Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
yakışıklı demiş ki;

abi iyiya

veysel demiş ki;

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllll

zahid demiş ki;

bu oyunu seve seve oynucam

emim demiş ki;

harika

cemal demiş ki;

bu oyun fıstık gimi

ali demiş ki;

aradım oyun bu diyildi

ben demiş ki;

abi çççççççççççooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

ahmet demiş ki;

oyun açılmıyo kardaş

kamer demiş ki;

abı cok ıyı bır oyunnnnn

tekin demiş ki;

abi ya güzel ama biz tekiz

süha demiş ki;

mükemmmmel

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oynu, silah oyunu, silah oyunları yürümeli, yürümeli oyunlar, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen savaş oyunları, yürüyen adam silah oyunları, yürüyen kantır, yürüyen silah oyun, yürüyerek oynanan silah oyunları, yürümeli silah oyunu oyna, yürüyen adam, yürüyen adam silah oyunu, yürüyen adam silah oyunu oyna, yuruyenadamsavaşoyunları, yürümeli tüfek oyunları, yürünebilen savaş oyunları, tirek silah oyunu, yürüyen adam silah, en güzel yürümeli silah oyunları, yürümeli savaş oyunları, yürümeli savaş oyunu, yürüyen ada, silah oyunu oyna, silah oyunu yüreyen, silah oyunu yürümeli, savaş oyunları yürümeli oyna, yürüyen asker oyunu oyna, yürüyen silah oyunları oyna, yürüyen silah oyunu oyna, silah oyunu yürüyen, yürümeli silah, yürüyen adam oyunları, silah oyunu yürüyen adam, yürüyen asker oyunları, giden silah oyunları, yürüyerek silah oyunları, hem yürümeli oyun hem silahlı oyun, kantır oyunları, silah oyunu nişancı indir, taramalı silah oyunu, yürüyebilen silah oyunları, yürüyen adam oyununu oyna, yürüyen asker filmleri, silah oyunları oyna 3d yürüyerek, 3d silah oyunu indirmeden oyna, yürüyen silah oynu, silah oyunlari yuruyen adam, adam silah, adam silah oyunu, adam yürüme oyunları, SİLAH OYUNLARI YÜRÜYEN ARABAYA BİNEN OYUNLARI, yürüyebilen asker oyunları, arabada adam düşmana karşı silah oyunları, yürüyen silahlı asker oyunu oyna, yürüyyen adam silah, asker tabanca oyunları, bok adam silah oyunları, silaş ve adam oyunu, yürüme oyunları, en eski silah oyunları yürümeli, yürüyen adam oyunları oyna silah, gerçek silah oyunları, gerçek silah oyunu oyna yürüyen adamı olan, yürüyen silahlı oyun, yürüyerek adam vurma oyunu, yürüyerek silah oyunları 3 d, insan ve silah oyunu, silahçılık oyunları, silahçılık silahçılık oyunları oyunları, lego oyunları yürümeli silah oyunu oyna, yürümeli oyunlar 3d, yürümeli silah oyunları indir, onile silah oyunları ücretsiz yürümeli, yuruyebılıyorsun tak edebılıyorsun, polis savaşları oyunları 3d, yürüyen adam oyunu, savaş oyunları oyna (yürüyerek), savaş oyunları yürümeli, yürüyen gerçek adam savaşı oyun, YÜRÜYEN SAVAŞ OYUNU, yürüyen silah oyunu indir, yürüyen tüfek oyunu, 3d yürüyen silah oyunları oyuncu com, adam yürüyek silahla tavşan avı, adama silah sıkmaca, binada askerler ile savaş oyunu, bir birine silah sıkmaca, bok adam silah, hem yüriyen ile arabaya binen oyunları, her silahla oyun oyna yürüyerek, içinde hem yürüme hem savaşma, ileriye giden silah adam oyunu, insan silah oyunu indir, İSANLA YÜRÜME VE VURMA OYUN

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss