Sponsor Reklam
Frikik Çekme Oyun Görseli

Frikik Çekme

Futbola meraklı oyun severler için Frikik Çekme oyunu sizlerle. Oyun yüklendikten sonra takım seçiminizi yapın ve Continue butonuna tıklayın, kısa bir anlatımla nasıl frikik çekeceğinizi size anlatıyor. Skip butonu ile geçebilirsiniz. frıkık çekme oyunları 2013 Frikik çekerken topun yönünü farenizi aşağı yukarı sağa ve sola yaparak ayarlıyorsunuz sol tuşla bir kez tıkladıktan sonra ok işaretinin altında topun ne hızla çekileceğini belirten renkler değişiyor hızı kendiniz ayarlıyorsunuz ve şutu kaleye gönderiyorsunuz. Sonrasında karşı takım çekiyor kaleci olarak sizin kurtarmanız gerekiyor. Takımları yenerek geçtikçe Frikik mücadeleside farklı bir heyecan kazanıyor. Şampiyonluk için size büyük bir fırsat, takımınızı seçin ve bu amansız mücadeleden galip olarak ayrılan siz olun.

Oyunlar İlgili Etiketler : , ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

firikikli çekme oyunlar, firikikli oyunlar, frıkık oyunları 2013, frıkık çekme oyunları 2013, firikikli futbol oyunları, frikik çekme oyunu, frikik cekme, firikikli grntler, frikik çekme oyunları, firikik ek, firikikli oyunları, frikikler 2013, firikikli oyun, futbol oyunları, firikik çekme oyunu, firikik çekme, frikik çekekme oyunları 2013, frikik , oyunlar 2013, firikikler oyna, firikikli görüntüler 2013, frikik çekmece, en güzel firikikli oyunlar, frikik çekme mega oyun, frikikler 2010, frikikler futbol, firikikli ekme oyunlar, futbol firikikli oyunlar, firikikçekmeoyunu, firikikli fotoğraflar, yhs-per_003, firikikçekme, frikik oyunları, firikikli görüntüler, firikik çekme oyunları, frıkık oyunlar, firikikler futbol, 3d firikikli futbol oyunları, 3d fırikik çekme oyunları, 3d firikik çekme oyunu oyna, frikik çekme oyunu oyna, frikiki çekme oyunu, 3d firikikçekme oyunu oyna, frikkik çekmece, frikikk çekme oyunları 2013, firikikli çekme kızlar oyunu oyna, yetişkin frikik video, yetişkin frikik oyunları, tablet oyunu firikik çekme, süper firikik çekmece, firikikçekmeceoyunu, kafa topu, futbolda frikik, 3d firikik çekme oyunları dünya kupası, futbal oyunları frikik çekme, frikikçekme, 9uz numara firikik çekiyor oyunu, firikikçekmece oyunları, firikikli kız çekme oyunlar, firikik görüntü, 31 çekme oyunu oyna, friki çekişmece, firikik çekmece oyunlar, firikik çekme oyunları kız, frikik cekişmece oyunu, firiikik çekmece, frıkık çekme oyunlar, ESKİ FİRİKİK ÇEKME OYUnu, en iyiler firikik çekmece, en büyükler firikik çekmece, çekerek çek, frikik çekmece oyna, firikikli çekme

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss