Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
yakışıklı demiş ki;

abi iyiya

veysel demiş ki;

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllll

zahid demiş ki;

bu oyunu seve seve oynucam

emim demiş ki;

harika

cemal demiş ki;

bu oyun fıstık gimi

ali demiş ki;

aradım oyun bu diyildi

ben demiş ki;

abi çççççççççççooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

ahmet demiş ki;

oyun açılmıyo kardaş

kamer demiş ki;

abı cok ıyı bır oyunnnnn

tekin demiş ki;

abi ya güzel ama biz tekiz

süha demiş ki;

mükemmmmel

Anonim demiş ki;

cok guzel oyun

şahin demiş ki;

abi oyun güzelde canım hemen bitiyo bee

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oyunu, silah oynu, yürüyen adam silah oyunları, silah oyunları yürümeli, yürümeli oyunlar, yürüyen adam, yürüyen savaş oyunları, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen adam silah oyunu, yürüyen kantır, yürüyen adam silah oyunu oyna, yuruyenadamsavaşoyunları, yürümeli savaş oyunları, yürüyerek oynanan silah oyunları, yürümeli savaş oyunu, yürüyen adam oyununu oyna, yürüyen adam silah, tirek silah oyunu, yürüyen silah oyunu oyna, silah oyunu yürüyen, yürüyen ada, silah oyunu yüreyen, yürüyen asker oyunu oyna, silah oyunu oyna, silah oyunu yürümeli, yürüyen adam oyunları, savaş oyunları yürümeli oyna, yürüyen silah oyunları oyna, yürüyebilen silah oyunları, yürüyen asker oyunları, yürüyerek silah oyunları, taramalı silah oyunu, yürümeli silah, giden silah oyunları, yürüyerek silah oyunu, hem yürümeli oyun hem silahlı oyun, silah oyunu nişancı indir, kantır oyunları, silah oyunu yürüyen adam, yürüyen adam oyunu, yürüyen asker filmleri, silah oyunları oyna 3d yürüyerek, 3d silah oyunu indirmeden oyna, yürüyebilen asker oyunları, yürüyen silah oyunu MEGA SAVAŞI OYUNU OYNA, silah oyunlari yuruyen adam, adam silah, adam silah oyunu, adam yürüme oyunları, SİLAH OYUNLARI YÜRÜYEN ARABAYA BİNEN OYUNLARI, takımlı silah oyunları, YÜRÜYEN SAVAŞ OYUNU, arabada adam düşmana karşı silah oyunları, yürüyyen adam silah, asker tabanca oyunları, bok adam silah oyunları, silahçılık oyunları, yürümeli silah oyunları indir, en eski silah oyunları yürümeli, yürüyen adam oyunları oyna silah, gerçek silah oyunları, gerçek silah oyunu oyna yürüyen adamı olan, yürüyen silahlı asker oyunu oyna, insan ve silah oyunu, silahçılık silahçılık oyunları oyunları, silaş ve adam oyunu, yürüme oyunları, yürümeli oyunlar 3d, lego oyunları yürümeli silah oyunu oyna, onile silah oyunları ücretsiz yürümeli, polis savaşları oyunları 3d, yürüyen gerçek adam savaşı oyun, savaş oyunları oyna (yürüyerek), savaş oyunları yürümeli, yürüyen silahlı oyun, yürüyen tüfek oyunu, yürüyerek adam vurma oyunu, yürüyerek silah oyunları 3 d, 3d yürüyen silah oyunları oyuncu com, adam yürüyebilen kantır oyunları, adam yürüyek silahla tavşan avı, asker oyunları yükle, asker oyunu, asker oyunu kus beyinli, binada askerler ile savaş oyunu, gt5 silah oyunları, gta lı arabadan çıkmalı adam oyunu oyna silahlı olsun, gta türk gerçek oyunu oyna yürüye bilen adam, güzel silah oyunu yürümeli, hareket eden silah adm, hareket eden silah oyunları, hareket etmeli silah oyunu, HARİKA SİLAH OYUNU OPYNA YÜRÜMELİ, hem yüriyen ile arabaya binen oyunları, her silahla oyun oyna yürüyerek

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss