arabayı içinden sürmeOyun Görseli

arabayı içinden sürme

arabayı içinden sürme oyunu, film setlerinin renkli dünyasını hiç merak etmiş miydin? Cevabın evetse bu oyun tam sana göre çünkü bu oyunda bir araba dublörünü canlandırman gerekiyor. Başlangıçta 3 araçtan dilediğini seçebilirsin ve ardından aracına ait atmana yaparken işine yarayacak özellikleri değiştirebilirsin. Hepsini tamamladıktan sonra “go” seçeneği oyuna giriş yapmanı sağlayacaktır. Oyun esnasında yön tuşları ile hakimiyetini sağlaman yeterli olacaktır. Yönetmen sana 3 adet atlayış hakkı tanıyacak mümkün olduğunca çok yere zarar vermen gerekiyor ayrıca havada bulunan “$” simgeli paraları topladıkça puanının ne kadar artacağına inanamayacaksın. Performansını arttırmak sabrına ve dikkatine bağlı bu yüzden oyunun başından itibaren çok dikkatli olmalısın. Başarılı olduğun her aşama seni bir sonraki aşamaya taşıyacaktır. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Oyun için aramalar

arabanın içinden sürme oyunu, içinden araba sürme oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss