arabayla araba patlatmaOyun Görseli

arabayla araba patlatma

kırmızı dev teker arabayla araba patlatma ve ezme oyunu 2016, devasa boyutlarda olan canavar kamyon ile bir oyuna ne dersiniz? Hemen başlayacağınız bu ücretsiz oyunumuzda canavar kamyon kullanarak, birçok görevi yerine getirmeniz gerekiyor. On iki güzel ve eğlenceli bölümden oluşan oyunda size dört adet canavar araba verilecek. Bu arabalardan sadece birincisinin kilidi açık olarak oyuna başlayacaksınız. Oyunda size verilen aracı kontrol edebilmek için, klavyenizin sağ tarafında bulunan yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Yolunuza çıkan bombaları patlatıp, diğer küçük araçları parçalamanız gerekiyor. Hurda araçlar sıra ile veya üst üste dizilmiş olarak karşınıza çıkacak. Bölümler ilerledikçe, oyun içerisindeki zorluk ve engelleriniz de artacak. Engelleri geçmek için dikkatli ve hızlı olmanız gereken oyunda başarılar dileriz.

ali demiş ki;

Reyis

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss