3D Counter Strike 1.6Oyun Görseli

3D Counter Strike 1.6

Bilgisayar oyunları arasında yıllardır en çok oynananlar arasında olan 3D Counter Strike 1.6 oyunu sürümü ücretsiz ve online olarak oynayabileceğiniz şekilde sizlerle. Oyun dosya boyutu olarak büyük yüzden yüklenmesi zaman alıyor. Sabırlı olun ve oyunun yüklenmesini bekleyin. Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra Single player modunu seçerek evde botlarla tek başınıza oynayabilirsiniz. Mod seçimi yapın daha sonra harita seçeceksiniz en çok sevdiğiniz haritaların yanı sıra farklı ve güzel haritalarda var. Harita seçiminden sonra oyun başlıyor ve sizden hangi ekipte olmak istediğinizi öğrenmek isteyen bir ekran geliyor buradan da ekip seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Kontrol için yine W S A D ve farenizi kullanacaksınız. Mermi bitince doldurmak için R tuşuna basmanız yeterli.

gunka demiş ki;

cox pisdi

Oyun için aramalar

3d oyunlar counter strike 1 6

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss