Sponsor Reklam
Okul OtobüsüOyun Görseli

Okul Otobüsü

Okul otobüsü sürme oyununda siz bir servis şöförüsünüz ve okul çocuklarını zararsız bir şekilde okula götürüp daha sonrada duraklara bırakmakla görevlisiniz. Oklar sizin nereye gideceğinizi gösterecektir.Okları takip edip PLAY HERE yazan yerlerde SPACE tuşuna basmayı unutmayın.Aracı kontrol etmek için YÖN TUŞLARINI kullanın.PLAY tuşuna basarak oyunu başlatmış olursunuz. Herkese bol şanslar…

 

Mega Admin : Arkadaşlar oyun dosyası büyük olduğu için geç yükleniyor, lütfen ilk defa oynuyorsanız yüklenmesi için biraz sabırlı olun.

Sponsor Reklam
ruçan demiş ki;

oyun dehşet birseydi

Oyun için aramalar

okul otobüsü, 3d otob?s oyunlar?, okul taşıtı oyunu, otobüs oyunları izle, okul taşıtı oyunları, okultaşıtı oyunu, gerek otobs oyunu, 3d okul servisi sür, okul otobüsü oyunu, otobüs oyunu izle, otobüs oyunları 3d, gerçek otobüs oyunu oyna, direksiyonlu otobüs sürme, 3d otobüs oyunları, otobüs oyunları, direksiyonlu otobüs oyunu, okul taşıtı oyunu oyna, 3d otobüs sür, araba oyunu ızle, okul otobüsü sürme mega oyun, 3d okul otobüsü sürme, otobüs oyunu, 3d okul otobüsü, 3d servis sürme, okul taşıtı sürme oyunları, 3d okul servisi, 3d otobüs sürme, okultaşıtı oyunları, okul taşıtı sürme oyunu, okul otobüsü sürme oyunu, 3d otobüs sürme oyunu, okul servisi sürme oyunu, okul otobüsü sür, gerçek otobüs oyunları, gerçek otobüs oyunu, 3d okul oyunları, okul otobüsü oyunları, direksiyonlu otobüs oyunu 2, 3d servis oyunları, 3d okul servisi oyunu, servis oyunları, 3d okul servisi kullan, bus oyunu, otobüs oyunları oyna, okultaşıtı oyunu indir, servis sür, okul oyunları, servis oyunları 3d, okul loc:TR, otbsüo, otobüs oyun indir, servis sürme, 3d okul servis simülasyonu, otobüs ve sürme, 3d okul servis si, servis oyunu, 3d okul otobüsü sürme beyaz, otobüs sürme oyunu, okul otobüs oyunları, okultaşıtı oyunu 3d, okul minibüsü oyunu, okul aracı sürme, okul otobüsü sürme oyunları, içerde okul otobüsü sürme, okul servis oyunu indir, direksonlu otobus surme, okul taşıt oyunları donmiş karlı, okul taşıtı modifiye etme oyunları, direksiyondanotobüs, çocukları otobüsle okula götürme oyunu, okul taşıtı simlteri oyunu indir, 3 boyutlu okul taşıtı oyunu, okula götürüp getirme otobüs oyunu oyna, 3d online okul servisi oyunu, servis sürme oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss