Biberon ToplamaOyun Görseli

Biberon Toplama

Biberon Topla oyunu ile amaç son derece basittir. Ancak oyunun ökyüsü bu kadar basit değildir. Küçük kız hayaller dünyasında yaşarken, aklına böyle bir rüya gibi hayal gelir. Rüyasında en sevdiği top onun için artık sihirli olmuştur. Sihirli top ile bu oyunda bütünleşmeniz gerekiyor. Çünkü oyunda bütün bölümleri geçebilmenizin tek yolu bu sihirli toptan geçmektedir. İşte rüyasında bu oyunu gören küçük kız kaybettiği biberonlarını toplamak zorundadır. Bunun aksi hali küçük kızın aç kalması anlamına geliyor. Oyuna tekrardan dönecek olursak; Toplayacağı biberon ve yıldızlar, bölüm sonuna yansıyacaktır. Bu arada oyunu tek başına tamamlanmadığı için sihirli topuda bölümün sonuna kadar yanınızda taşımalısınız. Kısacası bu top ile bütün engelleri aşabileceksiniz. Bunu nasıl yapacağınızı nasıl oynanır kısmında yazacağız. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

Nasıl Oynanır?

Biberon Topla oyunu öncelikle yön tuşları ile hareket ettirilerek oynanır. Sihirli topu fırlatma ve çağırma gibi işlemleri X tuşu ile yapacaksınız. İlk bölümde yüksek bir tepe gibi önünüze engel çıkacaktır, burada X tuşuna basılı tutarak topu o engele fırlatın ve yıkıp geçin. Diğer bölümlerde buna benzer olacaktır.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss