3D Gerçek Araba SürmeOyun Görseli

3D Gerçek Araba Sürme

Şehir ortamında 3D Gerçek araba sürme oyunu hem şöförlük hemde dikkat gerektiren bir oyun. 3 farklı etapı var bu etaplarda size verilen görevleri polise yakalanmadan ve trafik kurallarına uyarak tamamlamanız gerekiyor. Oyunda 2 farklı model araç seçeneği var bunlardan birisi mercedesin spor modeli CLK350 olurken diğer araç Fiat punto. Sehir içi hız limitlerine uyulması gereken bir oyun olduğunu unutmadın radarlara yakalanmayın. Farklı kamera ile sürüş modunda arabayı kullanabiliyorsunuz. Kamera modunu değiştirmek için C tuşuna basmanız yeterli. Sinyal vermek için Z ve X tuşlarını kullanmalısınız. Dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta şehir içi hız levhalarında yazan hız sınırına uymanız gerekmesidir. Eğer hız levhasında belirtilen sınırı aşarsanız şikayet edilir ve hemen yakalanarak görevi tamamlamadan tekrar başa dönersiniz.

serdar kaya demiş ki;

ÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKK GGGGGGGGGG ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ ZZZZZZZZZZ EEEEEEEEE LLLLLLLLLL

hakan demiş ki;

güzel baya bi

hanzade topcu demiş ki;

bekliyorum ama kesinlikle güzel bir oyundur.

ahme t işik demiş ki;

güzelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Oyun için aramalar

3d gerçek araba sürme

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss