Dragon Ejderha

Minik saldırıcıları yok etmek isteyen Dragon ejderha ya yardım etmek size düşlüyor.Saldırıcılar minik olmasına rağmen çok güçlüler. Sizin yapmanız gereken saldırıcıları yok edip sağlığınızı korumanız gerekiyor.Mouse ile Dragonu hareket ettirebilir ve ateş etmesini sağlayabilirsiniz. Havalanması ve uçması için SHİFT ve CTRL tuşlarını kullanabilirsiniz.START GAME tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunlar İlgili Etiketler : ,

Oyun için aramalar

dragon city oyunu oyna, dragon city oyna, Ücresis oyun indir, dragon city SAVAŞ OYUNLARI, dıragon citil, ejderha oyunları, dragon city oyunu izle, dragon city savaş oyna, dragon oyu, dragon ejdersavaşları oyna, drgon cilt video, drogo citiyi ücresis indir, dragon ejderha oyunu, dragon savaşı oyna köpek, ejderha ejderha bölgesinde olan canavara karşı oyunu, ejderha oyunu, ejderhalar reks, ejderhalar reks oyna, ejderhaoyunu, EN GÜZEL EJDERHA OYUNU, EN GÜZEL EJDERHA SAVAŞI OYUNU, silah oyununu ücresis indir, dragon city savaşlar izle, dragon city savaş oyunu izle, dıragon cyt oyunu fesbookta oynama, DRAGOM CITİL HİLELERİ, dragon cilt oyunu video, dragon citil savaş izle, dragon city çifleştirerek efsanevi canavar alma izle, DRAGON CİTY EJDARHA LİSTESİ

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss