Bayan Keskin NişancıOyun Görseli

Bayan Keskin Nişancı

Gizli ajan olarak bilinen Jackie çıktığı  görevden yararlı bir biçimde döndü. Hayatının büyük bir bölümünde eğitim aldığı takdirde son çıktığı görevde saklanmayı başaramadı ve kolundan yaralandı. Jackie’nin en yakın keskin nişancı arkadaşı Jennifer, kalan görevleri tamamlaması için görevlendirildi.  Farklı mekanlarda geçen toplam 9 bölüm bulunmakta. Bu 9 görevi başarıyla tamamlayarak  Jackie’nin  yanına dönmesi gerekmekte. Klasik dürbünlü silah M21 ile başladığınız oyunda ileri ki zamanlarda daha iyi silahlar alabilirsiniz. W,S tuşları ile yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz. Fare ile de ateş edebilirsiniz. Bayan Keskin Nişancı Oyununda sizlere başarılar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss