Sponsor Reklam
Hurda ArabaOyun Görseli

Hurda Araba

Bir kanyonda sıkışmış olan Tuncay hurda araba tamir ederek bu kanyondan çıkıp ailesine kavuşmak istemektedir. Kanyonun sonunda onu bekleyen helikoptere ulaşması için olan yardım edin. Tuncay normal yaşantısında kedileri çok sever ve sürekli onların resimleri çizer. İlk olarak en kötü araba ile başlayacaksınız, siz kanyonda ne kadar çok ilerlerseniz kazandığınız parada arabanızı modifiye ederek Tuncay’ı evine o kadar çabuk ulaştırmanıza yardımcı olacak. İlk etaplarda arabanız pek yol almıyor ama geliştirdikçe hızlanıyor ve daha ileri gidiyor. Daha sonraki etaplarda önce bir pikat alabiliyorsunuz, pikaplada bir kaç kez yarıştıktan sonra büyük ve en etkili araç olan kırmızı ve acımasız tırı alarak yolunuza zaten ediyorsunuz. En çabuk bitirme süresi olarak 30 günde ben bitirdim, tabi oyunda günler her yarışla sonlanıyor. 30 yarış sonunda Tuncay ailesine ve kedilerine kavuşmak için helikoptere biniyor.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

meb hurda araba, hurda araba oyunu, hurda araba, meb hurda araba oyunu oyna, meb hurda araba oyunu, hurda araba sürme, hurda araba oyunları, 3D Hurda Araba Sürme, meb oyun hurda araba oyna, meb oyun hurda araba, meb hurda araba 2, meb oyun araba, Hurda Araba Yarışı, meb oyunlar hurda araba, zombi ezmece hurda araba, hurda araba zombi ezmece, hurda araba oyunu meb, hurda araba oyna, meb hurda araba oyna, 3d hurda, meb hurda, meb hurda araba zombi, meb araba hurda, wwwhurdaarabaoyunları, hurda arabalar oyna, meb hurda araba oyunu 2, mep araba oyunu, www hurdaaraba net, web hurda araba, mep Hurda oyunları oyna, meb hurda arabazombi ezmece, meb oyun hurda araba oyunu, hurdacı araba, hurdaaraba, en hurda arabalar, hurda araba yarışları, hurda araba oyun, hurda araba oyunu oyna, https://www meboyun net/hurda-araba html, meb yarış oyunları, huda araba oyunu, engelenmemiş oyunlar hurda araba, mep hurda oyunu, meb oyun hurda arabası, mep hurda araba, zombi ezmece hurda araba oyna, mp hurda araba oyunu, 3d hurda araba yarış, 3d hurda araba yarışı, www meboyun net\hurda-araba html, araba sürme meb oyun, meyi arabası oyna, web araba yarışı, tuncay oyunlari, oyun 42 meb hurda araba, meb oyun hurda araba zombi, meb oyun hurda araba oyunu ateş ve su, hurda araba 2, hurdacı oyunu oyna, meb 42 araba byarışi oyunları, hurda arabaları oyunu, hurda arabalar oyunu, hurda arabalar meb zombi, hurda arabalar meb oyun, hurda araba zombi, meb hurda araba 2 oyna, hurda araba yarışı 3d oyunlar, hurda araba sürme oyunu, meb araba hurda oyunu, meb hurda arabalar zombı, hurda araba meb, meb oyun araba oyunları, meb oyun araba sürme, hurda araba ile zombi ezme 7, hurda araba çalıştırma oyunu, hurda yapma oyun42

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss