Sponsor Reklam
Gumball Pizza AvcılarıOyun Görseli

Gumball Pizza Avcıları

En çok sevilen çizgi film karakterleri arasında olan Gumball Pizza Avcıları karakterleri bu sefer oyunu ile karşımıza çıkıyor, oyunu oynamak için kullanacağımı tuşlar W,A,D ile başlayarak sevimli karakterlerimizi kontrol edeceksiniz, karşı hamle yapmak için ”Q” tuşunu kullanıp silah seçeceksiniz ve mause yardımı ile hedeflere ateş edeceksiniz! Mega Oyun ailesini takip etmeye devam edin..

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

gumball pizza avcıları, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1824 kluw3bYI20zauj8mlDMlp5qgXsZBHa_8n37asNewnREX7I_U7qAzJ5YvWcVSdyGT b24b353f60786d52af4e63ff0b66f0ff9c163f57&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss