3D Otobüs Park EtmeOyun Görseli

3D Otobüs Park Etme

Bir otobüs terminalinde otobüslerin parkından sorumlu 3D Otobüs Park Etme oyunu ile sizden yardım istiyor. Onsekiz etaptan oluşan oyunda ilk etaplar kolay ve süresi uzun, sonraki etaplarda gerek park edeceğiniz yere ulaşmanızda ki engeller gerekse süre sorunu ile karşılaşıyorsunuz ve oyun zorlaşıyor. Otobüsün iyi manevralar yapması için hızlı olması gerek, iki farklı kamera açısı ile otobüsü kullanabiliyorsunuz. Yön tuşları veya W,S,A,D tuşları ile otobüsü yönlendirebilirsiniz. Boşluk tuşu el frenidir ani fren yapmanız gerekirse kullanırsınız. Klavyede 1 tuşu ve 2 tuşunu kullanarak kamera açısını değiştirebilirsiniz. Diğer 3D Otobüs Park Etme oyunlarına bakarak 2013 yılında çıkan en iyi oyun diyebiliriz.

Anonim demiş ki;

bu oyunlar cok pis saka

MEHMET demiş ki;

SLM

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss