2016 süper pist yarışOyun Görseli

2016 süper pist yarış

Dünyanın en güzel ülkelerinden olan İngiltere’de oynayacağınız araba oyunumuza hoş geldiniz. Ücretsiz oyun, çok keyif alacağınız muhteşem bir yarış oyunudur. Oyun içerisinde yarış yapacağınız sekiz adet pist bulunuyor. Yarışlarda bir grup araba ile yarışarak hem eğlenip hem de hırsınızı ortaya koyabileceksiniz. Bu oyunu oynarken klavyenizin yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Oyun içerisinde elde ettiğiniz başarılar ve kazandığınız puanlar sayesinde yeni bölümlerde kullanacağınız yeni arabaları satın alabilirsiniz. Bu oyunda da dikkat ve beceri çok önemlidir. Ne kadar dikkatli ve iyi oyun oynarsanız, o kadar yüksek puanlar ile oyunu geçebilirsiniz. Yarış içerisinde sürenizi öğrenmek için ekranın sağ tarafındaki göstergeye bakabilirsiniz. Oyunumuzda bol şanslar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss