Tehlikeli Trafikte Araba Kullanma

Yeni bir araba yarışı oyunlarından birisi olan Tehlikeli trafikte araba kullanma oyunu ile karşınızdayız. Bu yolda ilerlerken trafik lambalarına çok dikkat etmeyiniz. Çünkü bu yolda bulunan trafik lambaları bozulmuş. Sizin bu oyundaki amacınız bu trafikte geçen araçların birbirine çarpmadan ilerlemesiniz sağlamak. Bu yolda araçlara geçiş izni verirken okul otobüslerine dikkat edin. Onlar sizin yönlendirmenizin dışında kalıyor. PLAY butonuna bastıktan sonra MAUSE yardımı ile araçları yönlendirebilirsiniz.

Sponsor Reklam
emre:M.I.T demiş ki;

MÜKEMMEL

mert demiş ki;

oyun süper

mete yağız demiş ki;

mert beyinsiz

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

gerçek trafikte araba kullanma oyunları, ucak kulanma oyunları, trafikte araç kullanma oyunu, trafikte araba surme oyunu, ocuklarin tehlikeli araba kullanmasi vdeosu, trafikte araba kullanma, gerçek trafikte araba sürme oyunu, trafikte arabanın içinden sürme oyunları, unlu birisi araba kulaniyor oyu nu, trafikte araba kullanma oyunlar, 3d trafikte araba sürme oyunu, Trafikde araba surme oyunu, trafik oyunu arabakıllanma, tehlikeli araba kulanma oyunu, gerçek trafikte arabakullanmaoyunu, gerçek araba sürme ucretsiz, bedava trafikte araba sür, yeni araba sürmek trafikte

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss