Sponsor Reklam
Simektan Ölüm TurnuvasıOyun Görseli

Simektan Ölüm Turnuvası

Show dünyasının düzenlediği amerikanın üç farklı eyaletinde yapılacak boks turnuvasının Simektan Oyunları hazırlıkları başladı. İlk boks turnuvası amerikanın texas eyaletinde yapılacak bu turnuvaya sende katılmak istiyorsan 4 farklı güçlere sahip oyunculardan birini seç ve kıyasıya boks maçına başla. Turnuvaya başlamadan önce sana yardımcı olacak bilgiler vereyim. Bu uygulamada W tuşu ile zıplarsın, A veya D tuşu ile ileri veya geri hareket ederek rakibine yaklaşırsın. Şimdi birazda yeteneklerini nasıl kullanıcan onlardan bahsedeyim. 1) U tuşu ile rakibine saldıra bilirsin veya bu tuşa arka arkaya basarak combo yapabilirsin. 2) I tuşu ile atak yapa bilir veya üst üste basarak içindeki kötü canavarı dışarı çıkartıp ölümcül vuruşunu gerçekleştire bilirsin. 3) K tuşu ile kendini rakibin den koruya bilirsin.

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

simektan izle, simektan, simektan ec, sımekdan, simektan oyunu izle, simektan dövüşleri izle, simektan oyunları izle, simektan da ölenler, simektan ölüm maçı izle, burak oyunda simektan, and?r tek?rsimekdan, simektan ölüm maçı, andırtekır oyunu, simektan dövüşleri, simektan andırtekır izle, anything, andırtekırın ölümü, andırtekır oyunları, AA simeyktan, Simekdan dövüşleri, sımegdan, simektan oyuncuları, ilk simektan izle, andırtekır dövüşleri, simektan burak oyunda, simektan ölüm turnuvası, andır teykın 2016 boks, SİMEKTAN ÖLÜM DÖVÜŞÜ, andırtekır john sina maçı, HAREKETİ SİMEKTAN OYUNU, simektan en güzel dövüşler, Simektan oyuncularin adi, simektan oyuncuları adları, PS4 SİMEKTAN GÜZEL HAREKETLER İZLE, simektan kız maçı, andırtekır simektan izle, BURAK OYUNDA BOKS, simektan da ölen, smekdan, burak oyunda simetdan, simektan izle youtube, burak simektan oynuyor, simektan yatak maçı, consina sincaro dvüşü, simektan kız dövüşü izle, SİMEKTAN NEDEN BİTTİ, simektan herkes tek, simektan montaj, simektan izle burak oyunda, simektan ilk bölüm, simektan komik anlar, simektan izle kız, simektan kız oyuncuları, simektan izle kümes maçı, simektan ile ilgili gerçekleri andırtekır, sımektan kızlar birbirini soyar, simektan izle oyununu, simektan öldürücü maçlar, simektan ölüm anı, sımetan, sinkara nın simektan oyunları, smekdan dövüşleri izle, smekdan fılim, smektan harika maçlar, smektan izle komik montaj seyirci simektan oyuncusunu dövüyor, smektan olum mac lar, Smektan oyuncuların adı, smektan sıncara reymisderyo, smektanda olay, smektanda ölüm, simen oyunu oyna, sımektavın izle, simektan yeni, simektan ölümcü mac, simektan ölümcül maç, simektan oyunu burak oyunda, sımektan randortın andırtekır, simektan reymiter yonun ölümü, simektan sidi fiyatları, simektan tabut maçı, simektandanın işareti, simektanın ölümü, simektav, smktan bişov andır tekır, sımektan gurupmaçları, 3d simektan oyunları, burak oyunda sümektan, burak oyunda yeni hareketler simektan izle, burak simrktan oynuyor, çocuk simektan izle, en güzel simektan, en güzel simektan oyunu, Enguzeldövüşler, john sina HAYLA DÖVÜŞÇÜMÜ, john sina simektan oyunları, jonsina giydirme, jonsina görseli, burak oyunda smekdan, burak oyunda simektan oyunları, burak oyunda semektan kemer kapışması

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss