Bela Baloncuklar nasıl oynanır ?Oyun Görseli

Bela Baloncuklar nasıl oynanır ?

Severek ve büyük ilgi ile oynadığınız Bela Baloncuklar oyunu nasıl oynanır? Nasıl daha çok puan toplarsınız kısaca bu konular hakkında sizlere bir kaç tiyomuz var.

Öncelikle oyuna başladıktan sonra ilk etaplarda dikkatli ve hızlı olarak bonusları toplamanız gerek. 3.ncü etaptan sonra oyun biraz zorlaşıyor ve dikkatli olmanız gerek. Büyük topu parçaladıktan sonra önce sola giden ufak toplu patlatmanız her zaman sizin faydanıza olacaktır.

5.nci etap ve sonrasın da toplar çoğalıyor ve farklı şekilde gelmeye başlıyorlar. Bu bölümde ve sonrasında dikkat etmeniz gereken büyük topu patlattıktan sonra ufaklarınıda patlatmak. Önce büyük topları patlatırsanız ufak toplar arasında sıkışırsınız ve oyunu bitiremezsiniz.

OYUNU OYNA

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss