Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
yakışıklı demiş ki;

abi iyiya

veysel demiş ki;

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllll

zahid demiş ki;

bu oyunu seve seve oynucam

emim demiş ki;

harika

cemal demiş ki;

bu oyun fıstık gimi

ali demiş ki;

aradım oyun bu diyildi

ben demiş ki;

abi çççççççççççooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

ahmet demiş ki;

oyun açılmıyo kardaş

kamer demiş ki;

abı cok ıyı bır oyunnnnn

tekin demiş ki;

abi ya güzel ama biz tekiz

süha demiş ki;

mükemmmmel

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oynu, silah oyunu, silah oyunları yürümeli, yürüyen adam silah oyunları, yürümeli oyunlar, yürüyen savaş oyunları, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen kantır, yürüyen adam, yürüyen adam silah oyunu, yürümeli silah oyunu oyna, yürüyen silah oyun, yuruyenadamsavaşoyunları, yürüyerek oynanan silah oyunları, yürüyen adam silah oyunu oyna, yürümeli tüfek oyunları, tirek silah oyunu, yürünebilen savaş oyunları, yürüyen adam silah, en güzel yürümeli silah oyunları, yürümeli savaş oyunları, yürümeli savaş oyunu, yürüyen adam oyununu oyna, yürüyen silah oyunu oyna, silah oyunu oyna, silah oyunu yüreyen, silah oyunu yürümeli, yürüyen ada, savaş oyunları yürümeli oyna, yürüyen asker oyunu oyna, yürüyen silah oyunları oyna, silah oyunu yürüyen, yürümeli silah, silah oyunu yürüyen adam, yürüyen adam oyunları, yürüyen adam oyunu, yürüyen asker filmleri, giden silah oyunları, yürüyerek silah oyunları, hem yürümeli oyun hem silahlı oyun, kantır oyunları, silah oyunu nişancı indir, taramalı silah oyunu, yürüyebilen silah oyunları, yürüyen asker oyunları, silah oyunları oyna 3d yürüyerek, YÜRÜYEN SAVAŞ OYUNU, 3d silah oyunu indirmeden oyna, silah oyunlari yuruyen adam, adam silah, adam silah oyunu, yürüyen silah oynu, adam yürüme oyunları, SİLAH OYUNLARI YÜRÜYEN ARABAYA BİNEN OYUNLARI, arabada adam düşmana karşı silah oyunları, yürüyerek adam vurma oyunu, yürüyerek silah oyunları 3 d, asker tabanca oyunları, bok adam silah oyunları, silaş ve adam oyunu, yürüme oyunları, yürümeli oyunlar 3d, en eski silah oyunları yürümeli, yürüyebilen asker oyunları, gerçek silah oyunları, gerçek silah oyunu oyna yürüyen adamı olan, yürüyen gerçek adam savaşı oyun, yürüyen silahlı asker oyunu oyna, yürüyyen adam silah, insan ve silah oyunu, silahçılık oyunları, silahçılık silahçılık oyunları oyunları, takımlı silah oyunları, lego oyunları yürümeli silah oyunu oyna, yürümeli silah oyunları indir, onile silah oyunları ücretsiz yürümeli, yuruyebılıyorsun tak edebılıyorsun, polis savaşları oyunları 3d, yürüyen adam oyunları oyna silah, savaş oyunları oyna (yürüyerek), savaş oyunları yürümeli, yürüyen silah oyunu indir, yürüyen silahlı oyun, yürüyen tüfek oyunu, 3d yürüyen silah oyunları oyuncu com, adam yürüyek silahla tavşan avı, adama silah sıkmaca, binada askerler ile savaş oyunu, bir birine silah sıkmaca, bok adam silah, hem yüriyen ile arabaya binen oyunları, her silahla oyun oyna yürüyerek, hiç yüklemedi silah oyunları, ileriye giden silah adam oyunu, insan silah oyunu indir

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss