Bebek Bakıcısı BarbieOyun Görseli

Bebek Bakıcısı Barbie

Bebek bakıcılığı konusunda acemi olan kızımız barbie Bebek bakıcısı barbie oyunu ile sizlerle. Oyunumuz keyifli ve kızlar için vazgeçilmez olacak oyunlardan birisi. Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra PLAY butonuna basın ve başlayın. İlk olarak minik bebeğe banyo yaptıracaksınız banyoda normalde bir çocuk nasıl eğlence ve serinlik isterse bu bebekte öyle sırasıyla suyu dolurun, saçlarını yıkayın ve durulayın daha sonra vücudunu yıkayıp kurulayın. Diğer aşamalarda altını değiştirme, yemek zamanı, oyun eğlence ve uyku şeklinde devam ediyor. Alt kısımda HAPPY yazan alan mavi olursa eğer kaybedersiniz. Bebeği sürekli mutlu tutmak göreviniz.

Oyun için aramalar

barbie bebek bakıcısı

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss