Sponsor Reklam
Hurda ArabaOyun Görseli

Hurda Araba

Bir kanyonda sıkışmış olan Tuncay hurda araba tamir ederek bu kanyondan çıkıp ailesine kavuşmak istemektedir. Kanyonun sonunda onu bekleyen helikoptere ulaşması için olan yardım edin. Tuncay normal yaşantısında kedileri çok sever ve sürekli onların resimleri çizer. İlk olarak en kötü araba ile başlayacaksınız, siz kanyonda ne kadar çok ilerlerseniz kazandığınız parada arabanızı modifiye ederek Tuncay’ı evine o kadar çabuk ulaştırmanıza yardımcı olacak. İlk etaplarda arabanız pek yol almıyor ama geliştirdikçe hızlanıyor ve daha ileri gidiyor. Daha sonraki etaplarda önce bir pikat alabiliyorsunuz, pikaplada bir kaç kez yarıştıktan sonra büyük ve en etkili araç olan kırmızı ve acımasız tırı alarak yolunuza zaten ediyorsunuz. En çabuk bitirme süresi olarak 30 günde ben bitirdim, tabi oyunda günler her yarışla sonlanıyor. 30 yarış sonunda Tuncay ailesine ve kedilerine kavuşmak için helikoptere biniyor.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

meb hurda araba, hurda araba oyunu, hurda araba, meb hurda araba oyunu oyna, meb hurda araba oyunu, hurda araba sürme, hurda araba oyunları, 3D Hurda Araba Sürme, meb oyun hurda araba oyna, meb oyun hurda araba, meb hurda araba 2, meb oyun araba, meb oyunlar hurda araba, Hurda Araba Yarışı, zombi ezmece hurda araba, hurda araba zombi ezmece, hurda araba oyna, MEB Hurda Araba Oyunları, meb hurdaoyunu, hurda araba oyunu meb, meb hurda araba oyna, wwwhurdaarabaoyunları, meb araba hurda, meb hurda araba zombi, meb hurda, 3d hurda, en hurda arabalar, hurda araba oyun, mep Hurda oyunları oyna, meb hurda araba oyunu 2, mep araba oyunu, mebhurda, meb hurda arabazombi ezmece, meb oyun hurda araba oyunu, hurda araba oyunu oyna, hurda arabalar oyna, www hurdaaraba net, web hurda araba, hurdaaraba, hurdacı araba, hurda araba yarışları, meb oyun hurda araba zombi, meb oyun hurda araba oyunu ateş ve su, meb oyun hurda arabası, araba sürme meb oyun, 3d hurda araba yarış, meb yarış oyunları, web araba yarışı, 3d hurda araba yarışı, www meboyun net\hurda-araba html, mep hurda araba, mep hurda oyunu, meyi arabası oyna, mp hurda araba oyunu, oyun 42 meb hurda araba, tuncay oyunlari, zombi ezmece hurda araba oyna, engelenmemiş oyunlar hurda araba, meb araba hurda oyunu, hurda araba sürme oyunu, meb 42 araba byarışi oyunları, hurdacı oyunu oyna, hurda yapma oyun42, hurda arabaları oyunu, hurda araba yarışı 3d oyunlar, hurda arabalar meb zombi, hurda arabalar meb oyun, meb hurda araba 2 oyna, hurda araba meb, meb oyun araba sürme, meb oyun araba oyunları, https://www meboyun net/hurda-araba html, huda araba oyunu, meb hurda arabalar zombı, hurda arabalar oyunu, hurda araba 2, hurda araba çalıştırma oyunu, hurda araba ile zombi ezme 7, hurda araba zombi

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss