2013 Dünya KupasıOyun Görseli

2013 Dünya Kupası

2013 Dünya kupası futbol oyunu 3D kalitede çok etkileyici ve gerçeğini aratmayacak bir oyundur. Oyunumuzun yüklenmesi tamamlandıktan sonra PLAY butonuna basarak takım seçimi yapıyoruz. Bayraklar yardımı ile takımızı seçerek müsabakalara başlıyoruz. Futbolcuların kontrolü için klavye kullanmamız gerekli. Topu ayağında tutan futbolcumuzu yön tuşları ile yeşil saha üzerinde yönlendiriyoruz. Pas atmak için X ve N tuşlarını kullanıp karşı kaleye ataklarımıza başlıyoruz. Şut çekmek içinse C ve M tuşlarını kullanıyoruz. Takımını seç kupayı kap!

Oyun için aramalar

3d dnya kupas, 2013 dünya kupası oyunu, 2013 dünya kupası, dünya kupası 2013, 2013 dünya kupası oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss