Sponsor Reklam
Sitrit Faytır Oyun Görseli

Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sıtır faytır 2, sitrit faytır 2 oyna, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır 2, stıt faytır, stıtfaytır oyna, stıt faytır oyna, sitrit faytır oyunu, stır faytır oyunu, sitrit faytır 4 oyna, stır faytır 2, stırt faytır, sitir faytır oyna, sitir faytır oyunu, sıtır faytır oyun, stıtfaytır oyna 2, sıtır faytır oyunları, sitrit fayt?r oyna, stır faytır 2 oyna, sitirfaytır, sıtır-faytır, sitratfayter, sitrit faytir oyunlari, şadow fayt 2, siytır faytır, sıtırfaytıroyunu, siti faytır, STIRFAYTIR, sıtı faytır oyna, sitrit faytır 2 oyunu, şadow faygıt 2, sitir faytır oyunu oyna, sitrit faytır oyunu oyna, stifaytir, stıfaytır turnuva, stıtfaytır, sıtır vaydır oyunu, stıfaytır turnuva oyna, sistir faytır oyun, www fayir ozunu, oyun sitir faytır, sittir faytır, sitrit faytir 4 oyunları, sıttır faytır oyunu, sttfaydıroyunları, stifaytir oyunu, SÄ°TÄ° VAYTIR OYUNU, sitrit, stfaytır, sıtfaytır oyunu indir, dövüş oyunları stır fasytır, setter faytır turnuvası oyunu 2kişilik, sıtıp faytır, sıtfaytır oyunları, sıtfaytır, şadow fayt, stir faytır turnuva, gıradon sıtı rıoyunla, frivsitfaytır, stit fayt, fıtır faytır 4, eski sitrit faytır oyna, stır faytır plus, kişilik stir faytır, likle faytıroyunu, stıfaytır 2, setter faytır turnuvası, setter faytır, stipfaytiroyna, stır fay, oyun srıhıt faytır, oyun oyna dövüş sttfaytr, stir faytır 2 oyunu oyna, stır faytır film izle, sı faydıroyna, stıtfaytır oyunu oyna, strık vaytır, strit faytır, stritfaytıt, stsfaytıroyunu, 3 stır faytır dövüş oyunları, sttrit faytır turnuva, su faydir, tr dublaj sitritfaytır filmleri izle, www fayır oyunu oyna, strick faytır, STRFAYTIR, atari oyunları sitrit faytır, stıtfaytır karakterleri, adov fayt oyunu, sitrit faydir, stlr faytlr oyns, STR FAYTIR

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss