Sponsor Reklam
Şirin ve Şirine Oyun Görseli

Şirin ve Şirine

Şirin ve şirine oyununu çok güzel ve eğlenceli bir iki kişilik oyun. Oyuna başlamak için PLAY butonuna tıklamanır yeterli. Daha sonra siz ve ikinci arkadaşınız karakterleri kontrol etmek için klavyenin başına geçmelisiniz. Şirin karakteri yön tuşları ile Şirine karakterli W,S,A,D tuşları ile ilerlemektedir.

Oyunlar İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam
damla ela demiş ki;

çook mükkemmel bir oyun şirinenin elbisesi çok güzeeeeeeeeeelll

TUKEZBAN demiş ki;

coooooooooook guuuzzeellll???

Oyun için aramalar

bonbaci sirinler, şirin oyunları, şirin ve şirine, şirinler oyunu 1 kişilik

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss