arabayla hediye toplamaOyun Görseli

arabayla hediye toplama

Yıl başı deyince akla, hediyeler, yıl başı ağacı ve Noel baba geliyor. Bu güzel oyunumuzda yıl başı temalı bir oyun oynayacaksınız. Oyunda Noel baba yıl başında çocuklara hediye dağıtmak için sevimli geyikleri ile gökyüzünde uçarken, hediyelerini arabadan düşürüyor. Daha sonra yola inan Noel baba normal bir araç ile hediyeleri yoldan tekrar toplamaya çalışıyor. Bu oyunda siz Noel babayı yönlendirerek ona yardımcı olacaksınız. Aracı yönlendirebilmek için, klavyenizin sağ tarafında bulunan yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Karlı yolda, yolun kenarına park edilmiş araçlar bulunuyor. Dikkatli olup o araçlara çarpmamaya çalışacaksınız. Yoksa oyunda yenik sayılır ve oyuna tekrar başlamak durumunda kalırsınız. Bol şanslar diliyoruz.

sevinc demiş ki;

haya oynayamadim acmiyor

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss