Sponsor Reklam
Hurda Araba Oyun Görseli

Hurda Araba

Bir kanyonda sıkışmış olan Tuncay hurda araba tamir ederek bu kanyondan çıkıp ailesine kavuşmak istemektedir. Kanyonun sonunda onu bekleyen helikoptere ulaşması için olan yardım edin. Tuncay normal yaşantısında kedileri çok sever ve sürekli onların resimleri çizer. İlk olarak en kötü araba ile başlayacaksınız, siz kanyonda ne kadar çok ilerlerseniz kazandığınız parada arabanızı modifiye ederek Tuncay’ı evine o kadar çabuk ulaştırmanıza yardımcı olacak. İlk etaplarda arabanız pek yol almıyor ama geliştirdikçe hızlanıyor ve daha ileri gidiyor. Daha sonraki etaplarda önce bir pikat alabiliyorsunuz, pikaplada bir kaç kez yarıştıktan sonra büyük ve en etkili araç olan kırmızı ve acımasız tırı alarak yolunuza zaten ediyorsunuz. En çabuk bitirme süresi olarak 30 günde ben bitirdim, tabi oyunda günler her yarışla sonlanıyor. 30 yarış sonunda Tuncay ailesine ve kedilerine kavuşmak için helikoptere biniyor.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

meb hurda araba, hurda araba oyunu, hurda araba, meb hurda araba oyunu oyna, hurda araba sürme, meb hurda araba oyunu, hurda araba oyunları, meb oyun hurda araba oyna, 3D Hurda Araba Sürme, meb oyun hurda araba, meb hurda araba 2, Hurda Araba Yarışı, meb oyunlar hurda araba, zombi ezmece hurda araba, 3d hurda araba oyunu, meb oyun araba, meb hurdaoyunu, hurda araba oyunu meb, meb hurda araba oyna, hurda araba zombi ezmece, MEB Hurda Araba Oyunları, wwwhurdaarabaoyunları, meb araba hurda, 3d hurda, hurda araba oyna, meb hurda araba zombi, meb hurda oyun, meb hurda araba oyunu 2, hurdacı araba, hurda oyunu, hurda araba yarışları, hurdaaraba, www hurdaaraba net, meb hurda arabazombi ezmece, meb oyun hurda araba oyunu, hurda arabalar oyna, hurda araba oyunu oyna, web hurda araba, mebhurda, mep Hurda oyunları oyna, en hurda arabalar, hurda araba ezme video, mep hurda oyunu, mebhurda araba, meyi arabası oyna, mp hurda araba oyunu, tuncay oyunlari, web araba yarışı, oyun 42 meb hurda araba, meb oyun hurda araba oyunu ateş ve su, meb oyun araba sürme, zombi ezmece hurda araba oyna, meb yarış oyunları, www meboyun net\hurda-araba html, meb oyun hurda arabası, meb oyun hurda araba zombi, meb hurda arabalar zombı, hurda arabalar meb oyun, hurda araba oyun, hurda araba meb, hurda araba ile zombi ezme 7, hurda araba çalıştırma oyunu, hurda araba 2, huda araba oyunu, HUDA ARABA, https://www meboyun net/hurda-araba html, engelenmemiş oyunlar hurda araba, araba sürme meb oyun, 3d hurda araba yarışı, 3d hurda araba yarış, 3d hurda araba sürme oyunu, hurda araba sürme oyunu, hurda araba sürmece oyunları, meb hurda araba 2 oyna, meb hurda, meb araba hurda oyunu, meb 42 araba byarışi oyunları, hurdaları ezme oyunu, hurdacı oyunu oyna, hurda yapma oyun42, hurda arabası 2, hurda arabaları oyunu, hurda arabalar oyunu, hurda arabalar meb zombi, hurda araba zombi, hurda araba yarışı 3d oyunlar, 3d hurda araba patlatma

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss