Sponsor Reklam
Hurda Araba Oyun Görseli

Hurda Araba

Bir kanyonda sıkışmış olan Tuncay hurda araba tamir ederek bu kanyondan çıkıp ailesine kavuşmak istemektedir. Kanyonun sonunda onu bekleyen helikoptere ulaşması için olan yardım edin. Tuncay normal yaşantısında kedileri çok sever ve sürekli onların resimleri çizer. İlk olarak en kötü araba ile başlayacaksınız, siz kanyonda ne kadar çok ilerlerseniz kazandığınız parada arabanızı modifiye ederek Tuncay’ı evine o kadar çabuk ulaştırmanıza yardımcı olacak. İlk etaplarda arabanız pek yol almıyor ama geliştirdikçe hızlanıyor ve daha ileri gidiyor. Daha sonraki etaplarda önce bir pikat alabiliyorsunuz, pikaplada bir kaç kez yarıştıktan sonra büyük ve en etkili araç olan kırmızı ve acımasız tırı alarak yolunuza zaten ediyorsunuz. En çabuk bitirme süresi olarak 30 günde ben bitirdim, tabi oyunda günler her yarışla sonlanıyor. 30 yarış sonunda Tuncay ailesine ve kedilerine kavuşmak için helikoptere biniyor.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

meb hurda araba, hurda araba oyunu, hurda araba, meb hurda araba oyunu oyna, hurda araba sürme, meb hurda araba oyunu, hurda araba oyunları, meb oyun hurda araba oyna, meb oyun hurda araba, 3D Hurda Araba Sürme, meb hurda araba 2, meb oyunlar hurda araba, 3d hurda araba oyunu, meb oyun araba, Hurda Araba Yarışı, zombi ezmece hurda araba, hurda araba zombi ezmece, MEB Hurda Araba Oyunları, hurda araba oyunu meb, meb hurda araba oyna, meb hurdaoyunu, hurda araba oyna, meb araba hurda, 3d hurda, wwwhurdaarabaoyunları, meb hurda araba zombi, hurdaaraba, hurdacı araba, meb hurda araba oyunu 2, meb hurda arabazombi ezmece, meb hurda oyun, meb oyun hurda araba oyunu, mebhurda, mep Hurda oyunları oyna, web hurda araba, www hurdaaraba net, hurda oyunu, hurda araba ezme video, hurda araba oyunu oyna, en hurda arabalar, hurda araba yarışları, hurda arabalar oyna, 3d hurda araba yarış, meb oyun hurda arabası, meb oyun hurda araba zombi, 3d hurda araba patlatma, meb oyun hurda araba oyunu ateş ve su, https://www meboyun net/hurda-araba html, huda araba oyunu, hurda araba 2, meb oyun araba sürme, hurda araba çalıştırma oyunu, engelenmemiş oyunlar hurda araba, meb yarış oyunları, 3d hurda araba yarışı, tuncay oyunlari, mp hurda araba oyunu, meyi arabası oyna, mep hurda oyunu, araba sürme meb oyun, mebhurda araba, www meboyun net\hurda-araba html, 3d hurda araba sürme oyunu, zombi ezmece hurda araba oyna, hurda araba ile zombi ezme 7, meb araba hurda oyunu, hurda araba zombi, hurdaları ezme oyunu, hurdacı oyunu oyna, hurda arabalar meb oyun, hurda arabalar meb zombi, hurda yapma oyun42, hurda araç sür, hurda arabası 2, hurda arabaları oyunu, meb hurda, hurda araba yarışı 3d oyunlar, hurda araba meb, meb hurda arabalar zombı, meb hurda araba zombi ezmeace, hurda araba oyun, HUDA ARABA, meb hurda araba oyunu 42, hurda arabalar, hurda araba sürme oyunu, hurda araba sürmece oyunları, meb hurda araba 2 oyna, hurda arabalar oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss