Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
mehmet demiş ki;

çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllll

sıla demiş ki;

güzel değilmi aşkım

ali demiş ki;

oyun ne zama gelir

Anonim demiş ki;

cokkkkkkkkkkkkkkkkkkguzel oyun

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oyunu, silah oynu, yürüyen adam silah oyunları, silah oyunları yürümeli, yürüyen adam, yürümeli oyunlar, yürüyen savaş oyunları, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen adam silah oyunu, yürüyen kantır, yürümeli savaş oyunları, yürüyen adam silah oyunu oyna, yuruyenadamsavaşoyunları, tirek silah oyunu, yürümeli savaş oyunu, yürüyen adam oyununu oyna, yürüyen adam silah, yürüyen silah oyunu oyna, silah oyunu yüreyen, silah oyunu yürümeli, silah oyunu oyna, silah oyunu yürüyen, yürüyen ada, yürüyen adam oyunları, yürüyen asker oyunu oyna, taramalı silah oyunu, yürüyen adam oyunu, giden silah oyunları, yürüyerek silah oyunu, hem yürümeli oyun hem silahlı oyun, kantır oyunları, silah oyunu nişancı indir, silah oyunu yürüyen adam, yuriyen adm silah oyunu, yürümeli silah, yürüyebilen silah oyunları, yürüyen asker filmleri, yürüyerek silah oyunları, silah oyunları oyna 3d yürüyerek, 3d silah oyunu indirmeden oyna, yürüyen silahlı asker oyunu oyna, adam silah, silah oyunlari yuruyen adam, adam silah oyunu, adam yürüme oyunları, SİLAH OYUNLARI YÜRÜYEN ARABAYA BİNEN OYUNLARI, takımlı silah oyunları, yürüyen adam oyunları oyna silah, arabada adam düşmana karşı silah oyunları, yürüyen silahlı oyun, yürüyerek silah oyunları 3 d, asker tabanca oyunları, bok adam silah oyunları, silah oyunlaru yürüyerek, silahçılık oyunları, yürüme oyunları, en eski silah oyunları yürümeli, yürüyebilen asker oyunları, gerçek silah oyunları, gerçek silah oyunu oyna yürüyen adamı olan, yürüyen tüfek oyunu, insan ve silah oyunu, silahçılık silahçılık oyunları oyunları, silaş ve adam oyunu, lego oyunları yürümeli silah oyunu oyna, yürümeli silah oyunları indir, onile silah oyunları ücretsiz yürümeli, polis savaşları oyunları 3d, savaş oyunları oyna (yürüyerek), savaş oyunları yürümeli, yürüyen gerçek adam savaşı oyun, YÜRÜYEN SAVAŞ OYUNU, yürüyen silah oyunu MEGA SAVAŞI OYUNU OYNA, yürüyerek adam vurma oyunu, yürüyyen adam silah, Adam oyunları indir Adam oyunları indir, adam yürüyebilen kantır oyunları, adam yürüyek silahla tavşan avı, adama silah sıkmaca, asker oyunu, asker oyunu kus beyinli, binada askerler ile savaş oyunu, bir birine silah sıkmaca, bok adam silah, gta lı arabadan çıkmalı adam oyunu oyna silahlı olsun, gta türk gerçek oyunu oyna yürüye bilen adam, güzel silah oyunu yürümeli, hareket eden silah adm, hareket eden silah oyunları, hareket etmeli silah oyunu, HARİKA SİLAH OYUNU OPYNA YÜRÜMELİ, hem yüriyen ile arabaya binen oyunları, her silahla oyun oyna yürüyerek, hiç yüklemedi silah oyunları, ileriye giden silah adam oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss