Sponsor Reklam
Sitrit FaytırOyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam
hüseyin demiş ki;

aduket nasıl yapılyo

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır 2, stıtfaytır oyna, stıt faytır, sitrit faytır oyunu, stır faytır oyunu, stıt faytır oyna, sitrit faytır 4 oyna, stır faytır 2, stırt faytır, sitir faytır oyna, sik faytır oyunu, sıtır faytır oyun, sitir faytır oyunu, sıtır faytır oyunları, sitrit fayt?r oyna, stır faytır 2 oyna, stıtfaytır oyna 2, stıtfaytır, sitir faytır oyunu oyna, STRFAYTIR, sada fayt oyna, stffaytir, şadow fayt, sırıyt faydır oyna, sıtıfaytır dövüş oyunu, setter faytır, stık faytır aterı, sıtvaytır, şodafayt oyun ları, setter faytır oyunları, şadon fayt2, wada fayıt 2 oyna, stiks faytır 2, stık faytır aterı oyunu, stıg faytır, stifaytireski oyun oyna, strit fayır yükle, stır faytır 2 tusları, strik faydır 2, str faytr oyna hd, stırt faydırt, Stirfayt oyun, stirfatir oyunlari, strek faytır, stret fahtır 1 oyna, stır faytır gerçek oyunu, stıtfaytır50233 htm, şedo fayt2, strick faydır, stit faydir oyna, stegfaytr oyna, sıtır fatır oyun, sıtıfaytır eskı oyun, BABİL FAYTIR OYUNU, sit faytır oyna, sırıt faydır oyna, şıdafayt oyunları, shodam fight oyunu, SHODA FAYT OYNA, ŞEDO FAYTIR, şdon fayt2, sctirt faytır, şadon fayt oyna, sada fayt 2 oyunu oyna, kedi street faytır çalıştırma oyna, fıstır faytır, sitir macera, sitir vaytir oyna, steer fay, st faytır oyunu, srit fa, sretfaytır, skktr vaytr oyunu, sıtvaytır 2, sittir faytir oyna, sıtrit wayytır oyun, sitiriyor oyun, sitrip oyunu oyna, sitıtır faytır izle, sıtıt rayderoyunu, sıtıt faytır 1oyna7, sıtirvaytır oyunu, sitiriyo oyun, fayır dah oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss