Sponsor Reklam
Kuşbeyinli Minyon Oyun Görseli

Kuşbeyinli Minyon

Çılgın hırsız filmiyle tanıdığımız minyonlardan kuşbeyinli minyon olanı dünyanın merkezine yolculuk oyunu ile bizleri eğlenmeye davet ediyor. Araştırmacı bir kişiliğe sahip minyonumuz dünyanın merkezine bir yolculuk yapmak için aletlerini almış ve sizi bekliyor. Günlerce sürecek bu uzun ve zorlu yolculukta ona yardım edebilir, daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Oyunumuzun yüklenmesi tamamlandıktan sonra ne PLAY diyerek başlıyoruz. MOUSE yardımı ile minyonun elinde ki parçalama aracını yere doğru tutup sol tuşla kendimize yol açıyoruz. Yol üzerinde altın, titanyum, elmas gibi değerli materyalleri toplayarak silahlarımızın ve toprakta çıkan materyallerin daha çok para vermesini sağlaya bilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

minyon oyunları, minyon, minyon oyunu, minyonlar oyunları, minyonlar oyunu oyna, kuş beyinli oyunları, kuş beyinli com, kuşbeyinli com, minyonlar oyunu, kuş beyinli oyunlar, çocuk oyunları minyon, minyonların oyunu, minyonla, minyon oyun, minyonlar bütün oyunları, minyonlar oyunu online, minyonlar oyun, minyonlar ın oyunu, minyonlar saç oyunu, minyonlar saç yapma, savaşsız minyon oyunları, miyanlar dırai yabma oyunu, minyooyunu, minyonoyunları, minyonlaroyunu, minyonlar oyununu oyna, minyonların bütün oyunu, minyonları oyunu, minyonlar saç yapma oyunu, www kuşbeyinli com, minyonlar 3d oyunları, 3D minyonlar oyunu oyna, ÇILGIN MINYON YEMEK OYUNU, koşmalı minyon oyunları, kuş beyinli minyon, kuş beyinli oyunları gerçek itfaiye sürme, kuşbeyinli comtr, minionlarcocuk oyunu, Minyom Oynca, minyon kuş oyunu, minyon oyuna, mınyon oyunlar, minyon oyunları oyna, minyon oyunu oyna, minyon sıvaysöf oyunları, minyon ucakla yollculuk, mınyon yemek yapımı oyunu, minyonla oyunları, 3d minyon yarışı

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss