Sponsor Reklam
Hurda Araba Oyun Görseli

Hurda Araba

Bir kanyonda sıkışmış olan Tuncay hurda araba tamir ederek bu kanyondan çıkıp ailesine kavuşmak istemektedir. Kanyonun sonunda onu bekleyen helikoptere ulaşması için olan yardım edin. Tuncay normal yaşantısında kedileri çok sever ve sürekli onların resimleri çizer. İlk olarak en kötü araba ile başlayacaksınız, siz kanyonda ne kadar çok ilerlerseniz kazandığınız parada arabanızı modifiye ederek Tuncay’ı evine o kadar çabuk ulaştırmanıza yardımcı olacak. İlk etaplarda arabanız pek yol almıyor ama geliştirdikçe hızlanıyor ve daha ileri gidiyor. Daha sonraki etaplarda önce bir pikat alabiliyorsunuz, pikaplada bir kaç kez yarıştıktan sonra büyük ve en etkili araç olan kırmızı ve acımasız tırı alarak yolunuza zaten ediyorsunuz. En çabuk bitirme süresi olarak 30 günde ben bitirdim, tabi oyunda günler her yarışla sonlanıyor. 30 yarış sonunda Tuncay ailesine ve kedilerine kavuşmak için helikoptere biniyor.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

hurda araba oyunu, hurda araba, meb hurda araba, meb hurda araba oyunu, hurda araba oyunları, 3D Hurda Araba Sürme, meb hurda araba oyunu oyna, meb hurda araba oyununu oyn a yun 2 si olsun, 3d hurda araba oyunu, hurda araba sürme, meb hurdaoyunu, hurda araba oyunu oyna, MEB Hurda Araba Oyunları, meb hurda araba 2, hurda arabalar yarışı, meb hurda oyunu, 3d hurda oyunu, meb hurda araba zombi, hurda oyunu, mey hurda araba, mebhurda, meb oyunlar hurda zombi ezme, meb hurda araba oyna, meb oyun hurda araba, meb oyun araba, meb hurda oyun, meb hurda arabazombi ezmece, hurda araba ezme video, direksiyonlu zombi ezme, Hurda Araba Yarışı, hurda arabaları ezme oyunu, HUDA ARABA, meb hurda sürme, arabayla zombileri ez meb, 3DHURDAOYUNU, meb oyun hurda araba oyunu ateş ve su, meb oyun zombi arabası, meb oyunlar hurda araba, 3d hurda araba yarış, meb oyunları zombi ezmece, 3d hurda araba sürme oyunu, mebhurda araba, 3d hurda araba patlatma, meyi arabası oyna, hurda araba oyna, meb hurda arabaları ezmece, meb hurda araba zombi ezmeace, hurda arabası 2, hurda arabası sürme, hurda araç sür, hurda arabalar, hurdaları ezme oyunu, meb araba yarışı 42, hurda araba sürmece oyunları, meb hurda araba 3 oyna, hurda araba sür, hurda araba yarışları, hurda araba srme, meb hurda araba oyunu 42, hurda araba oyunu oyunlar1, hurda araba oyunu meb, 42 oyunlar hurda araba, oyun 42 hurda araba

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss