Sponsor Reklam
Sitrit Faytır Oyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır 2, stıt faytır, stıtfaytır oyna, stır faytır oyunu, stıt faytır oyna, sitrit faytır 4 oyna, sitrit faytır oyunu, stırt faytır, stır faytır 2, sitir faytır oyna, sıtır faytır oyun, sitir faytır oyunu, stır faytır 2 oyna, sitrit fayt?r oyna, stıtfaytır oyna 2, sıtır faytır oyunları, sitirfaytır, sıtır-faytır, sitratfayter, sitrit faytir oyunlari, siytır faytır, şadow fayt 2, sıtırfaytıroyunu, sitir faytır oyunu oyna, sitrit faytır oyunu oyna, sitrit faytır 2 oyunu, STIRFAYTIR, sıtı faytır oyna, siti faytır, şadow faygıt 2, stıtfaytır, sistir faytır oyun, stıfaytır turnuva, sıtır vaydır oyunu, stıfaytır turnuva oyna, oyun sitir faytır, www fayir ozunu, stifaytir, sittir faytır, sitrit faytir 4 oyunları, sıtfaytır oyunu indir, stfaytır, SÄ°TÄ° VAYTIR OYUNU, şadow fayt, sıttır faytır oyunu, sttfaydıroyunları, dövüş oyunları stır fasytır, sitrit, stifaytir oyunu, sıtıp faytır, setter faytır turnuvası oyunu 2kişilik, sıtfaytır oyunları, sıtfaytır, stır faytır film izle, frivsitfaytır, stet vaytir, stir faytır 2 oyunu oyna, gıradon sıtı rıoyunla, likle faytıroyunu, stır fay, stipfaytiroyna, setter faytır, kişilik stir faytır, stıfaytır 2, dalsım strik faytır, fıtır faytır 4, stir faytır turnuva, STRFAYTIR, strick faytır, strık vaytır, strit faytır, stritfaytıt, sttrit faytır turnuva, su faydir, tr dublaj sitritfaytır filmleri izle, www fayır oyunu oyna, stret faytet oyunu oyna, Straytfaytır indir, str faytır oyna, eski sitrit faytır oyna, stsfaytıroyunu, atari oyunları sitrit faytır, adov fayt oyunu, 3 stır faytır dövüş oyunları, stıtfaytır karakterleri, stıtfaytır oyunu oyna, stlr faytlr oyns, STR FAYTIR, stit fayt, siti faytır İNDİR

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss