Sponsor Reklam
Hayalet KorkutmacaOyun Görseli

Hayalet Korkutmaca

Hayalet korkutmaca oyunumuzda şakacı hayalet insanları korkutmak için çeşitli nesnelerin içlerine girerek onları hareket ettiriyor. Sizin yapmanız gereken ise hayaleti yönlendirerek insanları korkutmasına yardımcı olmak. Bunu yaparken yön tuşları size yardımcı olacakatır. Space tuşuna basarak nesnelerin içlerine girebilirisniz. Play tuşuna basarak oyununa başlayabilirisniz. Herkese iyi eğlenceler…

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

hayalet korkutma oyunu, hayalet korkutma, hayalet olup insanları korkutma oyunu, KOMİK HAYALET, komik hayalet oyunu, korkutma oyunları, korkutma oyunu, hayalet Korkut, insan ve hayalet maç oyunu, İNSANIN İÇİNEGİREBİLEN HAYELET OYUNU, insan korkutmaca oyunu, insanları evden kaçırma, insanları evden kovma oyunu, insan korkutma oyunu oyna, insan korkutma oyunları, insanları hayalet olup korkutma oyunu, İNSANLARI KORKUNTMAYA ÇALIŞAN HAYALET YOYUNU, otelde kalan kızı korkutuyor oyunu, mega oyunu korku oyunu, korkutma oyunu oyna, korkutan hayalet oyna, komik hayalet oyunları, insanları korkutma oyunları, insanları korkutan oyun nokta, insanları korkutan hayalet oyunları, oyun oynarken korkutma, insan korkutma hayalet oyunları, herkesi korkut hayalet oyunu oyna, herkesi hayalet korkut, HAYALET İNSAN KORKUTMA, hayalet evden herkesşi çıkarma oyun ssssskor, filedi, Evden korkut Oyunu, evden insan kovma oyunu, evdekileri korkutan hayalet oyunu, evdekileri korkut, evde insan korkutunca altına işeme oyunu, çok korkutanhayalet oyunları, hayalet insanları korkutma oyunu, hayalet insanları korkutuyor, hayalet komik oyun, hayaletlerle çocukları korkutma oyunu, hayaletle insanları korkutma oyunları, hayaletle insanları korkut oyunu oyna, Hayalet-Korkutma, hayalet oyunu oyna, hayalet oyunu insanları korkutmaca, hayalet olup korkutma oyunu evden koma, hayalet korkut oyunu, hayalet korkut 2, çocuk korkutma oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss