Sponsor Reklam
Hayalet KorkutmacaOyun Görseli

Hayalet Korkutmaca

Hayalet korkutmaca oyunumuzda şakacı hayalet insanları korkutmak için çeşitli nesnelerin içlerine girerek onları hareket ettiriyor. Sizin yapmanız gereken ise hayaleti yönlendirerek insanları korkutmasına yardımcı olmak. Bunu yaparken yön tuşları size yardımcı olacakatır. Space tuşuna basarak nesnelerin içlerine girebilirisniz. Play tuşuna basarak oyununa başlayabilirisniz. Herkese iyi eğlenceler…

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

korkutma oyunu, insanları korkutma oyunları, kızı korkutma oyunu, hayalet olup insanları korkutma oyunu, hayalet korkutma oyunu, hayalet korkutma, hayalet korkutmaca, Insan korkutma oyunu, friv hayaletli korkutnmaca oyun, insan korkutma hayalet, korkutmaca oyunları, insan içine girme oyunları, hayelet ile herkezi korkutmaca oyunu, HAYALEY OYUN EVE KİRENLERİ KORKUT, hayaletlerle çocukları korkutma oyunu, hayaletle insanları korkutma oyunları, İNSANIN İÇİNE GEÇEN HAYALET OYUNU, insanın içine geçen zombi ve hayalet karışımı oyunu, korkutma oyunu oyna, korkutma oyunları, korkut hayalet, komik hayalet oyunu, komik hayalet evi oyunu, komik cocuk ailesini korkutuyor oyun, kızı gızlıce korkutma kız oyunu, kız korkutma oyunları, insanlrı korkutmayan filedi, insanları korkutan hayalet oyunu, İNSANLARI KORKUT, HAYALET OYUNU İNSANLAR KORKUTUYOR, hayalet oyunları komik, hayalet herkesi korkut, hayalet evde korkutuyor, evden insan kovma oyunu, evdekileri korkut, EVDEKİ İNSANLARI KORKUT OYUNU, evdeki insanları hayaletle korkut oyunu, evde insanları korkut oyun, çocuk korkutma oyunu, bilgisayar başındaki insanı korkutma oyunu, beni korkut oyunu, hayalet ile insan korkutma oyunu, hayalet insan, hayalet insan oyunu, hayalet olup korkutma, hayalet korkutma oyunu 2, hayalet olup insan korkutmaca, hayalet korkytmaca, hayalet korkutma oyunu oyuna, hayalet korkutma oyunu oyna, hayalet korkut 2, hayalet Korkut, hayalet insanlri kovma, hayalet insanları korkutuyor, barbiyi korkutma oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss