Sponsor Reklam
Hayalet KorkutmacaOyun Görseli

Hayalet Korkutmaca

Hayalet korkutmaca oyunumuzda şakacı hayalet insanları korkutmak için çeşitli nesnelerin içlerine girerek onları hareket ettiriyor. Sizin yapmanız gereken ise hayaleti yönlendirerek insanları korkutmasına yardımcı olmak. Bunu yaparken yön tuşları size yardımcı olacakatır. Space tuşuna basarak nesnelerin içlerine girebilirisniz. Play tuşuna basarak oyununa başlayabilirisniz. Herkese iyi eğlenceler…

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

hayalet korkutma oyunu, hayalet korkutma, kızı korkutma oyunu, hayalet olup insanları korkutma oyunu, komik hayalet oyunu, friv hayaletli korkutnmaca oyun, KOMİK HAYALET, hayalet Korkut, korkutma oyunları, Insan korkutma oyunu, korkutma oyunu, insan korkutma oyunları, İNSANLARI KORKUNTMAYA ÇALIŞAN HAYALET YOYUNU, insan korkutma oyunu oyna, insanları hayalet olup korkutma oyunu, insanları evden kovma oyunu, insanları evden kaçırma, insan korkutmaca oyunu, İNSANIN İÇİNEGİREBİLEN HAYELET OYUNU, insan ve hayalet maç oyunu, İNSANLARI KORKUT, otelde kalan kızı korkutuyor oyunu, mega oyunu korku oyunu, korkutma oyunu oyna, korkutan hayalet oyna, insanları korkutma oyunları, komik hayalet oyunları, komik cocuk ailesini korkutuyor oyun, kız korkutma oyunları, insanlrı korkutmayan filedi, insanları korkutan oyun nokta, oyun oynarken korkutma, insanları korkutan hayalet oyunları, insan korkutma hayalet oyunları, insan korkutma hayalet, hayalet insanları korkutma oyunu, HAYALET İNSAN KORKUTMA, hayalet evden herkesşi çıkarma oyun ssssskor, filedi, Evden korkut Oyunu, evden insan kovma oyunu, evdekileri korkutan hayalet oyunu, evdekileri korkut, EVDEKİ İNSANLARI KORKUT OYUNU, evde insan korkutunca altına işeme oyunu, çok korkutanhayalet oyunları, çocuk korkutma oyunu, hayalet insanları korkutuyor, hayalet insanlri kovma, hayalet komik oyun, herkesi korkut hayalet oyunu oyna, herkesi hayalet korkut, hayaletlerle çocukları korkutma oyunu, hayaletle insanları korkutma oyunları, hayaletle insanları korkut oyunu oyna, Hayalet-Korkutma, hayalet oyunu oyna, hayalet oyunu insanları korkutmaca, hayalet olup korkutma oyunu evden koma, hayalet korkutma oyunu oyna, hayalet korkut oyunu, hayalet korkut 2, beni korkut oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss