Okul Otobüsü

Okul otobüsü sürme oyununda siz bir servis şöförüsünüz ve okul çocuklarını zararsız bir şekilde okula götürüp daha sonrada duraklara bırakmakla görevlisiniz. Oklar sizin nereye gideceğinizi gösterecektir.Okları takip edip PLAY HERE yazan yerlerde SPACE tuşuna basmayı unutmayın.Aracı kontrol etmek için YÖN TUŞLARINI kullanın.PLAY tuşuna basarak oyunu başlatmış olursunuz. Herkese bol şanslar…

 

Mega Admin : Arkadaşlar oyun dosyası büyük olduğu için geç yükleniyor, lütfen ilk defa oynuyorsanız yüklenmesi için biraz sabırlı olun.

komik adam demiş ki;

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

eğlenceli demiş ki;

çok eğlenceli bir oyunnnn

kjj demiş ki;

nüthiş

Anonim demiş ki;

eğlenceli ve güzel

yusuf ceylan demiş ki;

la buney yav çok geç açılıyor

oğulcan erbektaş demiş ki;

süpeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Anonim demiş ki;

ÇOK GÜZEL

arda demiş ki;

çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Anonim demiş ki;

oyun gerçekten de çok güzelmiş keşke daha uzun olsaydı

yağmur masal demiş ki;

çok zor yaa kardeşime açtım bn bi deneyim dedim yapamadım

Anonim demiş ki;

coook güzel

vahid demiş ki;

elaaaaaaaaaaaaaaaaaadirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

öykü demiş ki;

bu oyun çok güzel

KAĞANARABACI demiş ki;

ÇOK GÜZEL AMA ÇOK GEÇ AÇILIYOOOOO

ASİ demiş ki;

GÜZEL BİR OYUNDU DİYEMİYECEM ÇÜNKÜ NE PİSTİ NE NEDE GÜZELDİ İKİSİNİN ARASINDA.

Oyun için aramalar

okul otobüsü, 3d otob?s oyunlar?, okul taşıtı oyunu, otobüs oyunları izle, gerek otobs oyunu, okultaşıtı oyunu, okul taşıtı oyunları, okul otobüsü oyunu, otobüs oyunları 3d, otobüs oyunu izle, gerçek otobüs oyunu oyna, 3d okul servisi sür, 3d otobüs oyunları, otobüs oyunları, direksiyonlu otobüs sürme, okul taşıtı oyunu oyna, 3d otobüs sür, 3d okul otobüsü, okultaşıtı oyunları, 3d otobüs sürme oyunu, 3d okul servisi, otobüs oyunu, direksiyonlu otobüs oyunu, gerçek otobüs oyunu, gerçek otobüs oyunları, direksiyonlu otobüs oyunu 2, okul taşıtı sürme oyunu, okul servisi sürme oyunu, okul otobüsü oyunları, 3d otobüs sürme

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.