Sponsor Reklam
Tır Park EtmeOyun Görseli

Tır Park Etme

Tır park etme oyununda üzeri yüklü bir tırı park etmek için uğraşacaksınız. Play tuşuna bastıktan sonra isminizi yazın ve tekrar play diyin. Tırı park ederken geri geri manevralar yapmanız gereke bilir. Dikkali olun ve tırı park edin.

Oyunla İlgili Etiketler : ,
Sponsor Reklam

Oyun için aramalar

tır geri manevra teknikleri, tırla geri manevra, tır geri manevra nasıl yapılır, tırda geri manevra nasıl yapılır, tırla geri manevra teknikleri, tırla geri gitme, tırı geri geri park etme, tır manevraları, tır manevra teknikleri, tır kullanma eğitimi park etme, tır ile geri manevra nasıl yapılır, tırgerigidişi, tır geri gitme teknikleri göster, tirla geri desleri, tırla geri geri gitmek, TIR GERİ GITME TEKNİĞİ, tirla geri gitme tekniği, tır geri geri gitmenin yolları, tir geri manevra egitimi, tırda geri geri nasıl gidilir, tır park etme teknikleri, tır nasıl park yapılır, tır nasıl park yapar, tır geri manevra oyunları, tır ile geri geri gitmenin en basit yolu nedir, tır la manevra teknikleri, tır kullanma teknigi park etme, geri tır park etme egitimi

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss