Sponsor Reklam
Yürüyen Adam SilahOyun Görseli

Yürüyen Adam Silah

Yürüyen Adam Silah oyunu ile ateş ederek asker vurma… Küçük Dev Ordu oyunu minik kahramanları konu almaktadır. Bu oyun ile minik kahramanların diyarına yolculuk yapmaya hazır mısınız? Köyleri düşmanlar tarafından ele geçirilmek istenen minik kahramanları çok zorlu bir mücadele beklemektedir. Köy lideri tarafından oluşturulan ordu ile düşman askerlerini öldürmeniz istenmektedir. Bu arada oyun geliştirmeli bir oyundur. Yani shop bölümüne girerek ilk bölümler için yeterli olan yay ve oku alabilirsiniz. Bu ok sayesinde düşman askerlerini kayıp vermeden öldürebilirsiniz. Ayrıca oyunda skil-savunma bölümü de mevcuttur. Bu bölüm formation diye geçmektedir. İlerleyen bölümlerde bu alanı sıklıkla kullanmanız gerekecektir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar diliyoruz.

Nasıl Oynanır?

Küçük Dev Ordu oyunu Mouse ve klavyenin yön tuşu ile eş zamanlı kontrol edilerek oynanır. Mouse ile oyunda askerlerinizi ve atak güçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsor Reklam
mehmet demiş ki;

çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllll

sıla demiş ki;

güzel değilmi aşkım

ali demiş ki;

oyun ne zama gelir

Anonim demiş ki;

cokkkkkkkkkkkkkkkkkkguzel oyun

yusif demiş ki;

cok guzel oyunnnnnn

Oyun için aramalar

yürüyen silah oyunu, yürümeli silah oyunları, yürüyen sihlacılık, yürüyen silah oyunları, YÜRÜMELİ SİLAH OYUNU, silah oyunu, silah oynu, yürüyen adam silah oyunları, silah oyunları yürümeli, yürümeli oyunlar, yürüyen adam, yürümeli silah oyunları oyna, yürüyen savaş oyunları, yürüyen kantır, yürüyen adam silah oyunu, yuruyenadamsavaşoyunları, yürümeli savaş oyunları, yürüyen adam silah oyunu oyna, yürümeli savaş oyunu, tirek silah oyunu, yürüyen adam oyununu oyna, yürüyen adam silah, yürüyen asker oyunu oyna, yürüyen ada, yürüyen adam oyunları, silah oyunu oyna, silah oyunu yürümeli, silah oyunu yürüyen, taramalı silah oyunu, yürümeli silah, yürüyen adam oyunu, giden silah oyunları, yürüyerek silah oyunları, yuriyen adm silah oyunu, yürüyebilen silah oyunları, yürüyerek silah oyunu, silahçılık oyunları, 3d silah oyunu indirmeden oyna, silahçılık silahçılık oyunları oyunları, adam silah, adam silah oyunu, silaş ve adam oyunu, adam yürüme oyunları, yürüyen silahlı asker oyunu oyna, takımlı silah oyunları, arabada adam düşmana karşı silah oyunları, yürüyen gerçek adam savaşı oyun, asker tabanca oyunları, yürüyen silahlı oyun, yürüyyen adam silah, bok adam silah oyunları, en eski silah oyunları yürümeli, gerçek silah oyunları, gerçek silah oyunu oyna yürüyen adamı olan, lego oyunları yürümeli silah oyunu oyna, onile silah oyunları ücretsiz yürümeli, polis savaşları oyunları 3d, savaş oyunları oyna (yürüyerek), yürüyen adam oyunları oyna silah, silah oyunları oyna 3d yürüyerek, YÜRÜYEN SAVAŞ OYUNU, silah oyunlari yuruyen adam, yürüyen silah oyunu MEGA SAVAŞI OYUNU OYNA, silah oyunlaru yürüyerek, yürüyerek adam vurma oyunu, yürüyerek silah oyunları 3 d, 3d yürüyen silah oyunları oyuncu com, adam silah filmleri, adamı yürüyen silah oyunları, adamı yürüyen silah oyunu, adamın elindeki silahdan mavi ve kırmızı cıkıyo bir fabirikada oyunları, adamlar silahlı oyunu çıksın, bok adam silah, bok çıkartan adam silah oyunu, bütün silah oyunları, bütün silah oyunu oyna yürüyen, canli adam silah oyunu, dünyanın en güzel taramalı tüfek silah oyunları dünyanın en güzel taramalı tüfek silah oyunları, hareket eden silah oyunları, hareket etmeli silah oyunu, HARİKA SİLAH OYUNU OPYNA YÜRÜMELİ, hem yüriyen ile arabaya binen oyunları, her silahla oyun oyna yürüyerek, hiç yüklemedi silah oyunları, ileriye giden silah adam oyunu, kantır oyunu indir, kantır yürüyen oyunlar, KOMİKYÜRÜYENADAMOYUNU, küçük adamlar silah oyunu hırsızlar, küçük tüfek oyunları, masın sılah oyun, MAYA ADAM SİLAH OYUNU, normal silah oyunları, ordu yürüyüş oyunları savaş, silah oyunu hem yürümeli hem vurmalı, Silah oyunu oyna Silah oyunu oyna Silah oyunu oyna, silah oyunu oyna yürüyen, silah oyunu yürümeli silah değiştirme, silah savaş oyunları, silah ve insan oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2016 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss