Sponsor Reklam
Frikik Çekme Oyun Görseli

Frikik Çekme

Futbola meraklı oyun severler için Frikik Çekme oyunu sizlerle. Oyun yüklendikten sonra takım seçiminizi yapın ve Continue butonuna tıklayın, kısa bir anlatımla nasıl frikik çekeceğinizi size anlatıyor. Skip butonu ile geçebilirsiniz. frıkık çekme oyunları 2013 Frikik çekerken topun yönünü farenizi aşağı yukarı sağa ve sola yaparak ayarlıyorsunuz sol tuşla bir kez tıkladıktan sonra ok işaretinin altında topun ne hızla çekileceğini belirten renkler değişiyor hızı kendiniz ayarlıyorsunuz ve şutu kaleye gönderiyorsunuz. Sonrasında karşı takım çekiyor kaleci olarak sizin kurtarmanız gerekiyor. Takımları yenerek geçtikçe Frikik mücadeleside farklı bir heyecan kazanıyor. Şampiyonluk için size büyük bir fırsat, takımınızı seçin ve bu amansız mücadeleden galip olarak ayrılan siz olun.

Oyunlar İlgili Etiketler : , ,
Sponsor Reklam
hilal açar demiş ki;

sıkıcı bir oyun

kaan demiş ki;

alman panzerleri şampiyonluğu ingiltereyi 4-2 yenerek kazandı Avrupa kupası almanyanın…..

Hüseyin demiş ki;

oha ya abartmıslar oyunu

barış kalmak demiş ki;

bu oyunda 7 tane kupa aldım çok iyi oyun

murat kaya demiş ki;

10 numara

ömer faruk demiş ki;

bu oyundan 10 kupa aldım çok güzel

berat demiş ki;

çok güzellllllllllllllllll

Boşver demiş ki;

gayet güzel 50 60 kere oyndaım nerdeyse 30-50 arası kupa aldım

len tutmuş demiş ki;

5 0 len

yiğit demiş ki;

çok kolay 10 kupa aldım

arafat bozkurt demiş ki;

pislik bir oyun

Oyun için aramalar

firikikli çekme oyunlar, firikikli oyunlar, frıkık oyunları 2013, frıkık çekme oyunları 2013, firikikli futbol oyunları, frikik çekme oyunu, frikik cekme, firikikli grntler, frikik çekme oyunları, firikik ek, firikikli oyunları, frikikler 2013, firikikli oyun, futbol oyunları, firikik çekme oyunu, frikik çekekme oyunları 2013, frikik , firikik çekme, oyunlar 2013, firikikli görüntüler 2013, firikikler oyna, frikik çekmece, en güzel firikikli oyunlar, frikikler 2010, frikik çekme mega oyun, firikikli ekme oyunlar, frikikler futbol, firikikçekmeoyunu, futbol firikikli oyunlar, firikikli fotoğraflar, yhs-per_003, frikik oyunları, firikikçekme, firikikli görüntüler, firikik çekme oyunları, hadise, firikik ekme oyunu, firikikli futbol oyunlar, frıkık çekme oyunları 2014, pes 2013 oyna frikik, 3d firikikli futbol oyunları, frıkık oyunlar, frikikler 2013 oyunları, firikikler futbol, firikink oyna, 3d firikik çekme oyunu oyna, 3d fırikik çekme oyunları, firikik ekme, frikiki çekme oyunu, fırıkık, FİRİKİK ÇEK, firkik çekme oyunları 2013, frikik ekme oyunu, frikikler çekme oyunu, futbolda frikik, yetişkin frikik video, firik cekme oyunu, frikkik çekmece, frilkik oyunları indir, süper frikikler 2013 oyna, futbal oyunları frikik çekme, pes 2013 frikik oyna, netfrikik, tablet oyunu firikik çekme, kafa topu, Futbol Oyunları firikik Çekme, yetişkin frikik oyunları, futbol oyunları frikik çekme, frikikler çekme 2013, frikikk çekme oyunları 2013, firikik çekmece oyunlar, firikik çekme oyunları kız, firik oyunu, firiikik çekmece, çekerek çek, 9uz numara firikik çekiyor oyunu, 3d firikikçekme oyunu oyna, 3d firikik çekme oyunları dünya kupası, 2013 firikik cekme oynu, firikikli çekme, firikikli çekme kızlar oyunu oyna, frikikçekme, frikik eki, frikik çekmek, frikik cekişmece oyunu, friki çekişmece, firikikli oyunlar video, firikikli kız çekme oyunlar, firikikli futbol, 31 çekme oyunu oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss