Sponsor Reklam
Simektan Ölüm TurnuvasıOyun Görseli

Simektan Ölüm Turnuvası

Show dünyasının düzenlediği amerikanın üç farklı eyaletinde yapılacak boks turnuvasının Simektan Oyunları hazırlıkları başladı. İlk boks turnuvası amerikanın texas eyaletinde yapılacak bu turnuvaya sende katılmak istiyorsan 4 farklı güçlere sahip oyunculardan birini seç ve kıyasıya boks maçına başla. Turnuvaya başlamadan önce sana yardımcı olacak bilgiler vereyim. Bu uygulamada W tuşu ile zıplarsın, A veya D tuşu ile ileri veya geri hareket ederek rakibine yaklaşırsın. Şimdi birazda yeteneklerini nasıl kullanıcan onlardan bahsedeyim. 1) U tuşu ile rakibine saldıra bilirsin veya bu tuşa arka arkaya basarak combo yapabilirsin. 2) I tuşu ile atak yapa bilir veya üst üste basarak içindeki kötü canavarı dışarı çıkartıp ölümcül vuruşunu gerçekleştire bilirsin. 3) K tuşu ile kendini rakibin den koruya bilirsin.

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

simektan izle, simektan, simektan ec, sımekdan, simektan oyunu izle, simektan dövüşleri izle, simektan oyunları izle, simektan da ölenler, simektan ölüm maçı izle, and?r tek?rsimekdan, burak oyunda simektan, andırtekır oyunu, simektan dövüşleri, anything, simektan andırtekır izle, andırtekırın ölümü, andırtekır oyunları, sımegdan, AA simeyktan, simektan ölüm turnuvası, Simekdan dövüşleri, ilk simektan izle, SİMEKTAN ÖLÜM DÖVÜŞÜ, simektan oyuncuları, simektan burak oyunda, andır teykın 2016 boks, andırtekır simektan izle, BURAK OYUNDA BOKS, simektan oyuncuları adları, Simektan oyuncularin adi, HAREKETİ SİMEKTAN OYUNU, smekdan, PS4 SİMEKTAN GÜZEL HAREKETLER İZLE, andırtekır john sina maçı, consina sincaro dvüşü, burak simektan oynuyor, burak oyunda simetdan, simektan da ölen, simektan izle kız, smektan izle komik montaj seyirci simektan oyuncusunu dövüyor, smektan harika maçlar, simektan izle oyununu, simektan izle burak oyunda, smektan sıncara reymisderyo, simektan herkes tek, simektan izle kümes maçı, simektan dövüşü izle, simektan dövüşleri izle con sina, smektanda ölüm, ölüm dövüşü simektan, smekdan fılim, simektan kız dövüşü izle, simektan kız oyuncuları, simektandanın işareti, simektav, simektan sidi fiyatları, simektan reymiter yonun ölümü, sımektan randortın andırtekır, sımektavın izle, simektan oyunu burak oyunda, simen oyunu oyna, sımetan, sinkara nın simektan oyunları, smektanda olay, simektan tabut maçı, simektan ölüm anı, smekdan dövüşleri izle, SİMEKTAN NEDEN BİTTİ, simektan montaj, sımektan kızlar birbirini soyar, simektanın ölümü, simektan cücelerin dövüşü, andırtekır ile rimmisteryo boks, burak oyunda semektan kemer kapışması, burak oyunda simektan oyunları, burak oyunda smekdan, burak oyunda sümektan, burak oyunda yeni hareketler simektan izle, burak simrktan oynuyor, en güzel simektan, en güzel simektan oyunu, Enguzeldövüşler, burak oyunda semekan izle, burak oyunda dövüş oyunu izle, burak oyunda boks oyunu, ANDIRTEKIR OYUNU OYNA, andırtekır simektan oyunu, andırtekır sinkaranın maçı, andırtekırınhareketi videosu, 3d simektan oyunları, boks oyunları 3d simektan, bosk burak oyunda, burak oyunda 2k15 simekdan, burak oyunda boks oyunları izle, john sina HAYLA DÖVÜŞÇÜMÜ, john sina simektan oyunları, jonsina giydirme, simekdan antı teykır dövuçü, SİMEKDAN DEAD, SİMEKDAN DOUVUSU İZLE

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss