Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
yakışıklı demiş ki;

abi iyiya

veysel demiş ki;

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllll

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oynu, silah oyunu, yürümeli oyunlar, yürüyen savaş oyunları, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen kantır, yürüyen silah oyun, yuruyenadamsavaşoyunları, yürümeli silah oyunu oyna, yürüyerek oynanan silah oyunları, tirek silah oyunu, en güzel yürümeli silah oyunları, yürüyebilen silah oyunu, yürüyerek savaş oyunu, yürümeli savaş oyunu, yürümeli tüfek oyunları, yürünebilen savaş oyunları, silah oyunları yürümeli, yürüyen silah oyunu oyna, yürümeli savaş oyunları, savaş oyunları yürümeli oyna, yürüyen silah oyunları oyna, silah oyunu oyna, yürüyerek savaş oyunları, silah oyunu yüreyen, silah oyunu yürümeli, silah oyunu yürüyen, silah oyunu yürüyen adam, yürüyebilen silah oyunları, hem yürümeli oyun hem silahlı oyun, yürüyen asker filmleri, kantır oyunları, silahlı oyunlar yürünebilen, yürümeli silah, yürüyen ada, yürüyen adam oyunları, yürüyen adam silah oyunu, yürüyen asker oyunları, silah oyunu nişancı indir, yürüyen silah oyunu indir, 3d silah oyunu indirmeden oyna, yürüyebilen asker oyunları, 3d yürüyen asker oyunu, silahçılık oyunları, yürüyebilen asker oyunu, yürüyen tüfek oyunu, silahçılık silahçılık oyunları oyunları, asker tabanca oyunları, en eski silah oyunları yürümeli, gerçek silah oyunları, gerçek silah oyunu oyna yürüyen adamı olan, yürüme oyunları, yürümeli GT5 oyunu, yürümeli savaş oyunları oyna, içinde yürüme olan silah oyunları, yürüyen adam oyunları oyna silah, insan ve silah oyunu, yürüyerek adam vurma oyunu, lego oyunları yürümeli silah oyunu oyna, polis savaşları oyunları 3d, recevik oyunu yürüsün, savaş oyunları oyna (yürüyerek), savaş oyunları yürümeli, taramalı silah oyunu, SAVAŞ OYUNLARI YÜRÜYEN, yürümeli oyunlar 3d, yürümeli silah oyunları indir, silah ile yüriyerek öldürme oyunu oyna, silah ile yürüyerek öldürme oyunu oyna, yuruyebılıyorsun tak edebılıyorsun, silah oyunları oyna 3d yürüyerek, YÜRÜYEN SAVAŞ OYUNU, SİLAH OYUNLARI YÜRÜYEN ARABAYA BİNEN OYUNLARI, yürüyen silah oynu, yürüyyen adam silah, 3d takımlı yürüyen kantır, adama silah sıkmaca, adamı yürüyen silah oyunu, adamlar silahlı oyunu çıksın, canli adam silah oyunu, dünyanın en güzel taramalı tüfek silah oyunları dünyanın en güzel taramalı tüfek silah oyunları, dünyanın en iyi yürümeli silah ouyunlatı, en güzel oyunları indir savaş, en korkunç savaş oyunlarını oyna, KOMİKYÜRÜYENADAMOYUNU, küçük adamlar silah oyunu hırsızlar, küçük tüfek oyunları, kuş beyinli adam koca, masın sılah oyun, memati silah oyunu, o oyunlar silah oyunları silah oyunları silah oyunları, oyun silah oyunu oyna, oyunlar savaş, oyunlar silah oyunları yürümeli, oyunlar silah yürümeli

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss