3D Askeri SavunmaOyun Görseli

3D Askeri Savunma

Mevzide nöbettesiniz ve düşman askerleri ansızın saldırya geçiyor. 3D askeri savunma oyunu amacı sizin bu mevzide karşıdan gelen düşmanları öldürmeniz ve askeri sahanın güvenliğini sağlamanız. Makinalı bir tüfekle mevziye doğru yaklaşan düşman askerleri, tanklar, asker taşıyan araçları, helikopterleri ve diğer düşman araçlarını yok etmelisiniz. Her bölümde farklı alanlardan düşman askerleri daha çok ve hızlı şekilde gelmeye devam ediyor. Havadan size yardım olacak atılan yıldızları ve sağlık çantalarını kaçırmamaya dikkat edin. Makinalı tüfeğinizi mouse ile kontrol edebilirsiniz, ateş etmek için mouse sol tuşuna sürekli basılı tutmanız yeterli olacaktır.

Not : Oyun boyutu 20MB. bu yüzden yüklenmesi biraz zaman almaktadır, sabırlı olun.

savasçı demiş ki;

oynadımğım en iyi oyun

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss