Sponsor Reklam
Sitrit FaytırOyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam
hüseyin demiş ki;

aduket nasıl yapılyo

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır 2, stıt faytır, stıtfaytır oyna, sitrit faytır oyunu, stır faytır oyunu, stıt faytır oyna, sitrit faytır 4 oyna, stır faytır 2, stırt faytır, sitir faytır oyna, sitir faytır oyunu, sıtır faytır oyun, stıtfaytır oyna 2, stır faytır 2 oyna, sitrit fayt?r oyna, sıtır faytır oyunları, sitirfaytır, sitratfayter, stıtfaytır, sitir faytır oyunu oyna, şadow fayt 2, siytır faytır, sıtırfaytıroyunu, stıfaytır turnuva oyna, siti faytır, STRFAYTIR, sıtırvaytır indir, faytır, sttfaydıroyunları, sıfır faytır, strfaytir indir, sistir faytır oyun, www fayir ozunu, stifaytir, srtrkfaydr, sitit faytır oyununa eklenen ilk türk karakter olan turkuaz saçlı ismi, sitrit faytir 4 oyunları, sitrit, sıtfaytır, stifaytir oyunu, sıtfaytır oyunu indir, stır faytır 96, SÄ°TÄ° VAYTIR OYUNU, setter faytır turnuvası oyunu 2kişilik, GIRADON OYUN, şadow fayt, dövüş oyunları stır fasytır, sittir faytır, strike faytır 2, STTFAYTIR OYUNU, STTR FAYTIR, stifaytiroyunu, sttrit faytır turnuva, stffaytir, sytıt faytır oyunu oyna, st faytır oyna, sitvaytır ooyna, sttfaytr, www fayır oyunu oyna, stfaytır, stet vaytir, Transformers filmleri, tit faytır 30 oyna, stıfaytır 2, stt vaytır oyna, stit fayt, stit faytira eklenen tek turk, stır faytır oyunları oyna, stıtfaytır oyna 7, stıtfaytır oyna cicişler, stir faytır 2 oyunu oyna, straykır faytır oyunu oyna, setter faytır, strık vaytır, strike faytır, www stfaytır oyununu indir com, stik faytır turnuvası, strit faytır, stsfaytıroyunu, stır fay, stır faytır film izle, sıtvaytır, adov fayt oyunu, sıfır faytır oyun, sıflıt faytır, şifyc com futdoı tit oldxv oyunu, siriki faytır2, sistir faytır oyunu oyna2, sit faytır indir, sıtanlar

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss