Sitrit Faytır

Atari salonlarının vazgeçilmez jetonlu oyunu sitrit faytır sizlerle. Herkes bu oyunu severek ve heyecan dolu bir şekilde oynar. Çok eski bir oyun olmasına rağmen hala herkesin aklında yer edecek kadar keyiflidir. Dünya üzerinde farklı ülkelerden katılan dövüşçülerin sırasıyla birbiri ile dövüşmesini konu alan oyunda siz karakter seçerek bu rakiplerle tek tek dövüşüyorsunuz. 2 kişilik bir oyundur aynı zamanda dilerseniz bir arkadaşınızla birliktede oynaya bilirsiniz. Karakterinizi kontrol etmek için tuşları oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra kendinizce ayarlayabiliyorsunuz. Standart ayarlarda yumruk tuşları S,D ve F tekme tuşlarıysa X,C ve V tuşlarıdır. Farklı kombinasyonlar yaparak karakterinize ölüm vuruşu yaptırabilirsiniz.

Sponsor Reklam
áli demiş ki;

süüperrr

Ali demiş ki;

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ramazan demiş ki;

mükemmeelllllllllllllllllllllll

samet demiş ki;

süüüüüüüüüüüüüpeeeeeeeerrrr

samet demiş ki;

güzel

seyfəddin demiş ki;

araba sürmek

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

sıtır faytır, sitrit faytır, stır faytır, sitrit faytır oyna, sitrit faytır 2 oyna, sıtır faytır 2, stıt faytır 2 oyna, sıtır faytır 2 oyna, sitrit faytır 2, stıt faytır 2, stır faytır oyna, stıt faytır, stıt faytır oyna, stıtfaytır oyna, stır faytır oyunu, sitrit faytır 4 oyna, stırt faytır, stır faytır 2, sitrit faytır oyunu, sitir faytır oyna, sıtır faytır oyun, sitir faytır oyunu, sitrit fayt?r oyna, sıtır faytır oyunları, stıtfaytır oyna 2, stır faytır 2 oyna, sıtır-faytır, sitirfaytır, sıtı faytır oyna, sitrit faytir oyunlari

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss