2014 Ateş ve Su 9Oyun Görseli

2014 Ateş ve Su 9

Sevilen kahramanlarımız 2014 Ateş ve Su 9 oyunu ile yine sizleri eğlendirmek için geldiler. Arkadaşlarınızla bilgisayar başında keyifli zaman geçirmek için en çok tercih ettiğiniz oyunlardan olan Ateş ve Su Mega Oyun farkı ile en güncel versiyonları ile sizleri eğlendirmeye devam ediyor. Kahramanlarımız yine bir birinden zorlu bölümler ve birbirine yardım etmek isteyen iki karakterle sizlerle. Tek başınıza oynamaktan sıkılacağınız ancak arkadaşlarınızla oynarsanız keyif alacağınız muhteşem bir oyun. Ateş karakterimizi yön tuşları ile kontrol ederken, Su karakterimizide w,s,a,d tuşları ile kontrol edebiliyorsunuz. Kilitli kapılar ve anahtarlı asansörlerin çalışması için bir birinize yardım etmelisiniz! Eğer oyunculardan birisi ölürse tekrar baştan başlıyorsunuz.

Oyun için aramalar

ateş ve su 2014, su ve ateş 2014

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss