Sponsor Reklam
Sitrit FaytırOyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam
hüseyin demiş ki;

aduket nasıl yapılyo

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır 2, stıt faytır, stıtfaytır oyna, stıt faytır oyna, stır faytır oyunu, sitrit faytır oyunu, sitrit faytır 4 oyna, stırt faytır, stır faytır 2, sitir faytır oyna, sıtır faytır oyun, sitir faytır oyunu, sıtır faytır oyunları, stır faytır 2 oyna, sitrit fayt?r oyna, stıtfaytır oyna 2, sitirfaytır, sitratfayter, stıtfaytır, siytır faytır, sitir faytır oyunu oyna, şadow fayt 2, stıfaytır turnuva oyna, siti faytır, sıtırfaytıroyunu, STRFAYTIR, sıtır vaydır oyunu, sttfaydıroyunları, faytır, stifaytir, sistir faytır oyun, www fayir ozunu, strfaytir indir, srtrkfaydr, sittir faytır, GIRADON OYUN, sıttır faytır oyunu, dövüş oyunları stır fasytır, stifaytir oyunu, sitrit faytir 4 oyunları, strike faytır 2, sitrit, sıtfaytır, SÄ°TÄ° VAYTIR OYUNU, şadow fayt, setter faytır turnuvası oyunu 2kişilik, stır faytır 96, sıtfaytır oyunu indir, stit fayt, sttrit faytır turnuva, www fayır oyunu oyna, stet vaytir, www stfaytır oyununu indir com, strık vaytır, sitvaytır ooyna, straykır faytır oyunu oyna, sıtvaytır, stıtfaytır karakterleri, stıtfaytır oyna cicişler, sittir faydır oyna, sttfaytr, stfaytır, Transformers filmleri, STTFAYTIR OYUNU, STTR FAYTIR, sytıt faytır oyunu oyna, stir faytır 2 oyunu oyna, stsfaytıroyunu, tit faytır 30 oyna, stır fay, stifaytiroyunu, stıfaytır 2, stır faytır film izle, strit faytır, stır faytır oyunları oyna, stffaytir, stıtfaytır oyna 7, SITRIYK FAYDIR, atari oyunu stir faytır, setter faytır turnuvası, sı faydıroyna, sıddır faytır oyna, sıflıt faytır, siriki faytır2, sistir faytır oyunu oyna2, sit faytır indir, site faytır 2 oyna, sitet vaytır, adov fayt oyunu, siti fayter pulus indir

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss