oyunları oyna, çuf çuf diyarı oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss