Sponsor Reklam
Sitrit FaytırOyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam
hüseyin demiş ki;

aduket nasıl yapılyo

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır 2, stıt faytır, stıtfaytır oyna, sitrit faytır oyunu, stıt faytır oyna, stır faytır oyunu, sitrit faytır 4 oyna, stırt faytır, stır faytır 2, sitir faytır oyna, sıtır faytır oyun, sitir faytır oyunu, sıtır faytır oyunları, sitrit fayt?r oyna, stır faytır 2 oyna, stıtfaytır oyna 2, sitirfaytır, sitratfayter, sitrit faytir oyunlari, sitir faytır oyunu oyna, siytır faytır, şadow fayt 2, sitrit faytır 2 oyunu, siti faytır, sıtırfaytıroyunu, stıfaytır turnuva oyna, şadow faygıt 2, stıtfaytır, STRFAYTIR, STIRFAYTIR, strfaytir indir, faytır, www fayir ozunu, sıtır vaydır oyunu, stıfaytır turnuva, stifaytir, sistir faytır oyun, sitrit, sittir faytır, sttfaydıroyunları, sıttır faytır oyunu, SÄ°TÄ° VAYTIR OYUNU, srtrkfaydr, stifaytir oyunu, stır faytır 96, sitrit faytir 4 oyunları, sıtfaytır, dövüş oyunları stır fasytır, şadow fayt, setter faytır turnuvası oyunu 2kişilik, GIRADON OYUN, sıtfaytır oyunu indir, gıradon sıtı rıoyunla, frivsitfaytır, oyun srıhıt faytır, stit fayt, reydin sitrit faytır, sada fayt 2 oyna, likle faytıroyunu, şadow fayt oyunu, sıddır faytır oyna, sı faydıroyna, stır fay, setter faytır turnuvası, setter faytır oyunları, stir faytır 2 oyunu oyna, setter faytır, stır faytır film izle, sıflıt faytır, stıtfaytır karakterleri, fıtır faytır 4, stritfaytıt, stsfaytıroyunu, atari oyunu stir faytır, sttfaytr, sttrit faytır turnuva, tit faytır 30 oyna, Transformers filmleri, www fayır oyunu oyna, strit faytır, strık vaytır, dalsım strik faytır, eski sitrit faytır oyna, stıtfaytır oyna 7, stıtfaytır oyna cicişler, stıtfaytır oyunu oyna, STR FAYTIR, str faytır oyna, Straytfaytır indir, stret faytet oyunu oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss