Tembel Çalışan

Tembel çalışan oyunumuzda bir şirkette çalışan eleman sürekli bir işlerle uğraşıyor ama şirketin işlerini aksatıyor. Bu işlerle uğraşırken patrona yakalanmaması gerekli. Sizin göreviniz sekreteri en iyi şekilde yönetmek. Bütün bunları yaparken mouse size yardımcı olacak. herkese iyi eğlenceler…

fatma yanar demiş ki;

daha oynamdım

SEKİ demiş ki;

ÇOK KOMİK

fadime şimşek demiş ki;

oyun çok güzel tam altı saattir ki oynuyorum bu oyunu herkezin oynamasını tavsiye ederim

nuri doğan demiş ki;

ya bence çok güzel bir oyun herkezin oynamasını tavsiye ederim…

fadime şimşek demiş ki;

baksana annannemin torunu nuri de yazmış

ela demiş ki;

kotu

asya başyiğit demiş ki;

co müthiş bir oyun

buse demiş ki;

cok guzel ve cok eglenceli

xalida demiş ki;

bana yardim gerek

xalide demiş ki;

idare eder

aleyna güler demiş ki;

güzel

misafir demiş ki;

çok güzel tavsiye ederim

rabia demiş ki;

çok güzell

ayça demiş ki;

ben komik buldum ya sen buse seni tanıyorum bebek

damla demiş ki;

çooook güzel bir oyun….

Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

tembel çalışan, çalışan oyunlar, tembel şirket, otobüste tembellik, otobüsde tenbellik, şirkette tembellik, , tembellik oyunları, tembel çalışan oyna, tembel çalışan oyunları, tebbel çalışan, tembelikoyunları, tembel insanlar oyunu, şirkette tembellik oyunu, tenbel oyunu, sirkte tembellik, barbişirketçalışmaoyunuoyna, çalışan insanlar oyunu, şirkete tembellik oyunları, barbie şirkete çalışma oyunu oyna, çalışan oyun, tem bel şirket oyun, tem bel reks, çalışan oyunları, tembel çalışan oyunu, tembel insanlar oyna, barbie şirkette tembellik, tenbel çalışma, tenbel calisan oyunu, tenbel çalışa

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss