Sponsor Reklam
Sitrit FaytırOyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam
hüseyin demiş ki;

aduket nasıl yapılyo

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır 2, stıtfaytır oyna, stıt faytır, sitrit faytır oyunu, stır faytır oyunu, stıt faytır oyna, sitrit faytır 4 oyna, stırt faytır, stır faytır 2, sik faytır oyunu, sitir faytır oyna, sıtır faytır oyun, sitir faytır oyunu, stıtfaytır oyna 2, sıtır faytır oyunları, sitrit fayt?r oyna, stır faytır 2 oyna, stıtfaytır, sitir faytır oyunu oyna, STRFAYTIR, stıfaytır turnuva oyna, faytır, sttfaydıroyunları, sada fayt oyna, şadow fayt, sıfır faytır, sıtırvaytır indir, strfaytir indir, stffaytir, GIRADON OYUN, setter faytır, setter faytır oyunları, strike faytır 2, sitit faytır oyununa eklenen ilk türk karakter olan turkuaz saçlı ismi, sıtvaytır, şodafayt oyun ları, srtrkfaydr, stır faytır 96, BABİL FAYTIR OYUNU, ır faytır, reydin sitrit faytır, sada fayt 2 oyna, sada fayt 2 oyunu oyna, ŞADAN FAYT OYUNLARI, şadon fayt oyna, www stfaytır oyununu indir com, ŞEDO FAYTIR, SHODA FAYT OYNA, shodam fight oyunu, şıdafayt oyunları, sıfır faytır oyun, şifyc com futdoı tit oldxv oyunu, siktir faytır atari, siriki faytır2, sit faytır indir, sıtıfaytır dövüş oyunu, sıtıfaytır eskı oyun, sitir, sıtır fatır oyun, sıtır faydı izle, sitir faytır 5, sitir faytır fmi, sitir macera, sitir vaydır, sitir vaytir oyna, sıtırfaytır oyunları oyna, sitiriyo oyun, sitiriyor oyun, sıtirvaytır oyunu, sitit faydir, sıtıt faytır 1oyna7, sitit faytit, sıtıt rayderoyunu, sitrit faytır en son, sitrit faytır oyna oyun, sittir faydır oyna, sittir faytir oyna, sıtvaytır 2, skktr vaytr oyunu, sretfaytır, srit fa, st faytır oyna, st faytır oyunu, steer fay, stegfaytr oyna, stfaytır, stifaytiroyunu, stık faytır aterı, stik faytır turnuvası, stiks faytır 2

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss