Sponsor Reklam
SnaypırOyun Görseli

Snaypır

Usta nişancı olmak için çok uzun yıllar çalışmak gerekir, snaypır oyunun da bu ustalığınızı sergileme fırsatı bulacaksınız. Oyunda 3 silahınız var tabancı, makinalı ve snaypır. Siz hangisini isterseniz onu kullanabilirsiniz. Kantır benzeri bir oyun olan snaypır oyunu yetenekli olup olmadığınızı görmeniz için gerçekten ideal bir oyun. Düşmanları hızlı ve yara almadan öldürmelisiniz. Saklanmak için S tekrar görünmek içinse W tuşlarını kullanıyoruz. Mermi bittiğinde ise boşluk tuşuna basarak mermileri doldurabilirsiniz.

Oyunla İlgili Etiketler : , , ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

snaypır, snaypır oyunları, sinaypır, snaypr, snaypır oyunu, yhs-default, snaypır oyunu oyna, snaypır takımı, SINAYPIR OYUNLARI, snaypır oyna, oyun60, 3d snaypır oyunları, sinaypır oyunu, snaypır keskin nişancı, snaypır oyunu indir, snaypır takımı oyunu, snaypır 3d, sineypır, 3d snaypır oyunu, snaypır oyunları oyna, oyun 60, 3d snaypır, sinaypir 3d, Snaypır3D, snapır, snaypır oyun, snayp?r tak?m?, sinaypır oyna, sınaypıroyunu, snaypır nişan oyunları, sınaypır takım oyunu, sınaypır oyunu indir, en güzel snaypır oyunları, snaypır oyunu indir oyna, oyun snaypır, sinaypir oyunlari indir, snaypır oyunlar, sınay, snaypır 3d indir, sinapır, sınay pır, snaypır kadın oyunu, sineypır oyunu, snaypır indir, snayfır, sınaypır kadın oyunu, ücretsiz sınaypır oyunu, snypır, синайпи, snaypır silah, snaypır resım, snaypır boyama, snaYpır oyunları indir, snnaypır, snaypır kııl 2, snaypr oyunu indir, snıypır, snayp atacak, SINAYPICI OYUNU İNDİR, sinaypi roynu, sınayp, sınaydır, sınarpırcı, sinapır oyun ları, silah snapir 2232, siaypir, sessiz sınaypır, 3d sinaypir oyna, oyun indir sınay pır, jabon sımnarpır, delici sınaypır oyunu, amerikan sınaypır oyunu, sinaypir 3d indir, sınaypır 4, snaybır indir, sinpır, sinepır, sınaypıryükle, sınaypırla dağda vuruş oyunu oyna, sınaypırcı oyunu oyna, sınaypır yükle, sınaypır takım indir, sınaypır simulator, sınaypır simülasyonu, SINAYPIR KADIN OYUNU İO, sınaypır kadın oyunları, sınaypır japon, sinaypır 6D indir, 3D sinayrir

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss