Araba ÇarpıştırmaOyun Görseli

Araba Çarpıştırma

Farklı pistlerde araba çarpıştırma ve rakiplerini yok ederek puan toplamanız gerekli. İlk bölümde zayıf bir arabanız var sağ üst köşede kaç araba yok etmeniz gerektiği yazıyor yeterli sayıya ulaşınca yeni arabalar açılıyor. Her bölümün süre sınırı var bu süre sınırını çok iyi kullanmalısınız, pistte karşınıza çıkan saat, güç ve tamir simgelerini toplayarak aracınızı daha uzun süre sağlam bir şekilde tutmanız lazım. Eğer erkenden arabanız parçalanırsa eleniyorsunuz.

Anonim demiş ki;

çok çok çok çok çok çok çok guzele

oyun kralı demiş ki;

oyun muhteşem

bjk demiş ki;

harika

Oyun için aramalar

araba çarpıştırma oyunu 3d, araba çarpıştırma oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss