Sponsor Reklam
Eski Süper MarioOyun Görseli

Eski Süper Mario

Sevilen kahramanımız Eski Süper Mario oyunu ile bizleri çocukluğumuza döndürmeye devam ediyor. Bundan 10 – 15 yıl önce en popüler oyunlardan olan Mario sevgilisini kurtarmak için zor ve heyecan dolu etapları tamamlamak zorundaydı. Etaplar yeni Mario oyunlarında olduğu gibi kağlumbağalar, canavarlar ve yaratıklarla zorlaştırılmış. Mario’yu kontrol etmek için yön tuşlarını kullanacaksınız.

Oyunla İlgili Etiketler :
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

eski süper mario, eski süper mario oyna, eski mario, mario oyunları, en eski mario, mario süper oyunları, eski mario oyunları, eski mario oyunu, mario eski versiyon, eski süper, eski mario oyna, mega oyun süper mario, Süper Mario Dimensions, mario oyunları eski, süper mario es, mario klasik eski mario, mario esli, süper mario oyna eski, eskısupermor, eskisupermari, en eski süper mario, eski klasik süper mario oyna, eski mario oyunları oyna, eski mario oyunu oyna, eski süper mario ger, eski super mario oyunlari, eski süper mario oyunu, eski süper mario oyunubıızımoyunu, eski süper maryo, eskısoper marıo oyna, süper mario oyna eski versiyon

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss