Balık KurtarmaOyun Görseli

Balık Kurtarma

Balık Kurtarma Oyunu. Eğlence oyunları kategorimizin ilginç bir oyunu ile sizlerleyiz. Oyunumuzun ismi Balıkları kurtarma dır. Balık sever bir kişiliğe sahipseniz bu oyunda tam size göre. Oyunumuzun amacı oldukça basittir. Karşınızdaki insan balık akvaryumunuzdan balığı alıp sıcak tavaya fırlatmaktadır. Sizin buradaki göreviniz o balıkları tek tek kurtarmaktadır. Balığı tavaya attığı anda siz de hızlıca hamle yapıp o tatlı balığı kurtarmalısınız. Bu oyun da unutmayın ki ne kadar hızlı balığı kurtarırsanız o kadar çok puan kazanırsınız. Örnek vermek gerekilir. Balık tavaya atıldığında 1 kez zıplamaktadır, o zıplama esnasında hemen balığı kurtarırsanız size 100 puan verir. Ama siz balık atıldıktan 10 saniye sonra kurtarırsanız çok çok az puan verir. 10 saniyeyi de geciktirir seniz balık ölür ve puan alamasınız. Oyun ilerledikçe balıkların tavaya atıldıktan sonra ki yaşama süreleri de azalır. Bu oyunda oldukça hızlı ve pratik olmalısınız. Balığı en hızlı şekilde en doğru yerinden alıp hemen akvaryuma atmak zorundasınız. Balık kurtarma oyunu ilerledikçe rakibinizde balıkları hızlı hızlı atmaktadır. Yani yeri gelecek aynı anda 2 balığı bile kurtarmanız gerekebilecek. Bu oyunda hızlı ve çevik olan daima kazanmaktadır. Oyun oynatmanın en yeni adresi olarak sizlere her zaman daha kaliteli oyunlar sunmaya devam edeceğiz. Bu kaliteyi oyunlardan haberdar olabilmek için varsayılan tarayıcınızdan sitemizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklemekten daha iyi bir seçenek olan, ana sayfa yapma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Balıkları kurtarma oyununu oynarken bol eğlenceli dakikalar dileriz.

melike demiş ki;

idare eder ???????????

melike demiş ki;

fena değil (idare eder)

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss