Sponsor Reklam
Sitrit Faytır Oyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stıt faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır, stıt faytır oyna, stıtfaytır oyna, stır faytır oyunu, sitrit faytır 4 oyna, stırt faytır, stır faytır 2, sitrit faytır oyunu, sitir faytır oyna, sıtır faytır oyun, sitir faytır oyunu, sıtır faytır oyunları, sitrit fayt?r oyna, stıtfaytır oyna 2, stır faytır 2 oyna, sitirfaytır, sıtır-faytır, sitratfayter, sitrit faytir oyunlari, şadow faygıt 2, STIRFAYTIR, sitir faytır oyunu oyna, siytır faytır, sitrit faytır oyunu oyna, sıtı faytır oyna, sıtırfaytıroyunu, sitrit faytır 2 oyunu, stir faytr 2 oyna, www fayir ozunu, stıtfaytır, sitrit faytır 4, stıfaytır turnuva, sıtır vaydır oyunu, stifaytir, oyun sitir faytır, str faytr, sitrit, sıttır faytır oyunu, sıtfaytır oyunları, sitrit faytir 4 oyunları, stfaytır, sıtfaytır oyunu indir, stır faytır oyunu oyna, setter faytır turnuvası oyunu 2kişilik, sıtıp faytır, sıtır faytır 9, stifaytir oyunu, su faydir, stıfaytır 2, tr dublaj sitritfaytır filmleri izle, sıtvaytır, sixtırfaytır, stipfaytiroyna, stet vaytir, stıfaytır turnuva oyna, strık vaytır, stif faytır oyna, stlr faytlr oyns, sttrit faytır turnuva, stır fay, STRFAYTIR, stret faytet oyunu oyna, stit fayt, Straytfaytır indir, STR FAYTIR, stıtfaytır karakterleri, str faytır oyna, stıtfaytır oyunu oyna, stıtvaytır, strick faytır, Stridfaytir oyunu, sttfaytr, sttfaytır, stsfaytıroyunu, stır faytır oyunları, stritfaytıt, stır faytır plus, stir faytır turnuva, stirfaytir 2, strikt faytir oyna, sı faydıroyna, sıttır vaytır, 3 stır faytır dövüş oyunları, sıdrıke faydır2 oyunu oyna, sıflıt faytır, sıpıt paytır oyunu oyna, sistir faytır oyunu oyna2, site faytır 2 oyna, sitesi faytır onun oyunlarını oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss