Sponsor Reklam
Frikik Çekme Oyun Görseli

Frikik Çekme

Futbola meraklı oyun severler için Frikik Çekme oyunu sizlerle. Oyun yüklendikten sonra takım seçiminizi yapın ve Continue butonuna tıklayın, kısa bir anlatımla nasıl frikik çekeceğinizi size anlatıyor. Skip butonu ile geçebilirsiniz. frıkık çekme oyunları 2013 Frikik çekerken topun yönünü farenizi aşağı yukarı sağa ve sola yaparak ayarlıyorsunuz sol tuşla bir kez tıkladıktan sonra ok işaretinin altında topun ne hızla çekileceğini belirten renkler değişiyor hızı kendiniz ayarlıyorsunuz ve şutu kaleye gönderiyorsunuz. Sonrasında karşı takım çekiyor kaleci olarak sizin kurtarmanız gerekiyor. Takımları yenerek geçtikçe Frikik mücadeleside farklı bir heyecan kazanıyor. Şampiyonluk için size büyük bir fırsat, takımınızı seçin ve bu amansız mücadeleden galip olarak ayrılan siz olun.

Oyunlar İlgili Etiketler : , ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

firikikli çekme oyunlar, firikikli oyunlar, frıkık oyunları 2013, frıkık çekme oyunları 2013, firikikli futbol oyunları, frikik çekme oyunu, frikik cekme, firikikli grntler, frikik çekme oyunları, firikik ek, firikikli oyunları, frikikler 2013, firikikli oyun, futbol oyunları, firikik çekme oyunu, frikik çekekme oyunları 2013, frikik , firikik çekme, oyunlar 2013, firikikler oyna, firikikli görüntüler 2013, frikik çekmece, frikik çekme mega oyun, frikikler 2010, en güzel firikikli oyunlar, frikikler futbol, firikikli ekme oyunlar, firikikçekmeoyunu, futbol firikikli oyunlar, firikikli fotoğraflar, frikik oyunları, yhs-per_003, firikikçekme, firikikli görüntüler, firikik çekme oyunları, hadise, firikikli futbol oyunlar, frıkık oyunlar, 3d firikikli futbol oyunları, firikikler futbol, firikink oyna, fırıkık, frikik çekme oyunu oyna, 3d firikik çekme oyunu oyna, frikiki çekme oyunu, 3d fırikik çekme oyunları, futbal oyunları frikik çekme, 3d firikikçekme oyunu oyna, frikkik çekmece, frikikler çekme oyunu, 3d firikik çekme oyunları dünya kupası, frilkik oyunları indir, Futbol Oyunları firikik Çekme, futbol oyunları frikik çekme, yetişkin frikik video, yetişkin frikik oyunları, tablet oyunu firikik çekme, pes 2013 frikik oyna, netfrikik, kafa topu, futbolda frikik, en iyiler firikik çekmece, firik oyunu, 9uz numara firikik çekiyor oyunu, firikik çekmece oyunlar, 31 çekme oyunu oyna, friki çekişmece, firikikli oyunlar video, firikikçekmece oyunları, firikikçekmeceoyunu, firikikli kız çekme oyunlar, firikikli çekme, frikik cekişmece oyunu, firikik çekme oyunları kız, frikikk çekme oyunları 2013, frikikçekme, çekerek çek, en büyükler firikik çekmece, frikik çekmek, ESKİ FİRİKİK ÇEKME OYUnu, firiikik çekmece, frıkık çekme oyunlar, firikikli çekme kızlar oyunu oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss