Sponsor Reklam
Simektan Ölüm Turnuvası Oyun Görseli

Simektan Ölüm Turnuvası

Show dünyasının düzenlediği amerikanın üç farklı eyaletinde yapılacak boks turnuvasının Simektan Oyunları hazırlıkları başladı. İlk boks turnuvası amerikanın texas eyaletinde yapılacak bu turnuvaya sende katılmak istiyorsan 4 farklı güçlere sahip oyunculardan birini seç ve kıyasıya boks maçına başla. Turnuvaya başlamadan önce sana yardımcı olacak bilgiler vereyim. Bu uygulamada W tuşu ile zıplarsın, A veya D tuşu ile ileri veya geri hareket ederek rakibine yaklaşırsın. Şimdi birazda yeteneklerini nasıl kullanıcan onlardan bahsedeyim. 1) U tuşu ile rakibine saldıra bilirsin veya bu tuşa arka arkaya basarak combo yapabilirsin. 2) I tuşu ile atak yapa bilir veya üst üste basarak içindeki kötü canavarı dışarı çıkartıp ölümcül vuruşunu gerçekleştire bilirsin. 3) K tuşu ile kendini rakibin den koruya bilirsin.

Oyunlar İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam
Murat demiş ki;

Bu Oyun Çok Güzel

ediz demiş ki;

kesinlikle

damla demiş ki;

ben rey mysterio ve john cene yı tutuyorum onlar mükemmel dövüyorlar ha bu arda ben bir kızım ama izlemeyi çok seviyorum rey mysterio dövülünce ağlıyorum üzülyorum kendimi tutamıyorum 2 ay sonra kızmet ederse rey mysterio yu görmeye gidicem wwe starlarını görme şansı kazandım onlarla olmak bana onur vericek bol bol foto çekinicem onlarla iple çekiyorum o günü çok mutluyum şuanda gardorabımdaki eşyaların hepsi rey mysteriolu ve john cene lı aykkabısını da isterdim ama olucağını sanmıyorum neyse by mutluyum :))

umutcan demiş ki;

rey mysterio kalp :))

emirlhan demiş ki;

çok güzel

burak demiş ki;

açılmıyo

mehmet oruç demiş ki;

ben bu oyuna bayıldım

güzel demiş ki;

emrah

caner demiş ki;

hari,ka

mert demiş ki;

offf oyun açılmıyo güzel mi bare

hamza fatih öztürk demiş ki;

oo bu oyun çok güzel size sır vereyim 2ye basılı tutun sorada u ya basın çekin adam uçuyor sora da herkez ölüyor kankiler yanlız dikatli olun çökmesin oyun!!!

Emir Can Deniz demiş ki; demiş ki;

bu oyun mükembel

Berkant Budak demiş ki;

Süper

Oyun için aramalar

simektan izle, simektan, simektan ec, sımekdan, simektan oyunu izle, simektan dövüşleri izle, simektan oyunları izle, simektan da ölenler, and?r tek?rsimekdan, simektan ölüm maçı izle, simektan ölüm maçı, simektan dövüşü izle, simektan oyunları, andırtekır oyunu, simektan dövüşleri, simektan kız dövüşleri izle, simektan andırtekır izle, AA simeyktan, simektan oyuncuları isimleri, simektan da ölüm, simektan boksu izle, burak oyunda simektan, john sina dg, anything, Simekdan dövüşleri, simektan ölüm turnuvası, simektan izle andırtekır, ilk simektan izle, andırtekır dövüşleri, andırtekır oyunları, SİMEKTAN ÖLÜM DÖVÜŞÜ, andırtekırın ölümü, simektan izle youtube, simektan oyuncuları, SIMEKTAVN, andırtekır simektan izle, simektan kız maçı, andırtekır john sina maçı, simektan burak oyunda, simektan yatak maçı, BÜTÜN SİMEKTANLAR ANDIRTEKİR TEK, sımegdan, HAREKETİ SİMEKTAN OYUNU, sinekdagm, simektan cücelerin dövüşü izle, simektan en güzel dövüşler, reymisterio simektana ilk katılırken nasıldı, simektan ölüm maçları izle, simektan öldürücü maçlar, simektan oyuncuları adları, simektan ölen, simektan ölümcül maç, simektan ölümüne, Simektan ölüm turnuvası oyunu oyna, simektan ölümcü mac, simektan oyun izle, sımektan öpüşme, simektan oyuncularının isimleri, sinekdav izle, sinkara nın simektan oyunları, smacktan oyuncuları, smakdan andırtekır, smekdan, smekdan fılim, smektan jons sina andırtekır, smektan olum mac lar, Smektan oyuncuların adı, smektanda olay, smektanda ölüm, smktan bişov andır tekır, ücretli açılan simektan oyunları, sımetan, simen oyunu oyna, simektan oyuncularının ismi, simektan tabut andırtekır, simektan oyunu burak oyunda izle, simektan oyunu dövüş izle türkçe, sımektan reymisteryo izle, simektan sidi fiyatları, smektanizle, simektan yeni, simektanboksu izle, simektanda ölüm izle, SİMEKTANDA ÖLÜM MAÇI, simektav, simektavn dışarda dövüş, unturtekır simektan, SİMEKTAN NEDEN BİTTİ, 3d simektan oyunları, john sina oyunu, john sina simektan oyunları, jonsina megas oyunu, jonsina reymisteryo, kız dövüşü oyunu izle, ölüm dövüşü simektan, ölümcül simektan, rawda ölenler simektan, reymisteryo kafeste dövüş, semetan, SIMEK DAN KIZ KAPUISMALARI

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss