Sponsor Reklam
Simektan Ölüm TurnuvasıOyun Görseli

Simektan Ölüm Turnuvası

Show dünyasının düzenlediği amerikanın üç farklı eyaletinde yapılacak boks turnuvasının Simektan Oyunları hazırlıkları başladı. İlk boks turnuvası amerikanın texas eyaletinde yapılacak bu turnuvaya sende katılmak istiyorsan 4 farklı güçlere sahip oyunculardan birini seç ve kıyasıya boks maçına başla. Turnuvaya başlamadan önce sana yardımcı olacak bilgiler vereyim. Bu uygulamada W tuşu ile zıplarsın, A veya D tuşu ile ileri veya geri hareket ederek rakibine yaklaşırsın. Şimdi birazda yeteneklerini nasıl kullanıcan onlardan bahsedeyim. 1) U tuşu ile rakibine saldıra bilirsin veya bu tuşa arka arkaya basarak combo yapabilirsin. 2) I tuşu ile atak yapa bilir veya üst üste basarak içindeki kötü canavarı dışarı çıkartıp ölümcül vuruşunu gerçekleştire bilirsin. 3) K tuşu ile kendini rakibin den koruya bilirsin.

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

simektan izle, simektan, simektan ec, sımekdan, simektan oyunu izle, simektan dövüşleri izle, simektan oyunları izle, simektan da ölenler, simektan ölüm maçı izle, and?r tek?rsimekdan, burak oyunda simektan, simektan dövüşleri, andırtekırın ölümü, andırtekır oyunu, anything, sımegdan, andırtekır oyunları, andırteykır sinkara, simektan oyuncuları, simektan burak oyunda, andır teykın 2016 boks, smekdan, simektan oyuncuları adları, BURAK OYUNDA BOKS, burak oyunda simetdan, consina sincaro dvüşü, burak simektan oynuyor, PS4 SİMEKTAN GÜZEL HAREKETLER İZLE, simektan da ölen, Simektan oyuncularin adi, smektan harika maçlar, simektan herkes tek, smektan izle komik montaj seyirci simektan oyuncusunu dövüyor, simektan izle oyununu, Smektan andırtekır, smektan ölüm anı, simektan dövüşü izle, w simektan izle, smektan roma reigars andırtekır, smektan sıncara reymisderyo, ölülü simektan, simektan cücelerin dövüşü, simektan dövüşleri izle con sina, simektan jon sina andır tekır, simektan kız oyuncuları, sımektan kızlar birbirini soyar, simektandanın işareti, simrktan consina, simektan tabut maçı, simektan reymiter yonun ölümü, sımektan randortın andırtekır, simektanın ölümü, simektan oyunu burak oyunda, smekdan dövüşleri izle, simektan oyuncularının FİYATI, simektan ölüm anı, smekdan fılim, sımektan sinkara jon sina, SİMEKTAN NEDEN BİTTİ, simektan montaj, sımektavın izle, adırtekır düvüş oynu oyna, burak oyunda semektan kemer kapışması, burak oyunda simektan oyunları, burak oyunda smekdan, burak oyunda sümektan, burak oyunda yeni hareketler simektan izle, burak simrktan oynuyor, en güzel simektan, Enguzeldövüşler, john sina HAYLA DÖVÜŞÇÜMÜ, burak oyunda semekan izle, burak oyunda dövüş oyunu izle, ANDIRTEKIR OYUNU OYNA, andırtekır simektan oyunu, andırtekırınhareketi videosu, andırtekırizle, ANGIR TEKIR SİMEGDAN, bosk burak oyunda, burak oyunda 2k15 simekdan, burak oyunda boks oyunları izle, burak oyunda boks oyunu, jonsina giydirme, jonsina görseli, simekdaan burak oyunda youtube, simekdan can sina izle, simekdan döşü, sımekdan ızle, simekdav cüce döşü, simektan andırtekır çıldırdı, simektan andırtekır izle kız, simektan andırtekır olan oyunu, simektan andırteykır kavgaları, simek tan kazanankarı alıyo, Sımegdan yotube, jonsina oyun, jonsina ve andırtekır maçı, KALI VE ANDIRTEKIR SİMEKTAN, kız simektan, remisteryo antırtakır ile bikşuf simektan

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss