Zombi Ezmece 2

Zombi ezmece 2 oyunu geçen yıl en çok oynanan oyunlar arasında yer alan oyunun ikinci versiyonudur. 2013 yılına damga vuran bu oyun 3 farklı etaptan oluşmaktadır. Zombilerin istila ettiği bir kasabada mahsur kalan son insanın kurtulma çabasını konu alan oyunumuzda sizlere büyük görev düşüyor. Önce zayıf ve yavaş arabalarla başlıyorsunuz daha sonra siz etap içinde iletleyip zombileri öldürdükçe para kazanarak arabanızı modifiye edip özellik alıyorsunuz. İyi eğlenceler..

* Reklam *
Reklam
aziz demiş ki;

iyi bir oyun ama fdevamı gelse daha iyi olacak

burhan coban demiş ki;

cok guzel

* Reklam *

Paylaş

Oyun için aramalar

zombi ezmece, zombi ezmece2, zombi ezmece 2013, zombi ezmece 2014 oyna, yhs-elex_22find, zombi ezmece 2 oyna, zombi ezmece 2013 oyna, ZMECE2, zombi ezmece 2012, zombi araba ezmece, zombi ezmece oyunu indir, araba zombi ezmece, zombi ezmece oyunu, zombi ezmece oyunu 2013, zombilere ezme ekibi, kanal d oyunları arabayla zombi ezmece oyunu 2, arabayla zombi ezmece 2, zombi ezmece oyna, reeloyun, zombi ezmece oyunu 2, zombi ezmece 2012 oyununu indir, reel oyun zombi ezmece, zombi ezmece 2013 part 2, zombi ezmece oyun net, www zombiezmece net, zombi ezmece 5, zombi ezmece 10, zombi ezmece 2014 part 2, zombi ezmece 2013 temp run 2 oyunu oyna, zombi ezmece 2013 part 2 oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2013 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi.