Ninja Kaplumbağa

Ninja Kaplumbağa oyununda kötü maskeli adamlarla amansız müdacele içindesiniz. Zaman kısıtlı ve hemen o binadan çıkmanız gerek. Oyunun yönetim tuşları yön tuşları dır. Atak yapmak için boşluk tuşuna basmalısınız. Savunma içinse Shift tuşunu kullanacaksınız.

Oyunlar İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

NİJA, kaplumbaa oyunlar, nija kaplunbağlar oyunu, ninja kaplumbaa, ninja kaplumbağa oyunları, nijakaplunbalarizle, nicekaplumba, ninja kaplunba oyunlari, nijakaplunba, nija oyunu, nija kaplun, NİNJA KAPLUMBAĞA Oyunu, ninja kaplumbağalar oyunu, maskeli kaplumba oyunu, nixcakaplıba, nijdakaqlun, nizaadamlarladöcüşyapmaoyunları, ninca, ninja kaplumbağalar oyunları, nice kaplumbağa oyunları, ninja kaplumbagalar terligi, tek kişilik nice kaplumbağa oyunu, nijakaplunba oyunlari, nija kaplunna, nijekaplun BAOYUNLARI, nizca kaplunbağa amaliyat, ninjakaplumbagaoyunları, ninja kaplumbalarleonardo oyun, NİNJA KAPULAMB OYUNLARI, ninja oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss