Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
yakışıklı demiş ki;

abi iyiya

veysel demiş ki;

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllll

zahid demiş ki;

bu oyunu seve seve oynucam

emim demiş ki;

harika

cemal demiş ki;

bu oyun fıstık gimi

ali demiş ki;

aradım oyun bu diyildi

ben demiş ki;

abi çççççççççççooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oynu, silah oyunu, silah oyunları yürümeli, yürümeli oyunlar, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen kantır, yürüyen savaş oyunları, yürüyen adam silah oyunları, yürüyen silah oyun, yürümeli silah oyunu oyna, yürüyerek oynanan silah oyunları, yürüyen adam silah oyunu, yuruyenadamsavaşoyunları, yürümeli tüfek oyunları, yürüyen adam silah, yürüyerek savaş oyunu, en güzel yürümeli silah oyunları, yürünebilen savaş oyunları, tirek silah oyunu, yürümeli savaş oyunları, yürümeli savaş oyunu, silah oyunu oyna, yürüyen silah oyunları oyna, yürüyen silah oyunu oyna, yürüyerek savaş oyunları, silah oyunu yüreyen, silah oyunu yürümeli, savaş oyunları yürümeli oyna, silah oyunu nişancı indir, silah oyunu yürüyen, yürümeli silah, yürüyebilen silah oyunları, giden silah oyunları, yürüyen asker filmleri, hem yürümeli oyun hem silahlı oyun, yürüyerek silah oyunları, kantır oyunları, silah oyunu yürüyen adam, yürüyen ada, yürüyen adam oyunları, yürüyen asker oyunları, SİLAH OYUNLARI YÜRÜYEN ARABAYA BİNEN OYUNLARI, yürüyen silah oynu, 3d silah oyunu indirmeden oyna, yürüyyen adam silah, yürüme oyunları, yürüyen adam oyununu oyna, adam silah oyunu, yürüyerek adam vurma oyunu, silahçılık oyunları, yürümeli GT5 oyunu, arabada adam düşmana karşı silah oyunları, yürüyebilen asker oyunu, asker tabanca oyunları, en eski silah oyunları yürümeli, taramalı silah oyunu, gerçek silah oyunları, gerçek silah oyunu oyna yürüyen adamı olan, yürüyen adam, YÜRÜYEN SAVAŞ OYUNU, yürüyen tüfek oyunu, içinde yürüme olan silah oyunları, yürüyerek silah oyunları 3 d, insan ve silah oyunu, lego oyunları yürümeli silah oyunu oyna, silahçılık silahçılık oyunları oyunları, silaş ve adam oyunu, onile silah oyunları ücretsiz yürümeli, yürümeli oyunlar 3d, yürümeli savaş oyunları oyna, polis savaşları oyunları 3d, yürümeli silah oyunları indir, savaş oyunları oyna (yürüyerek), savaş oyunları yürümeli, yürüyebilen asker oyunları, yuruyebılıyorsun tak edebılıyorsun, yürüyen adam oyunları oyna silah, yürüyen gerçek adam savaşı oyun, silah ile yüriyerek öldürme oyunu oyna, silah ile yürüyerek öldürme oyunu oyna, yürüyen silah oyunu indir, yürüyen silahlı asker oyunu oyna, yürüyen silahlı oyun, silah oyunları oyna 3d yürüyerek, adam yürüyek silahla tavşan avı, adama silah sıkmaca, bok adam silah, bok adam silah oyunları, bütün silah oyunu oyna yürüyen, canli adam silah oyunu, İSANLA YÜRÜME VE VURMA OYUN, kantır savas oyunları oyna, kantır yürüyen oyunlar, kendi yürüyen savaş oyunu, KOMİKYÜRÜYENADAMOYUNU

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss