Aborjinli KardeşlerOyun Görseli

Aborjinli Kardeşler

Aborjinli Kardeşler kemik toplama oyunu… Aborjinli Kardeşler oyunu iki kişinin keyifle oynayabileceği oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunda bir yeşil kıyafetli zenci, birde kırmızı kıyafetli beyaz tenli karakter bulunuyor. Bu iki karakter kardeş ve her yere beraber gidiyor. Oyundaki amacımız ise zenci olan kardeşin yeşil renkli kemikleri almasıyken, beyaz tenli kardeşinde kırmızı renkli kemikleri almasıdır. Bunları tamamladığınızda yeni bir bölüme geçebiliyorsunuz. Oyunda iki farklı karakter olduğu için iki farklı yönlendirme bulunuyor. Zenci aborjin yön tuşları ile hareket ederken, beyaz tenli olan aborjin W, A, S ve D ile hareket ediyor. Oyunu tamamlayabilmek için iki kardeşi uyumlu bir şekilde yönetmek gerekiyor. Özellikle birbirlerinin üzerine çıkarak pek çok engeli geçmeleri bunun en güzel örneğidir. Biraz oynadıktan sonra oyunu hemen anlayabiliyorsunuz

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss