Sponsor Reklam
Simektan Ölüm TurnuvasıOyun Görseli

Simektan Ölüm Turnuvası

Show dünyasının düzenlediği amerikanın üç farklı eyaletinde yapılacak boks turnuvasının Simektan Oyunları hazırlıkları başladı. İlk boks turnuvası amerikanın texas eyaletinde yapılacak bu turnuvaya sende katılmak istiyorsan 4 farklı güçlere sahip oyunculardan birini seç ve kıyasıya boks maçına başla. Turnuvaya başlamadan önce sana yardımcı olacak bilgiler vereyim. Bu uygulamada W tuşu ile zıplarsın, A veya D tuşu ile ileri veya geri hareket ederek rakibine yaklaşırsın. Şimdi birazda yeteneklerini nasıl kullanıcan onlardan bahsedeyim. 1) U tuşu ile rakibine saldıra bilirsin veya bu tuşa arka arkaya basarak combo yapabilirsin. 2) I tuşu ile atak yapa bilir veya üst üste basarak içindeki kötü canavarı dışarı çıkartıp ölümcül vuruşunu gerçekleştire bilirsin. 3) K tuşu ile kendini rakibin den koruya bilirsin.

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

simektan izle, simektan, simektan ec, sımekdan, simektan oyunu izle, simektan dövüşleri izle, simektan oyunları izle, simektan da ölenler, simektan ölüm maçı izle, burak oyunda simektan, and?r tek?rsimekdan, andırtekır oyunu, simektan dövüşleri, andırtekırın ölümü, anything, andırtekır oyunları, sımegdan, andırteykır sinkara, simektan oyuncuları, ilk simektan izle, simektan ölüm turnuvası, andır teykın 2016 boks, simektan burak oyunda, Simekdan dövüşleri, BURAK OYUNDA BOKS, simektan oyuncuları adları, andırtekır simektan izle, HAREKETİ SİMEKTAN OYUNU, consina sincaro dvüşü, burak simektan oynuyor, PS4 SİMEKTAN GÜZEL HAREKETLER İZLE, simektan da ölen, smekdan, burak oyunda simetdan, andırtekır john sina maçı, Simektan oyuncularin adi, simektan izle kümes maçı, smektan ölüm anı, smektan roma reigars andırtekır, simektan izle oyununu, simektan izle kız, ölülü simektan, simektan dövüşleri izle con sina, simektan dövüşü izle, smektanda olay, smektan sıncara reymisderyo, simektan herkes tek, simektan kız dövüşü izle, simektan izle burak oyunda, simektan kız oyuncuları, sımektan kızlar birbirini soyar, simektan montaj, sımetan, sımektavın izle, simektanın ölümü, smekdan dövüşleri izle, simektan tabut maçı, sımektan sinkara jon sina, simektan sidi fiyatları, simektan reymiter yonun ölümü, sımektan randortın andırtekır, smekdan fılim, simektan oyunu burak oyunda, Smektan andırtekır, smektan harika maçlar, simektandanın işareti, smektan izle komik montaj seyirci simektan oyuncusunu dövüyor, simektan ölüm anı, SİMEKTAN NEDEN BİTTİ, sinkara nın simektan oyunları, simektan cücelerin dövüşü, ANDIRTEKIR OYUNU OYNA, burak oyunda simektan oyunları, burak oyunda smekdan, burak oyunda sümektan, burak oyunda yeni hareketler simektan izle, burak simrktan oynuyor, en güzel simektan, en güzel simektan oyunu, Enguzeldövüşler, john sina HAYLA DÖVÜŞÇÜMÜ, burak oyunda semektan kemer kapışması, burak oyunda semekan izle, burak oyunda dövüş oyunu izle, andırtekır simektan oyunu, andırtekır sinkaranın maçı, andırtekırınhareketi videosu, andırtekırizle, boks oyunları 3d simektan, bosk burak oyunda, burak oyunda 2k15 simekdan, burak oyunda boks oyunları izle, burak oyunda boks oyunu, john sina simektan oyunları, jonsina giydirme, jonsina görseli, SİMEKDAN DOUVUSU İZLE, adırtekır düvüş oynu oyna, sımekdan ızle, simekdav cüce döşü

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss