3D Gladyatör Araba SavaşıOyun Görseli

3D Gladyatör Araba Savaşı

3D Gladyatör Araba Savaşı oyunu etkileyici görsel efektleri ve ses efektleri ile heyecanı gerçekmiş gibi yaşamanıza olanak sağlıyor. Oyunumuzun yüklenmesi tamamlandıktan sonra PLAY butonu ile oyunu başlatıyoruz. Dört Gladyatör araba ile başlayan ilk etapla heyecan doruğa çıkıyor. Arenada baze özellikler beliriyor bunları toplamak hem rakiplerinize ağır hasarlar vermenize yardımcı oluyor hemde puan yükseltiyor. Mavi renkteki özellik kalkan özelliği ilk alan her zaman daha şanslı. Kırmızı renk aracınızın zararını onarıyor, yeşil renkte çıkan bonuslarda yüksek puanlar kazandırıyor. Bütün rakiplerinizi öldürüp arenadan birinci olarak çıkmalısınız.

Oyun için aramalar

oyunlar600, 600 oyun, gladyatör araba savaşı

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss