Sponsor Reklam
Zombi Ezmece 2 Oyun Görseli

Zombi Ezmece 2

Zombi ezmece 2 oyunu geçen yıl en çok oynanan oyunlar arasında yer alan oyunun ikinci versiyonudur. 2013 yılına damga vuran bu oyun 3 farklı etaptan oluşmaktadır. Zombilerin istila ettiği bir kasabada mahsur kalan son insanın kurtulma çabasını konu alan oyunumuzda sizlere büyük görev düşüyor. Önce zayıf ve yavaş arabalarla başlıyorsunuz daha sonra siz etap içinde iletleyip zombileri öldürdükçe para kazanarak arabanızı modifiye edip özellik alıyorsunuz. İyi eğlenceler..

Sponsor Reklam
aziz demiş ki;

iyi bir oyun ama fdevamı gelse daha iyi olacak

burhan coban demiş ki;

cok guzel

Oyun için aramalar

reel oyun, zombi ezmece 2013, zombi ezmece, zombi ezmece2, zombi ezmece sınırsız para, zombi ezmece 2014 oyna, yhs-elex_22find, reel oyunlar, reel oyun zombi ezmece, zombi ezmece 2 oyna, zombi ezmece 2013 oyna, reel yarışları zombi ezmece, reel oyunları, zombiezmece2, zombi ezmece oyunu, modifiyeli zombi ezmece, zombi ezmece 2014 part 2, 2012 zombi ezmece, KANAL D OYUNLAR, zombi ezmece oyunu oyna, reel oyun oyna, zombi ezmece 2012 oyunu indir, yhsm-inucbr_001, zombi ezmece sınırsız, Arabayla Zombi Ezmece 2014, zombi ezmece reel oyun, zombi ezmece sınırsız para 2014, zombi ezmece oyunu 3, direksiyon zombi ezmece, zombi ezmece indir, EN SON ZOMBİ EZMECE, Reeloyunlarıoyna, reel yarış oyunları zombi ezmece, reel oyun zombi, zombi ezmece 2 sınırsız para oyunu oyna, zombi ezmece 2010 oyna, zombi ezmece 2012 OYUNUOYNA, reel oyun net, zombi ezmece 2014 indir, reeal doyun, zombi ezmece 2015 oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.

gizlilik politikası - sitemap - rss