Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
mehmet demiş ki;

çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllll

sıla demiş ki;

güzel değilmi aşkım

ali demiş ki;

oyun ne zama gelir

Anonim demiş ki;

cokkkkkkkkkkkkkkkkkkguzel oyun

yusif demiş ki;

cok guzel oyunnnnnn

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oyunu, silah oynu, yürüyen adam silah oyunları, silah oyunları yürümeli, yürümeli oyunlar, yürüyen adam, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen savaş oyunları, yürüyen kantır, yürüyen adam silah oyunu, yürümeli savaş oyunları, yürüyen adam silah oyunu oyna, yürüyen adam oyununu oyna, yürüyen asker oyunu oyna, yürüyen adam oyunları, yürüyen ada, silah oyunu yürüyen, yuriyen adm silah oyunu, taramalı silah oyunu, yürüyen adam oyunu, adam silah, yürüyerek silah oyunu, takımlı silah oyunları, yürüyen silah oyunu MEGA SAVAŞI OYUNU OYNA, adam yürüme oyunları, bok adam silah oyunları, silah oyunlaru yürüyerek, silah oyunlari yuruyen adam, yürüyen adam silah oyunları oyna, yurumeli oyunu, yürüyen oyunlar, bütün silah oyunları, silah oyunu adam değişen oyunu, yüreyen askerler, üriyen silah oyunu, uçak silah oyunları, yürüyen adamlı kantır, yürüyebilen ve silah değiştirilebilen silah oyunları, yürüyebilen silah oyunları, yürümeli tüfek oyunu, yürüyüp elinde silahlı tapınak oyunları, yürüyen silah, yürümeli silah oyunu#, yürüyebilen savaş oyunları, yürüyerek adam vurma oyunları, yürüyerek kantır oyunları, yurumeli silah oyunları android, yürüme oyunları silah oyunları, tapanca oyununda adam yeyeni vurmaq, 3d yürümeli silah oyunları, gta lı arabadan çıkmalı adam oyunu oyna silahlı olsun, hareket eden silah adm, hareket etmeli silah oyunu, HARİKA SİLAH OYUNU OPYNA YÜRÜMELİ, hiç yüklemedi silah oyunları, ileriye giden silah adam oyunu, kantır oyunu indir, MAYA ADAM SİLAH OYUNU, gt5 silah oyunları, gerçek insan silah oyunu, adam yürüyebilen kantır oyunları, adamı yürüyen silah oyunları, adamın elindeki silahdan mavi ve kırmızı cıkıyo bir fabirikada oyunları, adamlı silah, adamlı silah oyunu, araba oyunu silak atam içine piecek, bok çıkartan adam silah oyunu, en güzel yürüyen oyunlar, ordu yürüyüş oyunları savaş, seninde adamın olan silahçıllık oyunları, Silah adam, silahla yürüyen adam, silahla yürüyen adam oyunu, Silahlî oyunlar, silahlı oyunlar yürümeli, silahlı yürüyen asker oyunu, tabanca oyunlari, tabanca oyunları oyna, tahtanın uzeri nde yuruyen adqam oyunu, silahçılık sessiz yürü, silahçılık oyunu, silah oyunları 1 kişilik yürüyen adam, silah oyunları av yapma oyunu yürümeli, silah oyunları küçük adam, silah oyunları oyna, silah oyunları oyna 2 yürüyor adam, silah oyunu adamlı, silah oyunu yürümeli silah değiştirme, silah savaş oyunları, takımlı silah oyunu kantır

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss