Sponsor Reklam
Hurda ArabaOyun Görseli

Hurda Araba

Bir kanyonda sıkışmış olan Tuncay hurda araba tamir ederek bu kanyondan çıkıp ailesine kavuşmak istemektedir. Kanyonun sonunda onu bekleyen helikoptere ulaşması için olan yardım edin. Tuncay normal yaşantısında kedileri çok sever ve sürekli onların resimleri çizer. İlk olarak en kötü araba ile başlayacaksınız, siz kanyonda ne kadar çok ilerlerseniz kazandığınız parada arabanızı modifiye ederek Tuncay’ı evine o kadar çabuk ulaştırmanıza yardımcı olacak. İlk etaplarda arabanız pek yol almıyor ama geliştirdikçe hızlanıyor ve daha ileri gidiyor. Daha sonraki etaplarda önce bir pikat alabiliyorsunuz, pikaplada bir kaç kez yarıştıktan sonra büyük ve en etkili araç olan kırmızı ve acımasız tırı alarak yolunuza zaten ediyorsunuz. En çabuk bitirme süresi olarak 30 günde ben bitirdim, tabi oyunda günler her yarışla sonlanıyor. 30 yarış sonunda Tuncay ailesine ve kedilerine kavuşmak için helikoptere biniyor.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

meb hurda araba, hurda araba oyunu, hurda araba, meb hurda araba oyunu oyna, meb hurda araba oyunu, hurda araba sürme, hurda araba oyunları, 3D Hurda Araba Sürme, meb oyun hurda araba oyna, meb oyun hurda araba, meb hurda araba 2, meb oyun araba, meb oyunlar hurda araba, Hurda Araba Yarışı, zombi ezmece hurda araba, hurda araba zombi ezmece, MEB Hurda Araba Oyunları, meb hurda araba oyna, hurda araba oyunu meb, meb hurdaoyunu, hurda araba oyna, meb hurda, meb hurda araba zombi, wwwhurdaarabaoyunları, 3d hurda, meb araba hurda, hurda arabalar oyna, meb hurda araba oyunu 2, www hurdaaraba net, meb hurda arabazombi ezmece, web hurda araba, mep Hurda oyunları oyna, meb oyun hurda araba oyunu, mebhurda, mep araba oyunu, hurdacı araba, hurda araba yarışları, hurdaaraba, en hurda arabalar, hurda araba oyunu oyna, hurda araba oyun, zombi ezmece hurda araba oyna, mep hurda araba, engelenmemiş oyunlar hurda araba, https://www meboyun net/hurda-araba html, meb yarış oyunları, huda araba oyunu, meb oyun hurda arabası, mep hurda oyunu, meyi arabası oyna, 3d hurda araba patlatma, 3d hurda araba yarış, www meboyun net\hurda-araba html, 3d hurda araba yarışı, araba sürme meb oyun, web araba yarışı, tuncay oyunlari, oyun 42 meb hurda araba, mp hurda araba oyunu, meb oyun hurda araba zombi, meb oyun hurda araba oyunu ateş ve su, hurda arabalar meb oyun, hurda arabalar meb zombi, meb hurda araba 2 oyna, hurda arabalar oyunu, hurda arabaları oyunu, hurda yapma oyun42, meb araba hurda oyunu, meb 42 araba byarışi oyunları, hurda araba zombi, hurda araba yarışı 3d oyunlar, hurda araba 2, hurda araba çalıştırma oyunu, hurda araba ile zombi ezme 7, meb oyun araba sürme, meb oyun araba oyunları, hurda araba meb, meb hurda arabalar zombı, hurda araba sürme oyunu, hurdacı oyunu oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss