3d Araba FutboluOyun Görseli

3d Araba Futbolu

3d Araba Futbolu oyunu Unity3d player gerektirir, eklenti tarayıcınızda yüklüyse zaten oyun yüklenmeye başlayacaktır. 3D oyunlar dosya boyutu olarak büyük olduğu için bilgisayarınıza indirilmesi zaman alır bu yüzden sabırlı olun. Oyunumuzun yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra Championship butonu ile kendi turnuvamızı başlatıyoruz. Araçlarımız için modifiye sayfası geliyor burada kaleci ve oyuncu olacak araçlara özellik alıyoruz ve Next butonuna tıklıyoruz. Ülke seçimi yapıyoruz daha sonra saha seçimi geliyor oradan oynamak istediğiniz büyüklüğü seçip Next butonuna basarak ilerliyoruz ve Play Match butonu ile oyunu başlatıyoruz. Araçlar sahada ve maç başlıyor. D tuşu ile şut çekiyoruz S tuşu ile pas veriyoruz C tuşu ilede topa en yakın aracı seçiyoruz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss