3D Katil KamyonOyun Görseli

3D Katil Kamyon

3D katil kamyon oyunu 8 levellik bir jeep oyununa hazır mısınız? Oyunun amacı engellerin üzerinden fırlayıp aracınızı ters devirmeden haritanın diğer ucuna ulaşmaktır. Fakat engeller üst üste dizildiğinden dolayı tek amaçları sizin hızınızı yavaşlatıp oyunun sonuna vardırmamak oluyor. Oyun da bulunan titreşim de engellere çarptığınız zaman aracınızın yavaşladığına işarettir. Eğer yol esnasında durursanız veya frene basarsanız direk oyundan elenirsiniz ve tekrar oynamak zorunda kalırsınız. 8 levelde de amaçlar hep farklıdır. Başlangıçta size sunulan iki aracın da modeli aynıdır. Sadece arada bulunan şey renk farkıdır. Her level için belirli bir süre verilir. İlk etapta ki süre 30 ise, bir diğer etapta 45 saniye olabilir. Siz gaza bastığınız an süreniz başlar ve durmaz. İyi oyunlar.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss