Sponsor Reklam
Hurda ArabaOyun Görseli

Hurda Araba

Bir kanyonda sıkışmış olan Tuncay hurda araba tamir ederek bu kanyondan çıkıp ailesine kavuşmak istemektedir. Kanyonun sonunda onu bekleyen helikoptere ulaşması için olan yardım edin. Tuncay normal yaşantısında kedileri çok sever ve sürekli onların resimleri çizer. İlk olarak en kötü araba ile başlayacaksınız, siz kanyonda ne kadar çok ilerlerseniz kazandığınız parada arabanızı modifiye ederek Tuncay’ı evine o kadar çabuk ulaştırmanıza yardımcı olacak. İlk etaplarda arabanız pek yol almıyor ama geliştirdikçe hızlanıyor ve daha ileri gidiyor. Daha sonraki etaplarda önce bir pikat alabiliyorsunuz, pikaplada bir kaç kez yarıştıktan sonra büyük ve en etkili araç olan kırmızı ve acımasız tırı alarak yolunuza zaten ediyorsunuz. En çabuk bitirme süresi olarak 30 günde ben bitirdim, tabi oyunda günler her yarışla sonlanıyor. 30 yarış sonunda Tuncay ailesine ve kedilerine kavuşmak için helikoptere biniyor.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

meb hurda araba, hurda araba oyunu, hurda araba, meb hurda araba oyunu oyna, hurda araba sürme, meb hurda araba oyunu, hurda araba oyunları, 3D Hurda Araba Sürme, meb oyun hurda araba oyna, meb oyun hurda araba, meb hurda araba 2, meb oyun araba, Hurda Araba Yarışı, meb oyunlar hurda araba, hurda araba zombi ezmece, 3d hurda araba oyunu, zombi ezmece hurda araba, MEB Hurda Araba Oyunları, hurda araba oyunu meb, meb hurdaoyunu, meb hurda araba oyna, hurda araba oyna, wwwhurdaarabaoyunları, 3d hurda, meb araba hurda, meb hurda araba zombi, meb oyun hurda araba oyunu, hurdacı araba, hurdaaraba, en hurda arabalar, hurda oyunu, meb hurda arabazombi ezmece, hurda arabalar oyna, meb hurda araba oyunu 2, hurda araba oyun, hurda araba oyunu oyna, mep Hurda oyunları oyna, mep araba oyunu, hurda araba yarışları, mebhurda, web hurda araba, www hurdaaraba net, web araba yarışı, tuncay oyunlari, oyun 42 meb hurda araba, www meboyun net\hurda-araba html, mp hurda araba oyunu, meb oyun araba oyunları, meyi arabası oyna, meb oyun araba sürme, mep hurda oyunu, meb oyun hurda araba oyunu ateş ve su, meb oyun hurda araba zombi, meb yarış oyunları, meb oyun hurda arabası, zombi ezmece hurda araba oyna, meb hurda arabalar zombı, HUDA ARABA, hurda araba meb, hurda araba ile zombi ezme 7, hurda araba çalıştırma oyunu, hurda araba 2, huda araba oyunu, https://www meboyun net/hurda-araba html, engelenmemiş oyunlar hurda araba, araba sürme meb oyun, 3d hurda araba yarışı, 3d hurda araba yarış, hurda araba sürme oyunu, hurda araba yarışı 3d oyunlar, hurda araba zombi, hurda arabalar meb zombi, meb hurda araba 2 oyna, meb hurda, meb araba hurda oyunu, meb 42 araba byarışi oyunları, hurdaları ezme oyunu, hurdacı oyunu oyna, hurda yapma oyun42, hurda arabaları oyunu, hurda arabalar oyunu, hurda arabalar meb oyun, 3d hurda araba patlatma

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss