2014 Dünya Frikik KupasıOyun Görseli

2014 Dünya Frikik Kupası

2014 Dünya Frikik Kupası oyunumuz dünya çapında düzenlenen bir frikik kupasında birinci olmak için takınızı seçerek rakip takımları çekilen frikik atışlarında gol sayısı ile geçerek şampiyon olmayı amaçlayan bir futbol oyunudur. Maceraya başlarken öncelikle dünya listesinden bir takım seçiyoruz daha sonra bu takıp kendi grubunda takımlarla eşleşiyor ve ilk müsabekaya başlıyoruz. Frikik çekmeden önce 4 farklı ayarı mouse yardımı ile yapacağız bu ayarlar topun gideceği yön, verileek falso, şutun hızı ve yüksekliğini ayarlamamızı sağlayan ayarlardır. Rakipleriniz çok zorlu ve gerçekten dünyada kendini ispatlamış takımlar bu yüzden dikkatinizi oyunu verin ve şampiyonluk kupasını siz kaldırın!

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss