Sponsor Reklam
Hurda Araba Oyun Görseli

Hurda Araba

Bir kanyonda sıkışmış olan Tuncay hurda araba tamir ederek bu kanyondan çıkıp ailesine kavuşmak istemektedir. Kanyonun sonunda onu bekleyen helikoptere ulaşması için olan yardım edin. Tuncay normal yaşantısında kedileri çok sever ve sürekli onların resimleri çizer. İlk olarak en kötü araba ile başlayacaksınız, siz kanyonda ne kadar çok ilerlerseniz kazandığınız parada arabanızı modifiye ederek Tuncay’ı evine o kadar çabuk ulaştırmanıza yardımcı olacak. İlk etaplarda arabanız pek yol almıyor ama geliştirdikçe hızlanıyor ve daha ileri gidiyor. Daha sonraki etaplarda önce bir pikat alabiliyorsunuz, pikaplada bir kaç kez yarıştıktan sonra büyük ve en etkili araç olan kırmızı ve acımasız tırı alarak yolunuza zaten ediyorsunuz. En çabuk bitirme süresi olarak 30 günde ben bitirdim, tabi oyunda günler her yarışla sonlanıyor. 30 yarış sonunda Tuncay ailesine ve kedilerine kavuşmak için helikoptere biniyor.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

meb hurda araba, hurda araba oyunu, hurda araba, meb hurda araba oyunu oyna, meb hurda araba oyunu, hurda araba oyunları, meb oyun hurda araba oyna, 3D Hurda Araba Sürme, meb hurda araba 2, meb oyun hurda araba, meb oyunlar hurda araba, hurda araba sürme, 3d hurda araba oyunu, zombi ezmece hurda araba, Hurda Araba Yarışı, hurda araba oyunu meb, meb hurdaoyunu, MEB Hurda Araba Oyunları, meb hurda oyunu, hurda araba oyna, meb hurda araba zombi, wwwhurdaarabaoyunları, 3d hurda oyunu, hurda arabalar yarışı, hurda oyunu, mebhurda, hurdacı araba, meb hurda araba oyunu 2, meb hurda arabazombi ezmece, meb hurda oyun, meb oyun araba, meb oyun hurda araba oyunu, meb oyunlar hurda zombi ezme, mep Hurda oyunları oyna, mey hurda araba, hurda arabalar oyna, meb hurda araba oyna, hurda araba ezme video, hurda araba yarışları, zombi ezmece hurda araba oyna, meb oyun zombi arabası, meb oyun hurda araba zombi, meb oyun hurda araba oyunu ateş ve su, araba sürme meb oyun, en hurda arabalar, HUDA ARABA, huda araba oyunu, hurda araba 2, hurda araba çalıştırma oyunu, hurda araba ile zombi ezme 7, meb hurda arabaları ezmece, 42 oyunlar hurda araba, 3DHURDAOYUNU, 3d hurda araba patlatma, 3d hurda araba sürme oyunu, web hurda araba, oyun 42 hurda araba, mp hurda araba oyunu, meyi arabası oyna, 3d hurda araba yarış, mep hurda oyunu, 3d hurda araba yarışı, mebhurda araba, hurda yapma oyun42, meb yarış oyunları, meb hurda arabalar zombı, meb hurda araba zombi ezmeace, hurdacı oyunu oyna, hurda araba tamir etme oyunu, hurdaaraba, hurda araba yarışı 3d oyunlar, hurda araç sür, hurda arabası sürme, hurda arabası 2, hurda arabaları oyunu, hurda araba zombi, hurda arabalar oyunu, hurda araba zombi ezmece, hurda arabalar meb zombi, hurdaları ezme oyunu, meb araba hurda oyunu, hurda araba oyun, https://www meboyun net/hurda-araba html, meb hurda araba oyunu 42, hurda araba oyunu oyna, hurda araba srme, hurda araba sür, hurda arabalar, meb hurda araba 2 oyna, hurda araba sürme oyunu, hurda araba sürmece oyunları, meb hurda, meb araba yarışı 42, hurda arabalar meb oyun

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss