Sponsor Reklam
Sitrit FaytırOyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam
hüseyin demiş ki;

aduket nasıl yapılyo

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıtfaytır oyna, stıt faytır 2, stıt faytır, sitrit faytır oyunu, stıt faytır oyna, stır faytır oyunu, sitrit faytır 4 oyna, stır faytır 2, stırt faytır, sitir faytır oyna, sik faytır oyunu, sıtır faytır oyun, sitir faytır oyunu, stır faytır 2 oyna, sıtır faytır oyunları, sitrit fayt?r oyna, stıtfaytır oyna 2, stıtfaytır, şadow fayt 2, sitir faytır oyunu oyna, STRFAYTIR, siytır faytır, siti faytır, stıfaytır turnuva oyna, faytır, sada fayt oyna, sıfır faytır, sistir faytır oyun, strfaytir indir, sıtırvaytır indir, sttfaydıroyunları, dövüş oyunları stır fasytır, GIRADON OYUN, şadow fayt, SÄ°TÄ° VAYTIR OYUNU, setter faytır, setter faytır oyunları, stır faytır 96, sıtfaytır, strike faytır 2, sitit faytır oyununa eklenen ilk türk karakter olan turkuaz saçlı ismi, sittir faytır, sıtvaytır, şodafayt oyun ları, srtrkfaydr, atari siti faytır, www stfaytır oyununu indir com, frivsitfaytır, koras fayır oyunları, reydin sitrit faytır, sada fayt 2 oyna, sada fayt 2 oyunu oyna, ŞADAN FAYT OYUNLARI, sctirt faytır, ŞEDO FAYTIR, SHODA FAYT OYNA, shodam fight oyunu, sıfır faytır oyun, şifyc com futdoı tit oldxv oyunu, siktir faytır atari, siriki faytır2, siti faytır oyunları, Sitif fhaydir, sıtıfaytır dövüş oyunu, sitir, sıtır fatır oyun, sıtır faydı izle, sitir faytır 5, sitir faytır fmi, sitir faytr oyunu, sitir macera, sitir vaydır, sitir vaytir oyna, sıtırfaytır oyunları oyna, sitiriyo oyun, sitiriyor oyun, sitrit faytır oyna oyun, sitrit faytır oyun, sittir faydır oyna, sittir faytir oyna, sıtvaytır 2, sitvaytır ooyna, skktr vaytr oyunu, sretfaytır, srit fa, st faytır oyna, st faytır oyunu, steer fay, stfaytır, stffaytir

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss