Sponsor Reklam
Simektan Ölüm TurnuvasıOyun Görseli

Simektan Ölüm Turnuvası

Show dünyasının düzenlediği amerikanın üç farklı eyaletinde yapılacak boks turnuvasının Simektan Oyunları hazırlıkları başladı. İlk boks turnuvası amerikanın texas eyaletinde yapılacak bu turnuvaya sende katılmak istiyorsan 4 farklı güçlere sahip oyunculardan birini seç ve kıyasıya boks maçına başla. Turnuvaya başlamadan önce sana yardımcı olacak bilgiler vereyim. Bu uygulamada W tuşu ile zıplarsın, A veya D tuşu ile ileri veya geri hareket ederek rakibine yaklaşırsın. Şimdi birazda yeteneklerini nasıl kullanıcan onlardan bahsedeyim. 1) U tuşu ile rakibine saldıra bilirsin veya bu tuşa arka arkaya basarak combo yapabilirsin. 2) I tuşu ile atak yapa bilir veya üst üste basarak içindeki kötü canavarı dışarı çıkartıp ölümcül vuruşunu gerçekleştire bilirsin. 3) K tuşu ile kendini rakibin den koruya bilirsin.

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

simektan izle, simektan, simektan ec, sımekdan, simektan oyunu izle, simektan dövüşleri izle, simektan oyunları izle, simektan da ölenler, burak oyunda simektan, simektan ölüm maçı izle, and?r tek?rsimekdan, andırtekır oyunu, anything, andırtekırın ölümü, andırtekır oyunları, sımegdan, andırteykır sinkara, ANDIRTEKIR OYUNU OYNA, simektan oyuncuları, andır teykın 2016 boks, simektan oyuncuları adları, sımekdavn andırteykır ile bikşov kavgası, burak simektan oynuyor, BURAK OYUNDA BOKS, simektan jon sina andır tekır, SİNKARA VE RENAULTUN DÖVÜŞLERİ, simektan en kötü kalı maçlar, simektan reymiter yonun ölümü, sımektan sinkara jon sina, simektan dövüşleri izle con sina, simrktan consina, w simektan izle, sımektavın izle, simektanın ölümü, sımektan randortın andırtekır, smektan izle komik montaj seyirci simektan oyuncusunu dövüyor, smektan ölüm anı, simektan oyuncularının FİYATI, simektan oyuncuların fotoğraf, Smektan andırtekır, smektan roma reigars andırtekır, simektan ölüm anı, simektan montaj, simektan da tutuklamalar, simektan bacak kırma an, consina ejey öpüşme, consina andır tekır döşü, burak oyunda simektan oyunları, burak oyunda dövüş oyunu izle, adırtekır düvüş oynu oyna, ANGIR TEKIR SİMEGDAN, andırtekırizle, andırtekırınhareketi videosu, ANDIRTEKIRIN, andırtekır ve golbekin dövüşü, andırtekır simektan oyunu, handırteykır oyunu, john sina andır tekır dövüş, jonsina dövüşü oyunu, sımekdavn burak oyunda, simekdav cüce döşü, sımekdan ızle, simekdan döşü, simekdan can sina izle, Sımegdan yotube, semektan oyunu izle, remistaryoylan andırtekır dövüş, ölülü simektan, KALI VE ANDIRTEKIR SİMEKTAN, jonsina ve andırtekır maçı, andırtekır oyunları oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss