Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
İSMAIL demiş ki;

OYUN ÇOK GÜZEL DOGUKAN SAMET ARKADAŞIMA KATILIYORUM BAŞKA LEVELER YOKMU

Anonim demiş ki;

hiç birşey açılmıyor

mehmet demiş ki;

çok güzel bir oyun arkadaşlar

RAMAZAN demiş ki;

ÇOK GEÇ AÇILIYOR

kumru demiş ki;

güzell

kumru demiş ki;

güzeelllllllllllllll

ayşe demiş ki;

güzelllll

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, silah oynu, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oyunu, yürümeli oyunlar, yürüyen silahlı oyunlar, yürüyen silah, yürüyen savaş oyunları, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen silah oyun, yürüyerek oynanan silah oyunları, yürümeli silah oyunu oyna, yürüyebilen silah oyunu, yürümeli tüfek oyunları, yürüyen kantır, yürüyerek savaş oyunu, yürünebilen savaş oyunları, en güzel yürümeli silah oyunları, yürüyen silah oyunu oyna, savaş oyunları yürümeli oyna, silah oyunu yüreyen, yürüyerek savaş oyunları, yürüyen silah oyunları oyna, yürümeli savaş oyunu, yürüyen asker oyunları, silah oyunları yürümeli, silah oyunu yürümeli, silah oyunu yürüyen adam, silah oyunu nişancı indir, yürüyen kantır oyunları, yürüyen ada, hem yürümeli oyun hem silahlı oyun, yürüyen silahlı, yuereyen silah oyunu, silahlı oyunlar yürünebilen, yürüyen asker filmleri, kantır oyunları, yürüme oyunları, yürüyen silah oyunu indir, yürümeli silah, yürüyebilen asker oyunları, yuruyebılıyorsun tak edebılıyorsun, yürümeli silah oyunları indir, yürüyebilen asker oyunu, silahlı yürüyen oyun, yürümeli savaş oyunları oyna, yürüyebilen silah oyunları, yürüyebilenli asker kantır oyunu, yürümeli GT5 oyunu, yürümeli oyunlar 3d, silah oyunu yürüyen, SİLAH OYUNLARI YÜRÜYEN ARABAYA BİNEN OYUNLARI, savaş oyunları yürümeli, SAVAŞ OYUNLARI YÜRÜYEN, insan ve silah oyunu, silah ile yürüyerek öldürme oyunu oyna, 3d yürüyen asker oyunu, içinde yürüme olan silah oyunları, yürüyen tüfek oyunu, yürüyen silah oynu, silah ile yüriyerek öldürme oyunu oyna, recevik oyunu yürüsün, yürüyen savaşçı, yürüyerek adam vurma oyunu, yürümelitabanca oyunları, yürümelli mac oyunu, yürüyen ücretsiz silah oyunu indir, yürünebilen silah oyunları, yürüyen tüfek oyun, yürümeli tüfek oynu, yürüyerek adamları öldürme silah oyunları oyna, yürümeli silahlı savaş oyunu, yürümeli silahoyunları, yürüyüşlü silah oyunu, yürüyerek tüfek oyunu, yürümeli silah oyunları yükle, yürüyerek silahlı savaş, yürüyerek silah oyunu, yürüyerek silah oyunları 1 kişilik, yürümeli silah oyunu 3d, yürümeli silah oyunu indirarı, yürüyerek silah oyunları, yürüyerek oynanan savaş oyunları, yürünebilir kantır, yürürken oynanan tüfek oyunları, yürürken oyunları, yürüyen oyun indir, yürüyen asker oyunları kuş beyinli, yürüyen savaş oyunları oyna, yürüyen savaş oyunlar, yuruyen asker oyunu o, yürüyen güzel kantır oyunları, YÜRÜYEN SAVAŞ OYNU, yuruyen polıs oyunu, yürüyen özel güfet oyunu, yürüyen nişan oyunları, yürüyen savaşçılar oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss