Bay KoşucuOyun Görseli

Bay Koşucu

Bay Koşucu oyunu hızlı koşan ve tehlikeli maceralara hazırlıklı olan bir maceracıyı konu alıyor. Oyundaki amacınız ise maceracıyı kontrol ederek olabildiğince hızlı bir şekilde engelleri atlatıp çıkış noktasına ulaşmasını sağlamaktır. Bölüm içerisinde bulunan altınları toplayarak hızlı bir şekilde engelleri geçip çıkış noktasına ulaştığınız zaman diğer bölüme geçebilirsiniz. Bölümleri ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız. Bölüm içerisinde bulunan altınları toplayarak ek puan kazanabilirsiniz. Fakat tehlikelere dikkat etmeniz gerekmektedir. Kimi zaman çukurlar ile karşılaşabilirsiniz. Yada daha farklı tehlikeler ile kar kaşıya kalabilirsiniz. Mümkün olduğunca hızlı olmalı ve çıkış noktasına ulaşmalısınız. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Bay Koşucu oyununda koşucuyu Yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Bölümde ilerleyerek bölüm sonunda bulunan pembe noktaya ulaşmalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss