Sponsor Reklam
Kent SavaşıOyun Görseli

Kent Savaşı

Kent istila edilmiştir ve Kent savaşı yaparak insanları kurtarmanız gereklidir. Kantır oyunlarına benzeyen bir oyun. Karakteri yönlendirmek için yön tuşlarını kullanıyorsunuz ateş etmek içinse boşluk tuşunu. Dikkat edin düşmanlarınız çok acımasız ve kalabalık bu büyük düşman topluluğunu yenerek kente güven ve huzur getirmek sizin parmaklarınızın ucunda. Canınız bitmesin ve son olarak mermilerinizi iyi kullanın.

Sponsor Reklam
ilkin ezizov demiş ki;

merhaba mukemmel oyunu hemise men kazaniyorum

hüsnü demiş ki;

bu oyun çok güzel

Oyun için aramalar

kayseri kent oyunları silah, kayseri kent silah oyunları, kent savaşı, www cantır kents com oyunu oyna, kayseri kent oyunları, kent savaşı 2, kayseri kent silah oyunu, kayseri kent oyunları spor, kayseri kent araba oyunları, kayseri kent oyun, kayseri kent ateş ve su, kayseri kent oyunları ateş ve su, kayseri kent oyunu, kayserikent oyunları, kayserikent oyunları silah, kayserikent oyunları UÇAK, kayserikent SİLAH OYUNLARI, kayserikentoyunları, kayeri kent oyunları, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1840 LUg_ZpxH5HkxPBmTsiO0PzKROPmdjEznove98EV6FIAJ5NkKa2LPVXHX7tG9Ogf0 db06162a6096ff8ac9a90c31ec04773a933e850f&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme, kayserikent oyun, kayserikent, kayseri ket silak oyunları, kayseri kent oyun SİLAH, kayseri kent oyunlerı, kayseri kent ateş ve şu oyunu, kayseri kent oyunları silah oyunu, kayseri kent balon, kayseri kent oyunları araba oyunları, kayseri kent oyun silah oyunları, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1826 -QQXPiNWrw2j1s7z-xbh_4qbaGKKnwCnFJ6jgEVRmt3__N5c29XregnH38oaT5oN 17586626f5d7079286f7b41dfcffc00eabc3ba5f&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss