Ninja Kaplumbağa

Ninja Kaplumbağa oyununda kötü maskeli adamlarla amansız müdacele içindesiniz. Zaman kısıtlı ve hemen o binadan çıkmanız gerek. Oyunun yönetim tuşları yön tuşları dır. Atak yapmak için boşluk tuşuna basmalısınız. Savunma içinse Shift tuşunu kullanacaksınız.

Oyunlar İlgili Etiketler : ,

Oyun için aramalar

kaplumbaa oyunlar, nija kaplunbağlar oyunu, NİJA, ninja kaplumbaa, nijakaplunbalarizle, ninja kaplumbağa oyunları, nicekaplumba, nice kaplumbağa oyunlar, ninja kaplunbalar, ninca kaplun babalar oyunu, ninja kaplunba oyunlari, nijakaplunba, nice kaplumbağa, nice kaplumbağalar oyunu, ninjakaplumbaa, minja kaplunbalar, ninjakaplunbağaoyunu, nija kaplunbalar, kaplun baglar, nijakaplunbalarizl2, nija kaplunba, ninja kaplun, ninja kaplumbaga oyun, NİJJA KAPLUNBALAR OYUNU, ninja kaplumbağa, ninja kaplumbagalar terligi, ninja kaplumbalar cizgi filmi, ninja kaplumbağa dövüş oyunları, NijaKaplunbğalarizle, nija kaplunbağlar oyunları 2 kişilik

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss