Sponsor Reklam
Sitrit FaytırOyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam
hüseyin demiş ki;

aduket nasıl yapılyo

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır 2, stıt faytır, stıtfaytır oyna, stıt faytır oyna, stır faytır oyunu, sitrit faytır oyunu, sitrit faytır 4 oyna, stır faytır 2, stırt faytır, sitir faytır oyna, sitir faytır oyunu, sıtır faytır oyun, stıtfaytır oyna 2, sitrit fayt?r oyna, sıtır faytır oyunları, stır faytır 2 oyna, sitirfaytır, sitratfayter, sitrit faytir oyunlari, siytır faytır, sitir faytır oyunu oyna, şadow fayt 2, stıtfaytır, sitrit faytır 2 oyunu, siti faytır, sıtırfaytıroyunu, şadow faygıt 2, stıfaytır turnuva oyna, STRFAYTIR, sıtır vaydır oyunu, faytır, www fayir ozunu, sistir faytır oyun, stıfaytır turnuva, strfaytir indir, stifaytir, srtrkfaydr, sıttır faytır oyunu, sitrit, stır faytır 96, sittir faytır, stifaytir oyunu, dövüş oyunları stır fasytır, SÄ°TÄ° VAYTIR OYUNU, şadow fayt, GIRADON OYUN, sıtfaytır, sıtfaytır oyunu indir, sttfaydıroyunları, sitrit faytir 4 oyunları, setter faytır turnuvası oyunu 2kişilik, stfaytır, STTFAYTIR OYUNU, stet vaytir, sttrit faytır turnuva, tit faytır 30 oyna, stır faytır film izle, sixtırfaytır, sitvaytır ooyna, Transformers filmleri, sıtvaytır, www fayır oyunu oyna, STTR FAYTIR, sttfaytr, stir faytır 2 oyunu oyna, stit fayt, stıtfaytır karakterleri, stıtfaytır oyna 7, stır fay, stıtfaytır oyna cicişler, stıtfaytır oyunu oyna, www stfaytır oyununu indir com, strık vaytır, strit faytır, stritfaytıt, stsfaytıroyunu, stffaytir, stıfaytır 2, adov fayt oyunu, setter faytır turnuvası, sı faydıroyna, sıddır faytır oyna, sıflıt faytır, sistir faytır oyunu oyna2, site faytır 2 oyna, sitet vaytır, siti fayter pulus indir, siti faytır İNDİR, siti faytır İNDİR ZENGİNLER, siti faytır oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss